TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray - Ajax Amsterdam | 15 Ocak | 21.00

bu maç hangi kanalda olcak ya açılış programıyla beraber stara baktım malesef orda gözükmüyor yayın akışında.

Euro Star vermez sanirim. Ben bi mail atiyim, ama nedense sanki Avrupa'da Galatasaray'li yok anasini satayim ...

Yönetimi mail yağmuruna tutalım. bu maçı mutlaka açık tv den vermeleri lazım. Ah ulan azize olsaydı maçı Fbtv de bile verirdi. Adnan polat birkerede işe yara be..

Sadece Eurofutbol verecek gibi, Dsmartım olduğu için ben izlerim..Yine şifresiz olacakmış..İnşallah bu sefer erken yayına girerde showlarıda izleriz..Keşke startv verse idi..Ertem şenere falan mesaj atın bakalım.

Sadece Eurofutbol verecek gibi, Dsmartım olduğu için ben izlerim..Yine şifresiz olacakmış..İnşallah bu sefer erken yayına girerde showlarıda izleriz..Keşke startv verse idi..Ertem şenere falan mesaj atın bakalım.

Hazırlık maçı için şifresiz demişlerdi ama izleyemedim Emrah ? Bende de D-smart var.

Hazırlık maçı için şifresiz demişlerdi ama izleyemedim Emrah ? Bende de D-smart var.
Hazırlık maçını izlediyseniz bu maçıda izlersiniz dediler.Hazırlık maçında geç yayına girmişdi..Kaynak'ım uyduforumları:D:D

Twitter'dan aslında ertem şenere sorsak iyi olur..

Galatasaray-AJax maçına davetiye arıyorum !!! Davetiyesi olup da satabilecek olan varsa bana özelden ulaşsın lütfen !!!

Alper sanırım 2007-2008 üyeleri için şifresiz olacak diyorlar..Ben 2008'de almıştım.Eski üyeyiz ya ondan izlemiş olabilirim..

Alper sanırım 2007-2008 üyeleri için şifresiz olacak diyorlar..Ben 2008'de almıştım.Eski üyeyiz ya ondan izlemiş olabilirim..

Son Hannover macina bakabildin mi sen ?? Ben suanda hic bir pakete üye degilim ve Dsmart'i ilk ciktiginda aldiydim. Simdi mac günü bende sifresiz olur mu ??

img0057p.jpg

Renkdaş eski üyeleri için eurofutbol yine şifresiz olacak deniliyor..Hannover maçını şifresiz izlemişdim..Maş başladı şifresiz yayına geçmişdi kanal..

Star TV'ye attigim mail:

Iyi günler,

Ismim Ertan Elibol ve Belçka’da yasiyorum.

Milyonlarca Galatasaray’li Aslantepe’de açilis maçini merakla izleyecektir.

Size sorum : Euro Star bu maçi verecek mi ?

Simdiden tessekurler

Gelen cevap:

Sayın İzleyicimiz,

11.01.2011 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Star Tv yayınlarına göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeni için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz Galatasaray-Ajax acılıs macı yayınını yayın akışımızdan takip edebilirsiniz.Star Tv yayın akışı ile ilgili tüm bilgiler Star TV - startv.com.tr internet adresinden ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Star Tv ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Alo Star Tv'yi arayarak veya bizeyazin@startv.com.tr mail adresimizden ulaşarak bildirebilirsiniz.

İyi seyirler,

Sevgi ve saygılarımızla

İzleyici Bilgi Merkezi

Tel : 0212 478 07 87

Verdikleri cevap uzun ve cok bos olmus. Kesin otomatik mail cevabidir. :eek:

Üst Alt