Tudor, Galatasaray İçin Görevde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor, Galatasaray İçin Görevde!

tudor-25-12.jpg

Galatasaray’ın, yeni sezon için söz kestiği Hırvat çalıştırıcı Igor Tudor, listesini hazırlıyor. Şimdiden geleceğin planlarını yapan Kardemir Karabükspor’un teknik direktörü, yönetimden Süper Lig’de forma giyen iki yıldız oyuncunun alınmasını istedi.

Ligin bitimiyle birlikte çokça eleştirilen Teknik Direktör Jan Olde Riekerink ile yollarını ayıracak olan Galatasaray yönetimi, geçtiğimiz hafta arayışlarına başlamıştı. Sarı-kırmızılılar, Kardemir Karabükspor'a oynattığı pozitif futbol ile öne çıkan Igor Tudor ile yeni sezon için sözlü anlaşmaya varmıştı. Hırvat çalıştırıcı da “Galatasaray'dan teklif aldınız mı?” sorusuna “Yorum yok” diyerek bir anlamda imzanın gerçekleşeceğinin ilk sinyalini vermişti.

FORVET VE ORTA SAHA

Kardemir Karabükspor'un başarısı için ter döken Tudor'un şimdiden Galatasaray'ın geleceği için planlama yaptığı da gelen haberler arasında. Başarılı çalıştırıcının, şu anda Süper Lig'de oynayan iki yıldız ismin alınması konusunda görüş belirttiği ifade edildi. Tudor'un öncelikli isteği bir forvet ve orta saha oyuncusu… Galatasaray yönetiminin de bu planlamaya uyarak sezon sonuna doğru Hırvat hocanın istekleri doğrultusunda hamleler yapması bekleniyor.

Açık Mert Korkusuz

şu gazeteyi yasaklasanız mı artık sallamakta çığır açıyorlar her gün

tudorla anlaşıldı da adam ligden topçu istiyor he

karabükspora bile paso dışardan getirdi adam ne anlatıyorsunuz siz ya

he bi de bizim için çalışmaya başlayacaksa kolları sıvasın ve beştaşa koysun lütfen

Forumda avatar altında herkesin boy , kilo ve espri yetenek seviyesinin zorunlu olarak gösterilmesini talep ediyorum.

Eski Juventus'lu Tudor değil mi bu?

Karabükspor'un ne oynadığını bilmiyorum maçlarını izlemedim onun için yorum yapamayacağım, ancak futbolculuk döneminde Ancelotti, Lippi, Capello gibi teknik adamlarla çalıştı bu adam eğer o Tudor'sa.

Baktım şimdi o Tudor. Eğer Riekering olmayacaksa bu adama da bir şans verilir, herkesin bir başlama noktası vardır (ben yine de Riekering'e sabredilmesi taraftarıyım), ama farklı ekoller arasında gidip gelmeye devam edeceğiz anlaşılan.

Bı adamdan medet umanlar zamanında hamza hozalarını da öve öve bitiremiyordu!! bir bitin tükenin artık ya. Sizin zihniyetiniz yüzünden gelişmiyor futbol çünkü çok şey bilip aslında hiç bişey bilmiyorsunuz.

Üst Alt