TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | 17 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | 17 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | 17 Ekim | Maç Sonucu

nihat cek cumhuriyeti macindan sonra ilk kez gol atmis :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | 17 Ekim | Maç Sonucu

bu moritz tabata dan 3-4 gömlek üstün bi oyuncu

Arkadaşlar maçın ilk yarısını izlemedim özel dersim vardı.Özetleri şimdi izledim.Beşiktaş'ın golü sonrasında Kasımpaşa'lı oyuncunun attığı golün iptal nedenini anlayamadım.Açıklama yaparsanız sevinirim.

Arkadaşlar maçın ilk yarısını izlemedim özel dersim vardı.Özetleri şimdi izledim.Beşiktaş'ın golü sonrasında Kasımpaşa'lı oyuncunun attığı golün iptal nedenini anlayamadım.Açıklama yaparsanız sevinirim.

Hakemin düdüğünden topa önce vurduğu için.

Ne Moritz'i ulan sasirdiniz iyice. Moritz ruyasinda goremez Tabata'yi.

ben bunu anlamiyorum iste herkez kendi tarafina gecmis neden hakem maci baslatmadi rüstü kalesinde degil diye baslatmadiysa büyük bi skandal'dır bu benim icin

Yok bilader hakem o sirada Nihat'a kendi tarafina gec falan diyodu, tekrarinda goruldu. Yani adamlar kafalarina gore baslayip gol attilar.

Yok bilader hakem o sirada Nihat'a kendi tarafina gec falan diyodu, tekrarinda goruldu. Yani adamlar kafalarina gore baslayip gol attilar.

tamam o zaman

ben zaten dogru dürüst bakmadim maca

pasa ya verilen penaltida penalti degilmis

ferrari gereksiz yere atilmis :D

es es haftaya bunları parçalar.

Evet beyler, besiktas iyi oynamiyor bunu biliyorum ama gsaray pek mi iyi oynuyor? Bizi yendiginiz maç bile besiktas daha etkiliydi, taki Rüstü 2ci golü hediye ettigi ana kadar...Dün de öyle ahim sahim bi futbol yoktu, tamam ilk yariniz iyidi ama defansiniz fos...serkan o topu atsa 2-2de ozamanda isiniz bitikti yada Arda kirmizi yeseydi, ki yemeliydi! Ama Besiktasa veriliyor bu kartlar ama bazenki takimlara birsey yok ;)

Üstelik haftaya defansiniz böyle oynarsa yandiniz!

Evet beyler, besiktas iyi oynamiyor bunu biliyorum ama gsaray pek mi iyi oynuyor? Bizi yendiginiz maç bile besiktas daha etkiliydi, taki Rüstü 2ci golü hediye ettigi ana kadar...Dün de öyle ahim sahim bi futbol yoktu, tamam ilk yariniz iyidi ama defansiniz fos...serkan o topu atsa 2-2de ozamanda isiniz bitikti yada Arda kirmizi yeseydi, ki yemeliydi! Ama Besiktasa veriliyor bu kartlar ama bazenki takimlara birsey yok ;)

Beşiktaş maçında o kadar kötü oynamamıza rağmen kazandık. Rüştü'nün hediyesine de kalmamıştık zira ilk golden sonra 2-3 tane de kaçırdık. Trabzon maçında serkan ın kaçırdığı gole gelene kadar biz dünyaları atamadık. Ama evet defansif yönde sıkıntılar var, ve ama ofans öttürüyor doğruyu söylemek gerekirse. Ne keita, ne arda ne de baros kalitesinde adamınız var. Bizim defansımız aksıyor. Sizin hiçbir yeriniz çalışmıyor. Biz ahım şahım top oynamdan neredeyse tüm maçlarımızı kazandık. Bir de oynarsak ne olacak? Bence siz bunu düşünün, fener maçı için biz endişeleniriz...

Bence bu yorumu yapabilecek lükse sahip değilsin takımından dolayı.

Üst Alt