TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Sivasspor 1-1 Galatasaray | 5 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Sivasspor 1-1 Galatasaray | 5 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Sivasspor - Galatasaray | 5 Nisan | 20.00

Ohooo ne biçim Galatasaray'lısınız.

Afedersiniz ama doğru. Bi yenildik diye hemen umutsuzluğa kapılıyorsunuz.

Biz formaya aşığız, armaya aşığız.

Zaten ona sonuna kadar aşkımız var,sürecekte.Benim tepkim bizi bu utanç durumlarına düşüren futbolculara.Bu sezon ki hiçbir maç bana bu geceki reziliği unutturamaz.Takii kendini futbolcu zanneden bu adamların takımdan ayrılana kadar..

şampiyon falan umrumda değil benim..

formaya şığız armaya aşığız tamam da bu takımda oynayan ruhsuz oyunculara değiliz.. elano dan ümidim hep vardı artık yok.... sivas maçına gelince bence sivas puan alır maçtan ... 11im ; leo-sabri-emre-neill-hakan elano-arda-m.sarp keita JO dos santos :(

Merak etmeyin maçı kazanacağız.

Derbiyi kazanamadık diye şampiyonluk gitti zannetme !

Zaten ona sonuna kadar aşkımız var,sürecekte.Benim tepkim bizi bu utanç durumlarına düşüren futbolculara.Bu sezon ki hiçbir maç bana bu geceki reziliği unutturamaz.Takii kendini futbolcu zanneden bu adamların takımdan ayrılana kadar..

bugunü şampiyon da olsak unutmucam ben gerçekten. asıl mesaj konusunda yeternce kızgınlığımı söyledim valla hasta oluyorum bu takım hasta ediyo beni.haftanın ilk 2 3 günü üniye hasta gidip geliyom ama ne fayda .. ? bizimkler huzurlulardır..iyi uykular elano iyi uykular jo , keita caner mehmet mustafa.....uyuyun da büyüyün ninni

Son 4 maçta 9 puan kaybettik.2 haftadır gol atamıyoruz.Böyle devam ederse açıkcası ümidim bitti bu akşam.Ha bu hafta içinde Florya'da birşeyler olur,birileri esip gürler,şimdiye kadar güleryüzden anlamayan futbolculara azı dişler gösterilir o zaman ayrı tabi.

Alper'cim yaş muhabbeti yapıp da büyüklük taslamaktan falan hiç hoşlanmam. Gerçi bunu yazarken amacım da bu değil ama sen gene de beni yanlış anlama diye yazıyorum...

Benim yaşım 24 çok da yaşlı sayılmam ama senin yaşındayken bunları söylemek kolay. Düşün kendini bide 7 sene daha koy fener galibiyetleri sidik zoruyla artık o da kalmadı 2 senedir, şampiyonluklar ya ikramla ya da mide hastalığı geçirten sezonlardan sonra, avrupa galibiyeti desen senede 1-2 maç allah bereket versin...

Artık sinir sistemi yapı bünye kaldırmıyo, geçmiş geleceğin aynası böyle gelmiş böyle gider bundan sonra. o yüzden umutlar da artık yaş ilerledikçe maalesef daha azalıyo...

Alper'cim yaş muhabbeti yapıp da büyüklük taslamaktan falan hiç hoşlanmam. Gerçi bunu yazarken amacım da bu değil ama sen gene de beni yanlış anlama diye yazıyorum...

Benim yaşım 24 çok da yaşlı sayılmam ama senin yaşındayken bunları söylemek kolay. Düşün kendini bide 7 sene daha koy fener galibiyetleri sidik zoruyla artık o da kalmadı 2 senedir, şampiyonluklar ya ikramla ya da mide hastalığı geçirten sezonlardan sonra, avrupa galibiyeti desen senede 1-2 maç allah bereket versin...

Artık sinir sistemi yapı bünye kaldırmıyo, geçmiş geleceğin aynası böyle gelmiş böyle gider bundan sonra. o yüzden umutlar da artık yaş ilerledikçe maalesef daha azalıyo...

Ben de hatırlamıyorum Fenerbahçe'yi eze eze net yendiğimizi ama ne yapalım umut besliyoruz.

Sivas maçını bekliyorum. Sivas maçında o ruhu görebilirsek belki siz de inanırsınız zaten göremezsek 2. bile zor oluruz.

25 yaşına geldim, feneri Türkiye kupasında 5lik ettiğimiz maçta dışında bu yaşıma kadar feneri rahat güle oynaya yendiğimiz maç veya hahaa bu sefer fark atacağız dediğim maç öncesi hatırlamıyorum..Arkadaşın dediği gibi bi yaştan sonra kaldırmıyo :)

Son 7 maçıda kazanabilirsek şampiyon oluruz,ama neredeyse imkansız gibi.

Puana ihtiyacı olan takımların dermanı olarak 3 puanı Sivas'ada veririz

Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursa'dan biri bu hafta puan kaybetmezse bu maçın hiçbir önemi olmaz.

izlemeyeceğim bir maç. isterse 15 tane atsınlar. zerre kadar sevinmeyeciğime eminim. bu futbolla 2 gol atarlarsa ne ala.. kazansınlar ki millete maskara olmayalım daha fazla. neyse bu seneden artık cacık olmaz. geçen sene 5. olduk, bu sene de en iyi 3. falan. Türkiye'nin en büyük kulübünün geldiği duruma bak.. yazık, yazık....

Kazanirsak beklemedigim bir galibiyet olur.

Arda yok, Caner yok, Baros yok... Ruh yok, mucadele yok, ön libero yok, Leo var ama kaleci yok Futbol yok, yok oglu yok.

en önemli 2 maçı verdiler.. bunu alırlar.. zaten alamasalar o maç yabancılar gider ..

Valla izlemeyeceğim için pek önemsediğim söylenemez bu maçı...

Bir tek Giovani Dos Santosa üzülüyorum çocuk yırtıyor kendini adam 40 yıllık Galatasaraylı gibi oynuyordu yüreğiyle defansa bile yardıma geldi...

Bu kadar ruhsuz futbolcunun içinde kaybolmaz umarım bu yetenek...

İzlemeyeceğim. Ne olacağıda umrumda değil.

Ufuk-Hakan Balta-Emre Güngör-Neill-Sabri-Gio-Arda-Emre Çolak-Ayhan(Barış)-Keita-Jo

Çıkmalıyız.

Üst Alt