TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray - Ajax Amsterdam | 15 Ocak | 21.00

Yahu sacmalamayin acilis macinda stad kesinlikle dolu olacak. :asd:

Verir Efehan...

Açılışın namına verir...

Hatta ilk beş on maç dolar...

Ondan sonra dökülmeye başlar...:)

Ben Zannetmiyorum Yahu.

Genellikle Taraftar kesimi Gençler oldugu için yüksek fiyatlar zorlar tahminimce.

Efehan 10 senedir bu açılışı bekleyenler var.Dolar taşar yahu :D

Haha Konyaspor-Sivasspor maçına gitmiyorsunuz ki; kapı açılır fln diye bekliyorsunuz. En ucuz koltuk 250TL bile olsa açılış günü full dolar. Zaten şuan ekstradan 15.000 talep karşılanamıyormuş.

Galatasaray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena, açılmadan kriz yarattı. 52 bin kişilik stadın 15 Ocak'ta yapılacak olan açılışı için biletlere yoğun talep var. Sarı-kırmızılı kulüp, bilet ve davetiye isteklerini karşılayamaz oldu. 18 bin kombine biletlinin geleceği açılışa, 20 bin biletli, 14 bin ise davetiyeli seyirci katılacak. Kulübün davet ettiği isimler arasında, hayatta olan tüm eski Galatasaray başkanları, divan üyeleri, emeği geçmiş sporcular, faal sporcular ve sarı-kırmızılı kulüple ilgili tüm birimler yer alıyor. Galatasaray'da muhalefetin, "Stadın açılışına kimse gelmez"sözleri karşısında şimdiden bilet krizinin yaşanması kulisleri karıştırırken, 52 bin seyircinin dışında en az 20 bin kişinin daha kulüpten parayla açılış için bilet istedikleri fakat kulüp yetkililerinin böyle bir olayın mümkün olmadığını belirttikleri öğrenildi.

Stad full dolacak.

Taraftar grupların bile yerleri hazırlandı.

Kale arkası tribünü 2. kat orta bölgesi belli kısmın ( biletleri hiç satışa çıkmamış diye bilyorum ), hangi kale arkası olduğunu unuttum ama :D muhtemelen %50 ihtimal ile GSCimbom'da o kısmın hemen sağında dip dipe olacak :D Kavga etmeyin lan :asd: :D

Simdi Ajax iptal etmesin maci; 19 Ocak ezeli rakipleri Feyenoord'la maclari var.

Görücez Kanki :) ben genede bekliyim kapıda belkim açılır :D o gün zaten kapıda Simit Su falan filan satayım diyorum :D

Hop Hop...

O benim planlarımda vardı...

Sen Köftecilik yap Efehan...:D

Simit Su benden sorulur...:D

Durun bakalım beyler. Kimden izin aldınız bu iş için? kim müsaade edecek size?;)

Üst Alt