TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Beşiktaş 0-1 Kayserispor | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Beşiktaş 0-1 Kayserispor | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 6. Hafta | Beşiktaş 0-0 Kayserispor | İlk yarı

6.haftadayız daha 3 golleri var averaj -1 vah vah vah

Spiker Alman Ernst diyor mu ya :D Manshester maçında spiker deli ettiydi beni valla :D

bjk 405 dk dır gol atamıoyr suan itibariyle yani 5 maçdır.

kartal gol gol gol,bizim icin koy gibi bir sey soyluyorlar 6 saatdir araliksiz.

bobo kacirmaya devam ediyor.bu arada batuhan tribunde,bulup getirmisler :p

Tabata'dan baska oyunu dikine oynamaya calisan, oyunu acmaya calisan adam yok. Tabata mis gibi toplar atiyor fakat gel gor ki ilerde Nobre ve Bobo gibi hanzolar, kanatta Ekrem ve Serdar gibi ne idugu belirsiz adamlar var.

İzleyen arkadaşlar Tabata'nın oynadığı yer garip değil mi ? Nasıl verim verebilir ki anlamak mümkün değil Denizli'yi... Ayrıca çarşı resmen futbolcularını geriyor ...küfürler,sahaya yabancı madde atmalar ...

Hayri bu sendeki Tabata hayranlığı nedir kardeşim, adam Capon diye mi bu yaklaşım:p

Tüh bea alt oynayacaktım vazgeçtim keşke oynayaydım.. Neyse sağlık olsun.. :) Şu anda BJK yönetimi intihar edebilir.. Açsınlar Sivas-Bursa maçını izlesinler.. Ertuğrul Sağlam'ı harcadılar şimdi görsünler bakalım takım nasıl yaratılıyormuş :)

Tabata bildiğin ön libero mevkiinde oynuyor..bitti ilk yarı

Hayri bu sendeki Tabata hayranlığı nedir kardeşim, adam Capon diye mi bu yaklaşım:p

Yahu iyi topcu, ilk yari da da Besiktas'in en iyisi topu kullanma anlaminda, attigi adamlarda hayir yok. Her topu zekice ileri oynuyor ya da aciyor. Hatta su an sovunu yapip Bobo'ya al da at dedi.

Üst Alt