TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0-2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0-2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0 - 2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç

Kötü oynadığımız bir sırada kornerden gol atmamız çok iyi oldu. Geçmiş yıllarda en büyük eksiğimiz buydu, artık duran toplarda daha etkiliyiz.

Bazı maçların kilidini açan duran toplardır. Bu özelliğimizin gelişmesi iyi oldu.

Ayrıca bir pozisyonda da Mustafa Sarp boş pozisyonda çok rahat kafa vurdu. Artık nasıl bu kadar boş buluyoruz anlayamadım :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 4. Hafta | Ankaraspor 0 - 2 Galatasaray | 31 Ağustos | Maç

Biletler 40tl tam alacakken karaborsacı 30tl den vereyim dedi (normalde karaborsa daha pahalı olur) bizde 30u duyunca hemen atladık sazan gibi, biletler sahte çıkmasın mı milletin gişeden aldığı biletlere bakıyoruz bizimkilere bakıyoruz arada uçurumlar kadar fark var abi böyle birşey olamaz adamların biletlerinin üstünde birsürü srakamlar fln yazıyorbizimkilerde her yerde 0,00TL yazıyor neyse daha sonra anladık biz bunların sahte olduğunu nasıl gireceğiz nasıl gireceğiz

Şansa bakın tam turnikelerden geçerken barkodu okuyan alet bozuldu da içeri girebildik.

Burdan İ.Melih Gökçek'e sesleniyorum bu halk bu kadar zengin değil ve şuan ekonomik kriz var!!

Dua et ki girdik maça eğer giremeseydik gerçekten kulaklarını çok çınlatacaktık senin hoş girdikte yine küfür ettik ama neyse :)

Cok kötüydük.

Cok uzun top oynadık.

Elano cok pasif ve durgun oynuyor tanıyamıyorum.

Baros sahtekarlık peşinde yakısmıyor krala top suremiyor eziyor topları formsuz.

Topal Keske ederini bulmusken satsaydık diyorum.

Bu takımın gercek yıldızının Arda Turan oldugunu ve bu takımın en önemli oyuncularından bitanesinin Ayhan Akman oldugunu bi daha gördük.

Sabri bu aralar cok formda aferin sabri.

Kewell Adam Futbolcu yaa asil.

Nonda her zaman hayat onda kara inci toplara bi garip vuruyor ama gol oldugu surece sorun yok.

Belkide böyle kazanmamız iyi olmustur herkesin bizi favori gösterdigi bi derbi istemezdim.

4'te 4 yaptık yolumuza devam ediyoruz hedef namaglup sampiyonluk.

Hatta biraz espiriyle karısık ocakta sampiyonuz.

Herkesin görüşlerini aynı maç hakkında,önemli olan 3 puanı almamız oldu

bence şuan yine en iyi takım görüntüsündeyiz 4 te 4 fatih terimden beri ilk oldu tebrikler galatasaray

Beyler 2.golden sonra Melih ve Oğlunun surat ifadesini gördünüzmü.Harbiden pazu pancarı gibi oldular...onları öyle gördükçe içimin yağları eridi..

gol yemedik ye, buna seviniyorum. artik gol yemeden mac bitirmeyi ogrenmeliyiz. cok kötü bir aliskanlik gol yemek. hele anadolu takimlardan gol yemek kötü bir sey.

Beyler 2.golden sonra Melih ve Oğlunun surat ifadesini gördünüzmü.Harbiden pazu pancarı gibi oldular...onları öyle gördükçe içimin yağları eridi..

Hele o cakma Polat Alemdar´in artistligi yokmuydu macin sonlarina dogru, orda bittim:D Bide sonra babasina bakiyor:D Böyle bebekleri Türkiye´de kulüp baskani yapiyorlar..Ne diyeyim?Ülkemizin icler acisi hali...

Maçta en çok ilgimi çeken pozisyon leo ile rakip hücumcunun karşı karşıya kaldığı pozisyondu

Adam orada leo yu geçti ama sonradan birşeyler oldu ve sanki leo'nun kolları uzadı gibi oldu adamın önünden çeldi topu :D

demin angut com'a girmiştim,bolunumuz sönmüş ,berbat futbol oynamışız,10 haftayı bekliyolarmış mış mış mış ,sanki kendileri pazar günü 4 4 lük futbol oynamışlar gibi.

ben öncelikle ankarasporu tebrik ediyorum gerçektende harika bir mücadele ve güzel bir futbol sergilediler ankaraspor bu oyun yapısı ile geçen sene karşımıza çıksa emin olun bizi rahat yenerdi.

