TT Arena'da Devam Eden Çalışmalar - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena'da Devam Eden Çalışmalar

Aslında dış cepheye ekranlar yapılacak hem reklamdan para kazanılır hemde istediğimiz görünüm renk vs istediğimiz zaman verilebilir tabi mümkünmü bilemiyorum :D

Aslında dış cepheye ekranlar yapılacak hem reklamdan para kazanılır hemde istediğimiz görünüm renk vs istediğimiz zaman verilebilir tabi mümkünmü bilemiyorum :D

Neden mümkün olmasın ki? Dış cephede kocaman bir Türk Telekom Arena yazısı var. Şerit halinde sarı kırmızı ledler var o kadar.

O ledler de bazı geceler yanıyor. Sürekli açık durumda değil.

Neden mümkün olmasın ki? Dış cephede kocaman bir Türk Telekom Arena yazısı var. Şerit halinde sarı kırmızı ledler var o kadar.

O ledler de bazı geceler yanıyor. Sürekli açık durumda değil.

Keşke yapılabilse hem reklamlarla maliyet çıkar hemde mesela maçlardan önce futbolcuların afişleri vs verilse oldukça etkileyici olur. Renklendirmekte basit olur stadı istediğinde istediğin renk verilebilir

beyler hayırlı olsun böyle olacak sanırım :D o kadar dedim dedim olacak gibi :D

turk-telekom-arena.jpg

Stadın üstü kapanıyor!

Stadın üstünü kapatmaya çalışıyoruz burda bizden önceki yönetimlerin verdikleri sözleri tutmak için teknik olarak araştırmalarımızı yaptık çimlerin ışık ve rüzgar alması gerekiyor bu ışık ve rüzgar konusunda çalışmalarımız var KAPLAMALARIN KALDIRILMASI VE DAHA SONRA IŞIK GEÇİREN BİR SİSTEMİN HAYATA GEÇİRİLMESİ GEREKİYOR

.

beyler hayırlı olsun böyle olacak sanırım :D o kadar dedim dedim olacak gibi :D

turk-telekom-arena.jpg

Stadın üstü kapanıyor!

Stadın üstünü kapatmaya çalışıyoruz burda bizden önceki yönetimlerin verdikleri sözleri tutmak için teknik olarak araştırmalarımızı yaptık çimlerin ışık ve rüzgar alması gerekiyor bu ışık ve rüzgar konusunda çalışmalarımız var KAPLAMALARIN KALDIRILMASI VE DAHA SONRA IŞIK GEÇİREN BİR SİSTEMİN HAYATA GEÇİRİLMESİ GEREKİYOR

aysal şimdide söyledi şeffaf olması gerekiyor çatı malzemesinin dedi :D hayırlı olsun beyler böyle olursa süper olacak diye diye yaptıracağımya la :D :m26::m26::m26::m26::m26::m26:

2387_Photo-de-chantier_Stade-du-havre_2.jpg

France Ligue 2 takiminin stadisinin cephesisi

bakin boyle bisey yapabiliriz bizde. Maliyetinin bi kulup icin cok olacagini dusunmuyorum. Bu sene bu kadar zarar etmeyeydik bence yapabilirdik. ama hala yapabilecek ekonomik guvenceye sahipmiyiz bilmiyom. cok gelismis bi ciphe sistemi degil bu.

Böyle birşey yaptım... Vurgulamak istediğim detay;

Stadın yanındaki dikmeler geniş bir yan duran V oluşturuyor. Yani iki dikme açıyla birleşiyor. Kaplama da o şekilde olabilir diye düşündüm.

bac59flc4b1ksc4b1z-1.jpg

Üst Alt