Tudor, De Jong'u Yedek Bırakacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, De Jong'u Yedek Bırakacak!

İstatistikler konusunda aynı fikirdeyim zaten amacım istatistikler ile de jongu öne çıkarmak değildi.

Tolga konusunda yazdığına karşı yazılacak pek bişey yok ama yapacak da bişey yok kadroda Josuenin son maçlarda ki kıpırdanmasını dikkate alarak söylüyorum ondan başka orda oynayacak hiç bir oyuncu yok. O yüzden yapılabilecek en maksimum iş Tolgaya sopa ile tehdit ile sadece baskı görevi verip yanına josueyi monte etmek. Ama selçuk oynadı mı skor göstergesinde bizim hanemise bir adet kırmızı kart ekleseler yeridir.

Amacım Selçuk' u savunmak asla değil kaldı ki savunulacak bir yanı yok ama koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş. Şu anki kadroda Selçuk' un ölü hali bile De Jong ve Tolga' dan çok daha iyi.

Sen o bölgede Tolga' dan başka oynayabilecek futbolcu yok diyorsun, ben diyorum ki Tolga futbolcu bile değil, o bölgede Selçuk' un yanına Josue' yi koyarım, Chedjou' yu koyarım, olmadı alt yapıdan oyuncu koyarım, hatta Sabri' yi koyarım, bak Sabri diyorum yine de Tolga ve De Jong' a bir daha forma vermem Tudor' un yerinde olsam.

Bu da benim görüşüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

de Jong oynayacağına 10 kişi çıkalım zaten. Tudor reis doğru yolu bulmuş. Tolga bu takımın açık ara en iyi futbolcusu.

Tapatalk ile gönderildi.

Dogru ama sonra maci satiyor ya da beyni yok zira o sekil bir penalti ki daha onceki macta da denemisti olmadi bana hic normal gelmedi.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ziplama özürlüsü gibi geldi . Zamanim olursa Bi Bundesliga maclarinin özetlerinde inceleyim orda'da mi böyle ziplayip durdu

Üst Alt