TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Bursaspor | 11 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Bursaspor | 11 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Bursaspor | 11 Nisan | Maç So

ah ahh şampiyon olsak.yine kuşları zırıl zırıl ağlatsak ne isterdik başka beaa.ulan yine gaza geldim bak.inşallah akşam gazımızın içine etmezler bizimkiler yine.

Bastır cimbomum,fener,e arkalarında olduğunu hissttirelim.2006 fobisi var adamlarda eli ayaklarına dolaşabilir yine.:D:D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Bursaspor | 11 Nisan | Maç So

Benim anlamadığım bazı arkadaşların neye muhalefet ettiği. tamam şampiyonluk şansımız düşükte Galatasray 4.olacağına 3.olsun diye düşünmek varken neyi ispatlamaya çalışıyorlar anlayamadım ki. Hatta bu durumdan üzüntülü olduklarından bile şüpheliyim. 5. olma şansımızı hesaplayan nasıl taraftar olur anlayamıyorum. Umutsuzsan umutsuzsun neden 6 da 6 diyene muhalefet edersin ki.

Olursa olur 6da 6 ondan sonra bakarız ligde kaçıncıyız. Olmazsa da olmaz yani ama ben takımımın 4. olmasındansa 3. hatta 2. olması için her maçını kazanmasını her halükarda isterim.

Sinirlenmemek elde değil ekran başında.

Şampiyonlar Ligi yolu açıldı...

Vallaha inanilacak bir lig degil. Sen git Sivas'a disarida puan kaptir. Evinde Fener'e yenil.

Bugun Diyarbakir'i yendigin taktirde tekrar sampiyonluk potasina giriyoruz.

Umarim futbolcular farkindadir.

Fenerbahçe kalan maçlarda 15 puan çıkarabileceği gibi 0 puanda çıkartabilir. Kazanması garanti diyebileceğimiz hiç bir maç yok.

Fenerbahçe Ankaragücüne yenilecek buraya yazıyorum.

Vassel yazıcak.

Hicbirsey degismez. Fenerbahce 2'li averajda bizden üstün. Yani 2 beraberlik hakları var. (Ki bizim her maçı kazanacağımıızı düşünerek söylüyorum). Yani FB'nin mutlaka bir maç yenilmesi lazım. Ya da 3 maç berabere bitmesi lazım. Şampiyonluğa motive olmuş bir takımın son 5 maçın 32ünde puan kaybetmesi ihtimali %3-4 'tür.

denizlideki maç kaçtakaç ihtimaldi.(2006):D

fener kupayı trabzona verir. Trabzon fenere ligde yol verir.

Doğru.İkincilik olduğu kadar şampiyonluk şansı da var.Ama bugünkü oyunumuza da görmek lazım.Biz iyi oynar ve bunu istikrara dökersek şampiyonluk şansımız da var çünkü daha rakipler puan kaybedecek, nitekim kaybediyor da.Şansımızın farkında olmamız lazım ve bu bilinçle asılmalıyız maçlara.

Benim anlamadığım bazı arkadaşların neye muhalefet ettiği. tamam şampiyonluk şansımız düşükte Galatasray 4.olacağına 3.olsun diye düşünmek varken neyi ispatlamaya çalışıyorlar anlayamadım ki. Hatta bu durumdan üzüntülü olduklarından bile şüpheliyim. 5. olma şansımızı hesaplayan nasıl taraftar olur anlayamıyorum. Umutsuzsan umutsuzsun neden 6 da 6 diyene muhalefet edersin ki.

Olursa olur 6da 6 ondan sonra bakarız ligde kaçıncıyız. Olmazsa da olmaz yani ama ben takımımın 4. olmasındansa 3. hatta 2. olması için her maçını kazanmasını her halükarda isterim.

Sinirlenmemek elde değil ekran başında.

Aynen katılıyorum neyi ıspatlamaya çalışıyosunuz.İyi günde kötü günde herzaman destek tam destek Barışa hariç:cowboy:

Geçen hafta Sivası yensek bile şampiyonluk şansımız yok derdim...

Oynanan futboldan belli ne olduğumuz İBB maçında tökezleriz

Bence herşey,Manisaspor maçından sonra netlik kazanacaktır.

Hadi Ankaragücü düşme potasında olsa diyeceğim fener maçına asılsın. Yok o da yok. Ankaragücü fenere tutanamaz.

şu tür yorumları alıntı yapıp cevap vermeyin renkdaslar kimse kimseye bişey vermez herkes çıkıp yenmek için oynuyor bu kadar basit .

Oh be eğer bütün maçları kazanırsak şampiyonlar ligine kesinlikle gideriz.

Üst Alt