TT Arena'da Devam Eden Çalışmalar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena'da Devam Eden Çalışmalar

Cevap: Aslantepe'nin açılmasına kalan günler [ 303 ]

Konuyu bundan sonra süre olarak güncelleyen, Galatasaray.org 'dan aldığı güncel bir fotoyu ekleyebilirse güzel olur. (Benim eklediğim de bugüne ait değil ama olsun:))

Cevap: Aslantepe'nin açılmasına kalan günler [ 303 ]

Şafak 302

b824cc5eaedf7935f34b365cs3.jpg

Cevap: Aslantepe'nin açılmasına kalan günler [ 302 ]

Beyler fenerliler patlatmasinlar insaati birisi falan bekliyordur dimi insaatin basinda ?

guvenlik var tabiki...yoksa orda kum tanesi bile birakmazlar... cingenesi hırısızı f5lisi bos durmaz... :D

tribünler çok yakın :D mükemmel oldu bu , fb maçlarında bütün iyi dileklerimizi iletebiliriz futbolcuların bizzat kulağına , :D

evet arkadaşlar.inş bitcek bu stad.az kaldı.mutlu ve gururlu bir bekleyiş var.ama bu stad bitince fenerliler neyiyle övüncek onu bulamıyorum ya.bizi sadece stad konusunda geçmişlerdi artık o da yok.avrupanın en modern stadlarından birisi olcak aslantepemiz.hele o stadın yakınlığı.fenerlilerin sülalesine selamlarımı söylicem inş:)

evet arkadaşlar.inş bitcek bu stad.az kaldı.mutlu ve gururlu bir bekleyiş var.ama bu stad bitince fenerliler neyiyle övüncek onu bulamıyorum ya.bizi sadece stad konusunda geçmişlerdi artık o da yok.avrupanın en modern stadlarından birisi olcak aslantepemiz.hele o stadın yakınlığı.fenerlilerin sülalesine selamlarımı söylicem inş:)

Çok yakından hissedeceklerdir. :D

Cevap: Aslantepe'nin açılmasına kalan günler [ 300 ]

Konu başlığını saat 20.45 'te 300 gün olarak revize edeceğim. ;)

Üst Alt