TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Beşiktaş 0-1 Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Beşiktaş 0-1 Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Beşiktaş 0-1 Kayserispor | Maç Sonucu

hayri cund da ne tabata hastasiymis

tabata 2 gol cakar demis

zuhaha

yuhalandi tsubasa

Asil sana zuhaha gormedin galiba topu ileri atan tek Tabata vardi diger hepsi ya yana atiyodu ya geriye. Tabata'nin sanssiszligi da ilerde Bobo ve Nobre'ye atmasiydi, o hiyarlar alamayinca suc Tabata'ya kaliyodu.

:

Futbolcudan ve futboldan anlamak lazım bazen renktaş :D Tabata kim yaa amatörde zor oynar.

Evet evet.

Ya o adam zaten futboldan anlasa kalkıpta bana Mustafa Doğan'ı savunmaz. Müthiş adam futboldan çok iyi anlıyor diye. Birde utanmadan benim futbol bilgimi sorguluyordu.

Sen harbiden sorunlu bir adamsin. 3 gun gecti hala anlamadin. Ben ne zaman muthis adam, futboldan COK iyi anliyor dedim ki? IQ'un dusuk, kromozomlarin eksik, ebeveynlerin kardesse benim yapabilecegim birsey yok. Hala anlamadiysan konu duruyor ne demisim ac oku. Beni de hasta etme.

Asil sana zuhaha gormedin galiba topu ileri atan tek Tabata vardi diger hepsi ya yana atiyodu ya geriye. Tabata'nin sanssiszligi da ilerde Bobo ve Nobre'ye atmasiydi, o hiyarlar alamayinca suc Tabata'ya kaliyodu.

Evet evet.

Sen harbiden sorunlu bir adamsin. 3 gun gecti hala anlamadin. Ben ne zaman muthis adam, futboldan COK iyi anliyor dedim ki? IQ'un dusuk, kromozomlarin eksik, ebeveynlerin kardesse benim yapabilecegim birsey yok. Hala anlamadiysan konu duruyor ne demisim ac oku. Beni de hasta etme.

:eek: :D

Ceza gelir usta :asd:

Evet evet.

bende eski msj lara baktım.herkes birbirne laf koyma çabasında sanki.saolsun "onur ince" arkadaşımızda bjk yenilir diyen kişileri tek tek bulup alıntı yapmış :rolleyes: bakın bilemediniz gibisinden.bunların içinde ben varım diye değil bu kadar uğraşmaya değmişmi?mutlumu olmuş acaba :D kayseriye bu kadar güvenseydin basar parayı fazlasıyla alırdın iddaa dan

bende eski msj lara baktım.herkes birbirne laf koyma çabasında sanki.saolsun "onur ince" arkadaşımızda bjk yenilir diyen kişileri tek tek bulup alıntı yapmış :rolleyes: bakın bilemediniz gibisinden.bunların içinde ben varım diye değil bu kadar uğraşmaya değmişmi?mutlumu olmuş acaba :D kayseriye bu kadar güvenseydin basar parayı fazlasıyla alırdın iddaa dan

yok aynısını trabzon ibb maçında bi modumuzda yapmıştıda bende yapmakta bi sorun görmedim he bide bjknin yenilmesinin verdiği mutlulukta var tabiki :D ayrıca ben kimseye hadi bu adamları asalım demedim :D

yok aynısını trabzon maçında bi modumuzda yapmıştıda bende yapmakta bi sorun görmedim he bide bjknin yenilmesinin verdiği mutlulukta var tabiki :D

bende aşırı bi mutlu oldum.haftaiçi denizli "gerçek dücümüzü göstericez" diyordu.inanılmaz bi güctü hakkaten :D maçı bjk lıların arasında izlemek cok keyif verici oldu :D:D

Forumularini kapatmislar ya bunlar:D Karismislar:D Zevkli olurdu onlari okumak:D

Yildirim Demirören hala koltukta kalmayi basarirsa helal olsun..

