TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Bursaspor 2-1 Beşiktaş | 16 Mayıs | Şampiyon Bursa! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Bursaspor 2-1 Beşiktaş | 16 Mayıs | Şampiyon Bursa!

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Bursaspor 2-1 Beşiktaş | 16 Mayıs | Şampiyon Bur

Helal olsun bursa, ertuğrul sağlam da bir kez daha tarih yazdı (bir liverpool bir de bu)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Bursaspor 2-1 Beşiktaş | 16 Mayıs | Şampiyon Bur

şampiyon Fenerbahçe yazsak belki inanan angutlar çıkar ne dersiniz?

Bursasporu yürekten kutluyorum!! Fenerbahçe taraftarı ve camiası da artık keşke herkesin başkanı bizim gibi olsa nidalarını bir kenara bırakırlar umarım.. Efsane diyorlar ama bakarmısınız adam tarihte en çok Galatasaray şampiyonluğu gören fenerbahçe başkanı!! yetmiyor Galatasarayın avrupadaki başarıları.. Ve en son daha önce Türk futbolunda hiç olmamış bir şey oluyor hem de 2 kere.. Son haftaya lider giren bir takım şampiyonluğu kaybediyor hem de 2 kere.. Helal sana efsane başkan övün eserinle..

Gerçekten helal olsun. En sevindiğim nokta da şu oldu, Fenerli bir arkadaşa 2 ay önce şampiyon Bursa demiştim. Ezikler liderliğe geçtiğinde de Bursa şampiyon demiştim. Allah razı olsun beni güç duruma düşürmediler. Helal olsun size be.

Fazla söze gerek yok aslında Takımlarımızın önü açılmış oldu, böyle bir şeye ihtiyaç ve özlem vardı. Çok büyük başarı kelimeler yetersiz kalır. Helal olsun... Gs şampiyon olsa bu kadar sevinirdim en fazla!

Aziz Yıldırım İstifa Etti.

Pardon yanlış anons. :D

Ulan sağlamla bir kez gittik CLye, ikincisi korkutuyor be. Barça filan olursa grupta o maç seyredilir mi hiç ?

Ulan sağlamla bir kez gittik CLye, ikincisi korkutuyor be. Barça filan olursa grupta o maç seyredilir mi hiç ?

Öyle deme üstad en iyi oynadıkları porto macını kazansalar tarihlerinde ilk defa gruptan cıkıcaklardı o sene o sansız mac haric gayet iyi performans sergilemişti.

Saglam yerli mourinhodur:yenieek:

Anonsçu: Beşiktaş penaltı kazandı son saniye ama topun başında Bobo var. :D

Helal olsun be ! Tebrikler Bursa.

tebrikler bursa helal olsun ertugrul saglam

toraman ve rüstü süper performans ortaya koymus ama haa ))

Üst Alt