TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Diyarbakırspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonu.. - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Diyarbakırspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Diyarbakırspor - Fenerbahçe | 24 Ağustos | 21:00

feneV geldin babalara yarın fener maçı kazanırsa çok büyük sürpriz olur en kötü berabere bitecek o maç

Lord of Eziks sizle 10. hafta KARIköyde buluşalım.. :=]

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Diyarbakırspor - Fenerbahçe | 24 Ağustos | 21:00

Eğer Diyarbakır TS a yaptığı mücadeleyi yapar ve Kayserispor sertiğinde oynarsa Fener den puan alır gibime geliyor.

0-0 bitme ihtimali yüksek...fener 80. dakikadan sonra baskı kurarsa arkada vericeği açıkla diyar 1 golde atabilir.

Bakır'a dola Diyar bunları!...

Bu maçta fenerin kazanma ihtimali yüksek...

Hani Beyaz'ın pisikopat tiplemeleri var ya :) İşte onu örnek alarak ,

Senin güzel oynamanı istiyorum fener , ama yenmeni istemiyorum auauuyyy...

Bak cok Iddaliyim, fener Diyarbakirdan 3 puanla dönemez!

Dönerse bile kolay dönmez, baya zorlanir minimum farkla kazanir.

Ama bu hafta sonu icimdeki ses beni su ana kadar yaniltmadi.

Gencler kaybetmez dedim.

Trabzon ve Galatasarayin ne yapicagini hic bilmiyorum dedim, degisik sonuclar cikar dedim.

Simdi Diyardaki mac icinde Beraberlik kokusu aliyorum.

Fenerde Alex, Devid, Topuz gibi önemli oynuclar yok.

Zevksiz ve can sIkIcI bir mac olur, beraberlikle sonuclanir diyorum.

Durum 1-0 Diyarbakır lehine iken bir pozisyonda kaleciyle karşı karşıya kalacakken olmayan bir ofsayt kararı ve ikinci yarıda da Semih'in güzl aldatmasıyla çalınan alakasız penaltı sayesinde alınmış bir 3 puan.İlk 30 dakikada o kadar baskılıydı ki Diyarbakırspor maç o sırada 3-0'a gelebilirdi.Neyse kazandılar ama oynadıkları futbol yine vasat.Ayrıca defansları hala berbat..

Emre Belözoglu kadar antipatik oyuncu görmedim

bugün diyar o 2. golü atabilseydi kuşarın havası tısss diye inecekti ama şansızlık işte :)

Belkide fb nin yaşayacağı psikolojik etkenlerden en zor denizli ve diyarbakırdan 3 er den 6 puan çıkardılar.Denizli evet kötü diyarbakır daha biraz iyice mendoza ve tazemeta ii adamlar ama düşünsenize bunlarla 2 yarı oynasalar şampiyonluk yarışı kızışmışken puan kaybetmeleri işten değil fb bu sayede anadoluda yaşayacağı en kötü 4 deplasman oyun harici seyirci,tribün,rakip takımın oyuna hırsı diyarbakır,klasik deenizli 20.30+16,kyseri ve manisa yazarsın düşün bu dördünden 2 sini bitirdi.Diyarbakır belliydi böyle olacağı aç kurtlar gibi saldırdı ya tamam saldırda 2 yarı yürüyemediler bile 20 günlük takım kochün kondsyonunu ymiş hle ki senden yetenekçe üstün bide üstüne seyircinin inanılmaz takımını katleder hareketleri.Gökhan gönül,emre ve kazım süperdiler.Kazımı ben hiç böyl izlemedim adam ya harbi atılanlara çok sinirlendi hırs yaptı çok etkiliydi.Emre bu sene çok iyi işler yapıyor ve sürekli üstüne koyuyor.Gökahn gönülün golündeki paslaşmalar hele ki grçeten çok iyi idi ve bunu diğe gollerdede gördük.Penaltı penaltıydı sen geçmiş adama dokunursan çalarlar kaleciler bira akıllı olmalı.İlk gol de azemeta filndeğil bilica kendi kalesine attı dikkatli baksın herkes yeni bir edu doğuyor bence.

