TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu

Adamlar o koltukları zevkinemi kırdı?Takımlarını desteklemek için boğazını yırtan insanlar var orada.Senin mantığına göre herkes yerinde otursun maçını izlesin.Ondan sonra galatasaray taraftarı şöyle böyle hiç bağırmıyor.Varmı başka derdin ?

edit:hakan çoban arkadaşa cevabım

Kardes o yarim metrelik bosluklar bosuna mi yapildi? Hoplayip ziplasinlar diye yapildi iste. Koltugun üstünde ziplamanin mantigi nedir?

Cevap: TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu

Yaırn bigün herkese yapılacak diyorum .Olay şöyle aksediliyor ben ona sinir oluyorum sanki başbakan parayı cebinden verdi stat yaptırdı bize hadi ordan derler adama.Bence hükümet daha zararlı çıktı ya neyse. Seviyeli cevaplarınız için teşekkür ederim :)

aksine hükümet daha karlı cıktı hemde baya karlı çıktı.ama bizim başka seçeneğimiz yoktu sadece.toğrağa gömülmüş haldeydik.

Abi şu koltuk kırma olayını yeni gördüm harbi uyucaktım uykum kactı sindiremedim ulan bilmem kac senedir hayalini (özel) bide hadi sivas macı olsa yine bişey demicem! koltuk kırma hayaliylemi geldin bizim gibi adamlar bilet bulamazlar kombine alamazlar bunlarda sımarıklıktan parayı nerelerine sokucaklarını sasırır serefsiz herifler

hayva gibi tepiniyorlar üstlerine bunları yapanda çoğu 17-20 yas arasında cocuklar ve paralı askerler....

Kardes o yarim metrelik bosluklar bosuna mi yapildi? Hoplayip ziplasinlar diye yapildi iste. Koltugun üstünde ziplamanin mantigi nedir?

Bunu kimse değiştiremez işte.Yapılan şeyi savunmuyorum ama yapanlarada bişey diyemeyiz.Türkiye'nin taraftar profili bu şuanda.Öndeki koltuğa çıkar arkadaki maçı göremez oda çıkar böyle böyle gider.Hatta ultraslanın olduğu bölüme koltuk yapılmasın diye bi öneri vardı keşke öyle olsaydıç

50.000 kişiye çocukların bale gösterisini izletip, havai fişek atmaksa 2 milyon dolar, fena geçirmişler. Belki 2. bölümde gösterileri planlamışlardır ama taraftarın takıma dayanamayıp çıkacağını düşünmeleri lazımdı. Tezahürat Pegasus dışında hiç yoktu denilebilir, sadece Pegasus'a karşılık verildi. Bu statta yoğun bir baskı oluşturmamız lazımdı, davetiye vs.den dolayı olduğunu zannetmiyorum; Güney'de de aynı durum sözkonusuydu. Tribünlere ultrAslan'ın daha iyi yayılması lazım. Üst taraflara doğru ses gittikçe azalıyor.

Ses sistemi kötüydü. Yemekler vs. çok pahalı, içi dışında hala yapım aşamasında bir stad. Büfeler vs. yapılmamış. Zamanla olur.

Herşeye rağmen stad müthiş, atmosfer müthiş, tezahürat yeterli olmamasına rağmen.

Yalnız Toki başkanının konuşması bana göre acayip komikti. Adam bide ''helal-i hoş olsun'' demez mi, koptum orada. :D

Bir At yalanıdır gidiyor atmosfer atmosfer diye atmosferle olsaydı bu işler sadece liverpool 20 küsür sene özlem cekmezdi schalke 5-10 sene arsenal keza öyle dortmund öyle falan fıstık uzar gider böyle

Taraftar bagırmıyor niye bagırsınki futbol takımı ne veriyor taraftara taraftar heycanlansın takım kıvılcım cakıcak taraftarda onunla atesi büyütücek ben acılıs törenini büyük bir heycanla izlerken mac sırasında kardesime lan keske acmasaydık öyle daha heycanlıydı dedim uyutuyor takım uyutuyor

Ayrıca gelelim suna mal mal sarkılar söylemekle olacak iş degil bu bilincli taraftar istiyorum ben macın hep icinde maca dahil baskısı yuzde yuz olan romantik bi kesim vardır bizim icin skor önemli degil derler bizim icn skor önemli olsun takım gerideyken ıslıklamak degil kamcılamak icin takım öndeyken geri yaslansın diye degil gidip 2 yi atsın diye önemli olsun gözü kapalı mactan kopuk sarkı türkü söyleyip ne söyledigide anlasılmayan taraftar grubu istemiyorum ben

bi kaç koltugu kıranlara yazıklar olsun.. o gerekli kişilere protesto yapan taraftarada son nefeslerne kadar helal olsun!!!

şu ultraslan maç sırasında sacma sapan şarkı söylemelerden ne zaman vaz gecicek.resmen adamın uykusu geliyor onlar bağırıken.ayrıca atmosfer olarak fb stadı sanki biraz daha baskı altına alma da daha iyi.her 2 stad da maç seyrettiğim içn yazdım.üst tribünlerin stadla nerdeyse alakası yok.ayrı bölüm gibi duruyor.bide hayatımda bukadar cok merdiveni olan stad görmedim

Kamuoyuna Duyurulur!

