TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekildi

Cevap: TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekimi | 7 Temmuz Salı

Neden ilk hafta derbi olmaz ki, veya ilk beş hafta içerisinde! Çok saçma birşey. Senelerdir tüm derbiler son haftalarda. Resmen saçmalık...

Neden ilk hafta derbi olmaz ki, veya ilk beş hafta içerisinde! Çok saçma birşey. Senelerdir tüm derbiler son haftalarda. Resmen saçmalık...

sinir oluyorum suan istanbuldayım 27 augustos ta fransaya dönüyorum hayatımda daha derbiye hic gidemedim herhalde boyle olursa bir ömür boyu gidemem:mad:

Çekilebilecek en süper fikstürü sebepleriyle yazayım.Bakalım tutacak mı.

1.Hafta: Kasımpaşa (İ) Lige iç sahada zayıf bir takımla başlamak iyi olur.Hem görülecek bir hesabımız var.

2.Hafta:Gençlerbirliği (D) Takım yeni yeni oturacağı için ilk haftalarda seyirci açısından sıkıntı çekmesek iyi olur.Ankara deplasmanları da ideal.

3.Hafta:Antalyaspor (İ) Yaz aylarında Antalya'ya gitmemek iyidir.İlk yarı içerde oynayalım.Deplasman maçı kış aylarına denk gelsin.

4.Hafta:Sivasspor (D) Kara,buza kalmadan Sivas deplasmanına gidelim de aradan çıksın.

5.Hafta:V.Manisaspor (İ) Manisa da Eylül ayında aşırı sıcak olur.Ona da kışın serinde gitmek ideal.

6.Hafta:Eskişehirspor (D) Zor deplasman,kışı sert geçer o yüzden sonbaharda oynamak iyidir.

7.Hafta:Trabzonspor (İ) Derbilerin sona sıkışmaması adına ilk derbiyi oynayalım.İçerde Trabzonla başlayalım ki derbilere alışkanlık olsun yeniler için.

8.Hafta:Diyarbakırspor (D) Zayıf bir takım olacağını düşündüğüm Diyarbakır deplasmanı da Ekim ayında serin bir yer olacağı için tercihim.

9.Hafta:Ankaragücü (İ) Ankara deplasmanları kolay olduğu için 2. yarıya kalması avantajdır.O yüzden ilk yarı maçı içerde olsun.

10.Hafta:Beşiktaş (D) Kaç yıldır ilk maç Ali Sami Yen'de oluyor.Bu sene ilk yarı deplasman istiyorum.Şampiyonluk haftalarına gelince Sami Yen'de boğarız.

11.Hafta:İ.B.B (İ) Nisanda Olimpiyat stadı tatlı oluyor.O yüzden ilk yarı içerde oynansın.

12.Hafta:Bursaspor (D) Zor deplasman ikinci yarıya kalmazsa iyi olur.

13.Hafta:Gaziantepspor (İ) Geçen sezona benzer bir haftada oynamak iyi olur.Antep'in o haftalarda herhangi bir iddiası kalmaz.

14.Hafta:Denizlispor (D) Denizli de düşme hattında yer alacağı için ilk yarıdan deplasmanda oynamak bizim avantajımıza.

15.Hafta:Fenerbahçe (D) İlk yarıyı deplasmanda oynayalım ki şampiyonluk maçı bizim statta oynansın.Son haftalarda derbinin tadı bir başka oluyor.

16.Hafta:Ankaraspor (İ) Son haftalara seyirci sıkıntısı çekmemek adına bu deplasmanı koyuyorum.

17.Hafta:Kayserispor(D) 2006 mucizesi adına Kayseri'yi yenip şampiyon olmak güzel olur.

1.Hafta: Kasımpaşa (İ) Lige iç sahada zayıf bir takımla başlamak iyi olur.Hem görülecek bir hesabımız var.

2.Hafta:Gençlerbirliği (D) Takım yeni yeni oturacağı için ilk haftalarda seyirci açısından sıkıntı çekmesek iyi olur.Ankara deplasmanları da ideal.

3.Hafta:Antalyaspor (İ) Yaz aylarında Antalya'ya gitmemek iyidir.İlk yarı içerde oynayalım.Deplasman maçı kış aylarına denk gelsin.

4.Hafta:Sivasspor (D) Kara,buza kalmadan Sivas deplasmanına gidelim de aradan çıksın.

5.Hafta:V.Manisaspor (İ) Manisa da Eylül ayında aşırı sıcak olur.Ona da kışın serinde gitmek ideal.

6.Hafta:Eskişehirspor (D) Zor deplasman,kışı sert geçer o yüzden sonbaharda oynamak iyidir.

