Tudor, Cengiz'i 65'te Oyuna Aldı 83'te Çıkardı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, Cengiz'i 65'te Oyuna Aldı 83'te Çıkardı

Klasik Tudor rezilliği. Şunun neresi normal acaba? Hırvat işi Kojiro Hyuga mübarek. Sıfır insan ilişkisi.

Aynısını Okan Hoca Mertens'e yapsa adamı asarlar.

Taktik icabı bazı şeyler yapılabilir, Stoke City'de oynarken Tuncay'a da yapılmıştı ama sahada kaleci hariç 9 futbolcu varken sonradan giren oyuncuyu çıkarmak da saçma bence. Git başkasını çıkar, illa Cengiz çıkacaksa da doğru düzgün izah et. Ben yaptım oldu ile olmuyor bazı işler.
Çıkarması taktik icabıdır da Tudor malesef saha içi ilişkileri zayıf bir hoca, fazla dikdatör

Taktik icabı bazı şeyler yapılabilir, Stoke City'de oynarken Tuncay'a da yapılmıştı ama sahada kaleci hariç 9 futbolcu varken sonradan giren oyuncuyu çıkarmak da saçma bence. Git başkasını çıkar, illa Cengiz çıkacaksa da doğru düzgün izah et. Ben yaptım oldu ile olmuyor bazı işler.
Çıkarması taktik icabıdır da Tudor malesef saha içi ilişkileri zayıf bir hoca, fazla dikdatör
O dakika'ya kadar butun hucum oyuncularini degistirmisdi, Suarez, Payet ve Under oyuna girdi. Kirmizi kart alinca hucumcu cikarmak kadar dogal birsey yokm

O dakika'ya kadar butun hucum oyuncularini degistirmisdi, Suarez, Payet ve Under oyuna girdi. Kirmizi kart alinca hucumcu cikarmak kadar dogal birsey yokm

Dedim ya renktaş gerekirse çıkartırsın, ama doğru izah edersin. sana daha 35-40 maç lazım olan oyuncuyu küstürerek yapmak bu işi çok manasız. Tabi ki küsecek, ama izah edilebilir. Örneğin Terim aynısını yapsa futbolcu küsmez de el kol hareketi yapmaz da. Tudor bu konularda çok zayıf. Vücut dili vs çok belli ediyor dikta yönetim tarzını.

Üst Alt