Tudor: "2-0 geriye düşüyorsanız tüm sorumluluk sizde olduğu için tepkiler normal"


4163eeb19bfb457ea994fc64e7daa848.jpeg

“Oyuncularım kişilik ve karakter gösterdi”

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Galatasaray - Teleset Mobilya Akhisarspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu. Tudor, 4-2 kazandıkları maçı ve futbolcularının performansını değerlendirdi.

Tudor'un sözlerinden Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

Ortada hiçbir şey yokken 2-0 geriye düştük. Devre arasında oyuncularıma bu maçı çevireceğimizi belirttim. Onlara inandığımı söyledim. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Güzel bir galibiyet. 1 kişi fazla oynamanın avantajını kullandım ve Maicon - Garry Rodrigues değişikliğini yaptım. Serdar ve Deyayer hızlı olduğu için ikisini stoperde oynattım. Oyuncularımla gurur duyuyorum. Rakiplerimiz sahamıza gelecek ama şu anda odak noktamız Malatyaspor maçı. Bunları konuşmak anlamsız. Geleceği konuşmanın anlamı yok.

Igor Tudor basın toplantısında ise,

İlk yarı ve ikinci yarı arasında siyahla beyaz kadar fark olduğunu düşünmüyorum. Ortada bir şey yokken 2-0 geriye düştük. İlk yarıda oyuncularıma bir şey diyemezdim. Onlara güvenimiz gösterdim. 1 kişi fazla oynamak avantaj. Taraftarımızı unutmamak lazım. Onlara teşekkür ediyorum. Videolarından söylenen önemli bir temas yok. Ama net göremedim. Cezanın kalkması noktasında başvuru yapılacaktır. Gomis bizim için önemli bir oyuncu. (Gomis'ın kırmızı kartı hakkında)

Muslera'dan çok memnunum. Ofansif oynamak için Maicon'u çıkarttık. Aklınıza bir şey gelmesin. Muslera ve Maicon'dan çok memnunum. Bu sistemlerle ilgili saatlerce konuşabiliriz. 2-0 geriye düşen bir takım vardı. Bu şekilde risk aldık. Sonuçta bir değişiklik yapıldı. Bu da benim tercihimde başarılı olduğumu gösteriyor.


Fatih Terim'in isminin Galatasaray'la anılması ve taraftarın tepkisi sizi rahatsız ediyor mu?
Teknik direktörseniz buna alışkın olmalısınız. 2-0 geriye düşüyorsanız ve hoca olarak tüm sorumluluk sizde olduğu için tepkiler normal. Hocanın adının geçmesi ve hocaya reaksiyon olması normal.

GSCimbom Portal
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Fatih Terim'in isminin Galatasaray'la anılması ve taraftarın tepkisi sizi rahatsız ediyor mu?
Teknik direktörseniz buna alışkın olmalısınız. 2-0 geriye düşüyorsanız ve hoca olarak tüm sorumluluk sizde olduğu için tepkiler normal. Hocanın adının geçmesi ve hocaya reaksiyon olması normal.

Buradaki şakşakçılarının okuması gereken bir pasaj
 
Taraftarın sopayı gösterdiğini anlamış. Bir kere daha takımı için protesto etmeyi bile göze alarak bu maçın çevirilmesi için fitili ateşleyen taraftara teşekkür ediyorum.

Akhisar karşısında bile skoru garantiye almayı değil korumayı düşünen birinin Galatasaray Teknik Direktörlük makamında yeri yok.
 
kaybettiği maçlardan sonra oyuncularını suçlayan.. Kazandığı anadolu takımlarına karşı ağız ishali olmuş gibi sürekli açıklama yapan sorumluluktan bahseden hoca bozuntusu.
Malesef Galatasaraya hiç yakışmıyor derhal gönderilmeli ama bu yönetim malesef başımızdaki hocadan dahada çapsız şampiyon olursak çok büyük iş başarmış olacağız bu hoca ve yönetimle.
 
östersunds başak karga fener trabzon 5 kritik maç ve ortada galibiyet yok ! sevgili tudor taraftarın seni aslan kral yapması için derbi maçları kazanman lazım başka türlü senle ilgili şüphekerimiz bitmeyecek maalesef !! 50 bin kişi önünde hiç olmazsa bitik bir feneri yenseydin devre arasına ağzında puro ile girerdin ama bunu teptin yapacak bir şey yok !!
 
Üst Alt