Her Inönü macinda katliam bekliyorum ben:D Oturtmazlar artik Demiröreni..Stada bile zor sokarlar..Isleri zor valla..Kolay gelsin..

Rijkaard var huzur var kardesim:D

walla üzülüyorum şu beşiktaşa her ne kadar yenilince eğlencelide olsa işin suyu çıkmaya başladı artık

normalde hiç işim olmaz ama bugün yemin ederim yenmelerini istedim adamların

zaten bu sene birşey yapamayacaklar onlarda biliyor bizde rahatız ama lig başından 12 puan ne demek koskoca camia ayıp günah

O kadar yatırım yaptılar forvette bir Makukula kalitesinde oyuncuları yok.

Kayserispor ile Beşiktaş bence kalite anlamında hemen hemen aynı.

Tek bir tane maçı çevirecek, takımı ateşleyecek, ne yaptığını bilen yıldız ya da özel oyuncusu yok. Yani Beşiktaş sıradan oyunculardan kurulu bir ekip. Ben bu görüşümü geçen sezon iki kupa alındığında da söylemiştim.

Geçtiğimiz sezon çoğu maç tesadüfen kazanıldı. Ben o zamanda bunları söylemiştim. Ama dikkate alınmadık. Şimdi bir kez daha söylüyorum.

Sergen Yalçın :D

Kayserispor ile Beşiktaş bence kalite anlamında hemen hemen aynı.

Tek bir tane maçı çevirecek, takımı ateşleyecek, ne yaptığını bilen yıldız ya da özel oyuncusu yok. Yani Beşiktaş sıradan oyunculardan kurulu bir ekip. Ben bu görüşümü geçen sezon iki kupa alındığında da söylemiştim.

Geçtiğimiz sezon çoğu maç tesadüfen kazanıldı. Ben o zamanda bunları söylemiştim. Ama dikkate alınmadık. Şimdi bir kez daha söylüyorum.

Sergen Yalçın :D

Doğru söylemiş :D

şu Galatasaray fazla iyi diyerek takımımızın daha ciddi maç oynamadığını ve balla maç kazandığını iddaa eden yazar bjkliydi.

biz bu bjk yi de yendik bjk yi evinde yenen kayseriye de fark attık.

bide buna yorum yapsa sevgili fotomaç yazarı:D

Beşiktaş dün elinden geleni yaptı.Kötü de oynamadılar bence ama Kayseri de iyi iş yaptı.Golden sonra oyunu çok iyi soğuttular.Rakibin sinirleriyle oynayıp maçı aldılar.Erken yorgun düşmelerine karşı Beşiktaş'ın net bir baskı kuramaması onları galibiyete taşıdı.

Daha birkaç ay önce kral paşa olan adam şimdi takımda işler iyi gitmiyor diye yuhalanıyor, istenmeyen adam ilan ediliyor.Demirören'in Beşiktaş'a yarardan çok zararı vardır tabiki de ama taraftara demezler mi; iyi günün dostu nerdesin haney?Her sene 4 büyüklerden birini bulur bu piyango, istisnasız.Bu Türk futbolunun değişmeyecek bir yüzüdür.Ayrıca Demirören'i o koltuktan kaldıracak güç yoktur, Beşiktaş malı oldu resmen adamın.40 milyon avrosunu eline vermeden kim alabilir adamdan bu koltuğu?Kim bu parayı verebilir adama?

Forzadakiler her hafta balonu patlayacak diyordu bize.Her hafta onlar kaybediyor :D ziyaretçiye de kapatmışlar zaten :p

Bjk iyi falan oynamadı o kadar baskıyı yapamayacaksan ligden çekil gitsin.Kaç haftadır gol atmamışsın 1 puan alsan bile yetmiyor şampiyonluk gidiyor son 20 dk baskılı oynadı diye yine de mücadele etti iyi oynadı deniliyor yok öyle bir şey rezalettiler

Üst Alt