TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe 2-1 Manisaspor | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe 2-1 Manisaspor | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe 0-0 Manisaspor | 30 Ağustos | Devre

Sezer kadrodaymis. Birde oyuna girip gol atiyormus... :)

Aysel, Eyvallah.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe 0-0 Manisaspor | 30 Ağustos | Devre

TSLnin en agır futbolcusu kesinlikle Alex sonra Nihat ve Nonda geliyor Ayrıca 33e merdiven dayadı Alex nasıl sözleşme yenilediler aklım almıyor

Çok basit..Cristoph daum...

Adam zaten "alex benim prensim" diyor,ilk onunla anlaşıldı ama kazın ayağı 3-4 sene öncesi gibi değil artık.Daum bunu görmüyor,hala takım oyunu nedir bilmeyen bir teknik adamın alex gibi 33e merdiven dayayıp sahada yürüyerek para kazanan oyuncuların sırtını sıvazlamasını çok görmemek lazım.

İşte o alex bu sezon fenerin başını çok yakacak,yararından çok zararı olur alexin buna inanın.

alex topa hiç dokunmuyor. dos santos sezon başından beri attığı gollerden başka sahada yok zaten.çok top kaybediyor ve dirençsiz oynuyor.

Bunca zamandır hayatımda gördüğüm en doğru laf antu da

Belki birazdan gol de atabilir ama hiçbir maçta santos süper oynamamıştır gol attığı maçlar da dahil

bu eziklerin tribünüde bi ilginc, ya hep yasli adamlar yada cocluk cocuk hic gencler yok, herkezin elinde cekirdek koltugunda oturuyor arada bi elektronik islik ....

Bu Kazim´i Istanbul sokaklarinda veya gecelerinde hic döven olmamis mi ya?

Söyle tadina vara vara..Yavas yavas

Santos'un goller dışında sahada olmadığını taaa ne zamandan beri yazıyorum ama anlayan yok.Gol attığı için iyi oynuyormuş gibi gözüküyor,onun dışında katkısı "0".Aynı şekilde Kazım da.Sağ tarafta gelecek oyuncuyu bekliyor,üzerine gidip çalım denemesi yapıyor,ne orta var ne derinlemesine bir pas atabiliyor,ne uzaktan şut çekebiliyor ama niyeyse bu oyuncular 2 haftadır göklerde .. :rolleyes:

Balonları çok fena patlayacak ama ne zaman ?

Bunca zamandır hayatımda gördüğüm en doğru laf antu da

Belki birazdan gol de atabilir ama hiçbir maçta santos süper oynamamıştır gol attığı maçlar da dahil

Ben zaten lig başladığından beridir aynı şeyleri söylüyorum,bütün yazılarımdada dile getirdim.Bir golle kahraman olunmuyor,bu dos santosda işte aca küçük maçların büyük adamı olur ama onu manisa maçında bile beceremiyor.

Garip bir takım oldu fener..

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe 0-0 Manisaspor | 30 Ağustos | İkinc

Santos balonu yavaş yavaş inecek..

Hep yazdım yine yazıyorum gollerden başka hiç bir marifet yok bu herifte.

Geldiğinden beri sürekli ilk 11 oynuyor ve devamlı izliyoruz. Fakat ben Santos´un daha bir adam geçiğ orta açtığını görmedim. Ne bir top sürme gördüm ne de güzel bir kanat ortası. Gol atıyor eyvallah ama bu yeterli değil. Gol dışında da katkısı olması lazım. Geldiğimden beri beğenmiyorum Santos´u. Umarım yakın zamanda daha güzel oynamaya başlar.

santos oyundan çok kopuk. bu dediğim sadece bugün için geçerli değil. keşke o mevki için daha etkin hücumda daha çok gözüken ve rakip savunmanın sağını yıpratan bir oyuncu alınsaydı

Dos Santos'a çemkirmeler başlamış.:D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu | 4. Hafta | Fenerbahçe 0-0 Manisaspor | 30 Ağustos | İkinc

Ben Daumun yerinde olsam ilk önce Özeri, Topuzu, Semih, Emre, Luganoyu ve Gökhani ilk 11`e koyardim ve bu oyunculara göre sistem mistem vs kurardim.

Daum ise sapa saglam Özeri 18 kisilik kadroya bile almamis.

Topuz yedek oturuyor.

Ayni Semih gibi.

Santos maç başından beri en az 10 top kaybetti. Maç çok zevksiz ilk yarıdaki gibi.

yumurta deliğe dayanmaya başlayınca toteme başladı enayiler:)

Su Guiza yuzunden Semihi yedek tutuyorlar, yok boyle bir sey :)

manisadan 4.sarı kart nizamettine, acaba sindirme yada mücadele etmelerini engellemek içinmi yapılıyor görecez

Üst Alt