Sevgili Galatasaray'lı kardeşlerim,

Avrupa'nın en modern stadlarından birine sahip olmanın haklı gururunu bu akşam hep beraber yaşadık. Bu stadın projesinden yapımına kadar geçen süreçte tüm emeği geçen kişilere, Başkanlarımıza ve Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a sonsuz teşekkür ve minnetlerimizi borç biliriz.

Özellikle batıya açılan pencere olan Galatasaray'ımızın böyle bir mabede kavuşması için tüm bürokratik engelleri ortadan kaldıran, yapım aşamasında ise tüm birimlerin bil fiil 24 saat çalışması için gerekli talimatları veren, tabiri caizse bu stadın bitmesini belkide tüm Galatasaray'lılardan daha fazla isteyen ve bekleyen Başbakanımızın bugün stadımızda protesto edilmesi ne spor ahlakı ne siyasi görüş nede ezeli rekabetle adlandırlılabilir.

Daha düne kadar eski stadımızda şu yok, bu yok diye sitem edenler bize bu imkanın verilmesini sağlayan Başbakanımıza ancak teşekkür etmeli ve alkışlamalıydılar. Siyasi görüşleri için fırsat bekleyen bu aciz kişilerin Türk misafir perverliğini ve ahte vefalarını tekrar gözden geçirmelerini şiddetle tavsiye ediyorum.

Başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a tüm iyi niyeti ve katkılarından dolayı ultrAslan olarak teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

Oğuz ALTAY

ultrAslan Genel Koordinatörü

ednancımdan sonra, ua da galatasaray taraftarına sırtını dönmüş. hoş olmuş. yemişim taraftar grubunu zartı zurtu, kendi adınıza konuşun , galatasraylıyım ve taraftyar gruplarından nefret ediyorum. oğuz altay; herhalde ua genel koordinatörü olmasan hayatta başka bir şey de olamazdın. güzel de ünvan da yapmışın kendine :)( "genel koordinatör ne lan) sana bişi söliim.dünyanın hiçbir yerinde birini yuhalamak acizlik değildir. asıl acizlik nedir biliyor musun. asıl acizlik, iki tuğla koyup bir stad yaptılar diye yoldaşlarını satmaktır.15-16 yaşındaki çocukları dövmektir acizlik, yani güçsüzü , savunmasızı ezmektir. kendinizi cemaat lideri gibi görmeyi de bırakın, ne adanan polat ne herhangi bir başkan ne de sen oğuzcum (koca genel koordinatörüm) benim fikirlerimi, oyumu yanında göstermeye çalışamaz. senin korunması gereken bir ünvanın var belki (genel koooordinatör: hay allaam). benim öle bir derdim yok. yalakalık etmem, biat etmem, yalamam, yutmam. ister fenerli ister beşiktaşlı olsun, adam gibi adam olsun.

Ayrıca gelelim suna mal mal sarkılar söylemekle olacak iş degil bu bilincli taraftar istiyorum ben macın hep icinde maca dahil baskısı yuzde yuz olan romantik bi kesim vardır bizim icin skor önemli degil derler bizim icn skor önemli olsun takım gerideyken ıslıklamak degil kamcılamak icin takım öndeyken geri yaslansın diye degil gidip 2 yi atsın diye önemli olsun gözü kapalı mactan kopuk sarkı türkü söyleyip ne söyledigide anlasılmayan taraftar grubu istemiyorum ben

Güzel ..

ednancımdan sonra, ua da galatasaray taraftarına sırtını dönmüş. hoş olmuş. yemişim taraftar grubunu zartı zurtu, kendi adınıza konuşun , galatasraylıyım ve taraftyar gruplarından nefret ediyorum. oğuz altay; herhalde ua genel koordinatörü olmasan hayatta başka bir şey de olamazdın. güzel de ünvan da yapmışın kendine :)( "genel koordinatör ne lan) sana bişi söliim.dünyanın hiçbir yerinde birini yuhalamak acizlik değildir. asıl acizlik nedir biliyor musun. asıl acizlik, iki tuğla koyup bir stad yaptılar diye yoldaşlarını satmaktır.15-16 yaşındaki çocukları dövmektir acizlik, yani güçsüzü , savunmasızı ezmektir. kendinizi cemaat lideri gibi görmeyi de bırakın, ne adanan polat ne herhangi bir başkan ne de sen oğuzcum (koca genel koordinatörüm) benim fikirlerimi, oyumu yanında göstermeye çalışamaz. senin korunması gereken bir ünvanın var belki (genel koooordinatör: hay allaam). benim öle bir derdim yok. yalakalık etmem, biat etmem, yalamam, yutmam. ister fenerli ister beşiktaşlı olsun, adam gibi adam olsun.

+1905

Taraftar baskisiyla topu kapip bos kaleye kacirdigimiz pozisyon disinda heycan verici hic birsey yoktu macta.

Stadin acilis törenini ve full maci isteyen bana pm atsin. Mac sifreli kanaldan yayinlandigi icin buraya koyamiyorum.

Üst Alt