7.Hafta:Trabzonspor (İ) Derbilerin sona sıkışmaması adına ilk derbiyi oynayalım.İçerde Trabzonla başlayalım ki derbilere alışkanlık olsun yeniler için.

8.Hafta:Diyarbakırspor (D) Zayıf bir takım olacağını düşündüğüm Diyarbakır deplasmanı da Ekim ayında serin bir yer olacağı için tercihim.

9.Hafta:Ankaragücü (İ) Ankara deplasmanları kolay olduğu için 2. yarıya kalması avantajdır.O yüzden ilk yarı maçı içerde olsun.

10.Hafta:Beşiktaş (D) Kaç yıldır ilk maç Ali Sami Yen'de oluyor.Bu sene ilk yarı deplasman istiyorum.Şampiyonluk haftalarına gelince Sami Yen'de boğarız.

11.Hafta:İ.B.B (İ) Nisanda Olimpiyat stadı tatlı oluyor.O yüzden ilk yarı içerde oynansın.

13.Hafta:Gaziantepspor (İ) Geçen sezona benzer bir haftada oynamak iyi olur.Antep'in o haftalarda herhangi bir iddiası kalmaz.

14.Hafta:Denizlispor (D) Denizli de düşme hattında yer alacağı için ilk yarıdan deplasmanda oynamak bizim avantajımıza.

15.Hafta:Fenerbahçe (D) İlk yarıyı deplasmanda oynayalım ki şampiyonluk maçı bizim statta oynansın.Son haftalarda derbinin tadı bir başka oluyor.

16.Hafta:Ankaraspor (İ) Son haftalara seyirci sıkıntısı çekmemek adına bu deplasmanı koyuyorum.

17.Hafta:Kayserispor(D) 2006 mucizesi adına Kayseri'yi yenip şampiyon olmak güzel olur.

Güzel düşnmüşsün emegine saglık ama gençler depslamanı ile fener deplasmanı yer degiştirirse süper olur feneri ilk haftalar rahat yeneriz çünkü biz daha hazır olacaz,ama iş son haftalara kalırsa bizde devrenin yorgunluğu olur sezonuda erken açıyoruz ya o bakımdan...

üstelik 2.devre son hftalarda f5 in iddaası olsa olmasada bizi şampiyonluktan edebilirler..

İnşallah Galatasaray'ımız için güzel ve hayırlı bir kura olur.

+ Süper olmuş. :)

güzel fikstür olmuş mantıklı sebepler inş böyle bi fikstür olur hepimize hayırlısı olsun..

İlk haftalara derbi isteyenleri pek anlamıyorum.Son haftalardaki derbilerin tadını alamazsınız o zaman.Final maçı gibi olmuyor sezon başı maçları.Yenen şampiyon işte ne güzel..

İlk haftalara derbi isteyenleri pek anlamıyorum.Son haftalardaki derbilerin tadını alamazsınız o zaman.Final maçı gibi olmuyor sezon başı maçları.Yenen şampiyon işte ne güzel..

ben suan istanbuldayım 27 augustos ta fransaya dönüyorum hayatımda daha derbiye hic gidemedim herhalde boyle olursa bir ömür boyu gidemem:mad:

bence derbiler son haftalarda olmalıki final maçıgibi olsun. işallah ilk maç kadıköyde olur fenerle.

Galatasaray'ımız için hayırlısı neyse o olsun.Diliyorum ki 34.hafta fener veya Beşiktaş ile olsun,ezeli rakiplerimizden birini Ali Sami Yani'in son senesinde yenerek Şampiyon olalım.

Siz inanıyormusunuz Fikstürün TFF tarafından hazırlandığına?

Fikstürümüz malesef senelerdir Yayıncı Kuruluş tarafından düzenleniyor.

Nedenleri aslında düşünürsek basit..

Kaç senedir Fikstürler neredeyse birebir aynı sadece 2-3 maç değişik olmuş yerleri bakımından

Yayıncı Kuruluş düzeneklerini kurarken bir plan program içinde oluyor

Fikstürün farklı olması işlerine gelmez

Ve Trilyonların rantçıların elinde döndüğü böyle bi ülke'de ben fikstürün TFF tarafından kura ile hazırlandığına inanmıyorum..

Yaşasın Yayıncı Kuruluş (!)

Not : Sadece varsayımlar ve kendi gözlemlerim üzerine yorum yaptım.

İlk haftalara mutlaka derbi koymuyorlar.Bunu çözdüm ben.

ilk fener maçı içerde olsun. çakalım 3-4 tane 2. maç stres altında çıksınlar yıllardır anlamam TFF bizi hep deplasmana yolluyor bu düzen değişmeli.

fisktür ayarını bıraksınlar doğal olsun

İlk maç deplasmanda Kayseri'yle fener maçı 7. hafta deplasmanda oynuyoruz . :)

Üst Alt