Bize gelince ankaraspordan beklenmeyen bir oyun sonucu baya bir bocaladık yapmak istediklerimizi yapamadık.

Ama herşeye rağmen sahada çok olumlu bir futbol vardı ankarasporun direncine aynı seviyede direnç gösterdik maçı hiç bırakmadık ve bu sayede kazandık.

Defansın bir kaç hatası olsada ben bunların biraz daha zamanla düzeleceğini düşünüyorum.

Neticede sahada 2 takım adınada güzel bir futbol, maçı izleyen seyirciler adınada güzel bir maç oldu takımımızı kutluyorum.

ben öncelikle ankarasporu tebrik ediyorum gerçektende harika bir mücadele ve güzel bir futbol sergilediler ankaraspor bu oyun yapısı ile geçen sene karşımıza çıksa emin olun bizi rahat yenerdi.

Bize gelince ankaraspordan beklenmeyen bir oyun sonucu baya bir bocaladık yapmak istediklerimizi yapamadık.

Ama herşeye rağmen sahada çok olumlu bir futbol vardı ankarasporun direncine aynı seviyede direnç gösterdik maçı hiç bırakmadık ve bu sayede kazandık.

Defansın bir kaç hatası olsada ben bunların biraz daha zamanla düzeleceğini düşünüyorum.

Neticede sahada 2 takım adınada güzel bir futbol, maçı izleyen seyirciler adınada güzel bir maç oldu takımımızı kutluyorum.

+1905:coffee:

Geçen sene 70 ten sonra atak bile yapamayan takımımız,dün akşam 70 ten sonra baskıyı kurup 2 golle maçı çözdü.Futbolda konuşmak çok kolay.Gol erken gelseydi oyunun şekli bambaşka olacaktı.Ama gol gelmeyince rakip direnç kazanıp bizi gerçekten zorladı.Antrenör farkı çok önemli.İyi oynamayan 2 oyuncuyu çıkarıp,kuvvetli ve istekli 2 oyuncumuzun oyuna sokunca Rijkaard,rakibin direnecek bir durumu kalmadı.Yani kısaca maçın özeti:Kondisyon+Hoca farkı=Galibiyet.

Cok kötüydük.

Cok uzun top oynadık.

Elano cok pasif ve durgun oynuyor tanıyamıyorum.

Baros sahtekarlık peşinde yakısmıyor krala top suremiyor eziyor topları formsuz.

Topal Keske ederini bulmusken satsaydık diyorum.

Bu takımın gercek yıldızının Arda Turan oldugunu ve bu takımın en önemli oyuncularından bitanesinin Ayhan Akman oldugunu bi daha gördük.

Sabri bu aralar cok formda aferin sabri.

Kewell Adam Futbolcu yaa asil.

Nonda her zaman hayat onda kara inci toplara bi garip vuruyor ama gol oldugu surece sorun yok.

Belkide böyle kazanmamız iyi olmustur herkesin bizi favori gösterdigi bi derbi istemezdim.

4'te 4 yaptık yolumuza devam ediyoruz hedef namaglup sampiyonluk.

Hatta biraz espiriyle karısık ocakta sampiyonuz.

:ka19:

yürüyerek 2-0.koşunca 4-5-6 oluyor

tebrikler ASLANLAR

Fark burada işte, o kadar pozisyon harcanmasına, şanssızlıklara rağmen endişelenmedim. Bu sene takım o güveni rahatlıkla veriyor, insan biliyor ki bir şekilde atılacaktır gol.

Defansimizin ortasi kotuydu. Gelen toplarinin cogunda yuregim agzima geliyordu. Top cok rahat geciyordu. Bence Emre Asik'la bu is olmaz. Su an icin bence en ideal Emre Gungor-Seret ikilisi. Defansin saginda da Ugur oynarsa bence daha saglam bir defansmiz olur. Bence zamanla Rijkaard artik bu oyunculari oynatir. Transferin son gununde acaba hizli, cevik ve saglam bir DC alinir mi?

demin angut com'a girmiştim,bolunumuz sönmüş ,berbat futbol oynamışız,10 haftayı bekliyolarmış mış mış mış ,sanki kendileri pazar günü 4 4 lük futbol oynamışlar gibi.

zaten ben angut.com'da hiç hakederek kazandığımızı görmedim ki?!?

:allecto:

şizofrenlik derecesinde ezik bunlar..

--------------------------------------------------------

dün gece çalışıyordum. 70. dakikaya kadar maçı netten seyrettim; çok da kaliteli bir yayındı. ama buna rağmen maçın berabere devam etmesi üzerine moralim bozuldu ve yattım.

beni beklemişler golleri atmak için!

:D

Üst Alt