Maratonda dediler ki çok da dönüyor lafı tuncay 2 güne kalmaz fb ye dönecek galiba çok ciddi duyumlar var.Tuncay da gelirse yerli oyunculr zora giren deplasmanlarda ayğa kafa koyar yabancılar pek yapmıyor.

Belkide fb nin yaşayacağı psikolojik etkenlerden en zor denizli ve diyarbakırdan 3 er den 6 puan çıkardılar.Denizli evet kötü diyarbakır daha biraz iyice mendoza ve tazemeta ii adamlar ama düşünsenize bunlarla 2 yarı oynasalar şampiyonluk yarışı kızışmışken puan kaybetmeleri işten değil fb bu sayede anadoluda yaşayacağı en kötü 4 deplasman oyun harici seyirci,tribün,rakip takımın oyuna hırsı diyarbakır,klasik deenizli 20.30+16,kyseri ve manisa yazarsın düşün bu dördünden 2 sini bitirdi.Diyarbakır belliydi böyle olacağı aç kurtlar gibi saldırdı ya tamam saldırda 2 yarı yürüyemediler bile 20 günlük takım kochün kondsyonunu ymiş hle ki senden yetenekçe üstün bide üstüne seyircinin inanılmaz takımını katleder hareketleri.Gökhan gönül,emre ve kazım süperdiler.Kazımı ben hiç böyl izlemedim adam ya harbi atılanlara çok sinirlendi hırs yaptı çok etkiliydi.Emre bu sene çok iyi işler yapıyor ve sürekli üstüne koyuyor.Gökahn gönülün golündeki paslaşmalar hele ki grçeten çok iyi idi ve bunu diğe gollerdede gördük.Penaltı penaltıydı sen geçmiş adama dokunursan çalarlar kaleciler bira akıllı olmalı.İlk gol de azemeta filndeğil bilica kendi kalesine attı dikkatli baksın herkes yeni bir edu doğuyor bence.

Yanlış anlama da kuş olduğunu düşünüyorum. :confused::D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Diyarbakırspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonu..

fener ilk yarı berbat oynadı.Diyarbakır heyecan yapmasa 3-0 olacaktı.1-1 olduktan sonrada çöktüler.10. hafta böyle oynarsa fener fena yamulurlar

O zaman fenerli olduğunu belirteceksin.

futbolun gerçeklerinin fb,gs,bjksi olmaz.Takımım destek veririm ama çıkıp ben oynayacak değilim.Gs de nasıl keita sağ,sol,ileri geri çalımlar yapıyorsa,arda nasıl çalımı koyuyor oyunu okuyorsa,elano zor bir pozisyonda böyle düzgün 121 km miş hızı veriyorsa bunun fb si yoktur.Önce futbol seyircisiyim.FB,gs çekişmesi olacak bu sene en belalı 2 deplsmanı kayıpsız geçmek takımım adına kazanç.

Istiklal Marsimizin yuhlanmasi baskente hosgeldin bilmem ne pankartlari taslar cakmaklar sahaya giren kisiler mactan sonra Polislerimize tas yagdirmalar ne lan bu ? insAllah kümeye düserlerde birdaha TSL yüzü göremezler.AMIN

Seyrettim maci, fena degildi ama o olaylari cikaranlara, ve de tribune orasini burasini gosteren Kazim hiyarina selamlar.. Mac keyfimizin icine ettiler guzelce, siyasi boyutunu falan karistirmiyorum hic.

Kazim'a birilerinin abilik falan yapmasi lazim nasil bir simariklik bu ya? Yani olaydan sonra gorevliler bile dayanamadi doveceklerdi adami, kiskirtmiyorsunda ne yapiyorsun simdi? Salak..

https://gelgidersin.blogspot.com/2009/08/bir-taraftarn-fenerli-futbolculara.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt