tudor gitsin diye akhisar'ın kazanmasını isteyen sözde galatasaraylılar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tudor gitsin diye akhisar'ın kazanmasını isteyen sözde galatasaraylılar

fatih terim gelince 2-3 maç kaybederse o gitsin diye kaybetmemizi istersin, guardiolayı getirseler 4-5 maç kaybetse o gitsin diye kaybetmemizi istersin, dursun yeniden seçilsin o gitsin diye yine kaybetmemizi istersin bir şey farketmez senin için.

ya sen Galatasaraylı değilsin yada ben.

2-3 maç mı ??? Ostersund, Fb, Ts, Başak ve Bjk... Ts, Başak ve Bjk maçlarını normal bir oyunla kaybetseydi kimse ağzını açmazdı. Bu adamların bizi ezerek yendiğinin farkındasınızdır umarım. Eğer Tudor gönderilecekse ve yerine ismi tartışılmayacak bir adam gelecekse evet ben yenilmemizi isterim. 1 mağlubiyetle belki bütün sezonu kurtarmış olacağız çünkü. Şuan yok efendim önümüzde 11 maçlık kolay bir seri varmış da Tudor bu maçların hepsini kazanırmış da bilmem ne. Peki Fenerle başlayan zorlu fikstür geldiği zaman ne olacak ? Üstüne bir de o zorlu fikstüre rakiplerle başa baş girersek ne olacak ? Tudor'un bu derbileri kazanacağını düşünüyor musunuz ?

Bir de işinize gelmediği zaman Galatasaraylı değilsiniz demek ne kadar da kolay. Biz bir sucuğa kendimizi satacak taraftarlardan değiliz. Akhisar'da alınacak bir mağlubiyet eğer bizi şampiyon yapacak bir değişikliğe sebep olacaksa ben o maçı feda etmeye hazırım ama siz Tudor'u destekleyerek 1 galibiyet için 5-6 mağlubiyeti göze alıyorsunuz.

Diyelim yenildik ve istediğiniz oldu Tudor gitti. Bana göre imkansız ama FT 5 aylığına bu kulübe gelmeyi kabul etti ve tıpkı 2002'de olduğu gibi başarısız oldu, ne olacak?

Dolayısıyla böyle saçma sapan şeyler beklemek Galatasaraylıya yakışmaz. Kimle olursa olsun yeter ki Galatasaray başarılı olsun. Kişiler geçici.

Kaybedilen hala bir şey yokken böyle gereksiz ve saçma söylemler bir şey kazandırmaz. Hep beraber başarılı olmalıyız.

2-3 maç mı ??? Ostersund, Fb, Ts, Başak ve Bjk... Ts, Başak ve Bjk maçlarını normal bir oyunla kaybetseydi kimse ağzını açmazdı. Bu adamların bizi ezerek yendiğinin farkındasınızdır umarım. Eğer Tudor gönderilecekse ve yerine ismi tartışılmayacak bir adam gelecekse evet ben yenilmemizi isterim. 1 mağlubiyetle belki bütün sezonu kurtarmış olacağız çünkü. Şuan yok efendim önümüzde 11 maçlık kolay bir seri varmış da Tudor bu maçların hepsini kazanırmış da bilmem ne. Peki Fenerle başlayan zorlu fikstür geldiği zaman ne olacak ? Üstüne bir de o zorlu fikstüre rakiplerle başa baş girersek ne olacak ? Tudor'un bu derbileri kazanacağını düşünüyor musunuz ?

Bir de işinize gelmediği zaman Galatasaraylı değilsiniz demek ne kadar da kolay. Biz bir sucuğa kendimizi satacak taraftarlardan değiliz. Akhisar'da alınacak bir mağlubiyet eğer bizi şampiyon yapacak bir değişikliğe sebep olacaksa ben o maçı feda etmeye hazırım ama siz Tudor'u destekleyerek 1 galibiyet için 5-6 mağlubiyeti göze alıyorsunuz.
akhisarda alınacak mağlubiyet bizi şampiyon yapacaksa bütün Galatasaraylılar yenilelim der sen ne anlatıyorsun ?

tudor gittikten sonra fatih terim geldi geldi gelemedi tudora muhtaç kalırız.

akhisara yenildik, tudor gitti fatih terim geldi, şampiyonluğun garantisi var mı ? yok.

son 4-5 senede kaç antrenörle çalıştık dön bak, hoca kovarak başarılı yapamazsın takımı.

ayrıca tudor kalacaksada GS kazansın tudor gideceksede GS kazansın şampiyon olacaksakta GS kazansın şampiyon olamayacaksaksa GS kazansın. her türlü durumda GS kazansın ben Galatasaraylıyım.

Diyelim yenildik ve istediğiniz oldu Tudor gitti. Bana göre imkansız ama FT 5 aylığına bu kulübe gelmeyi kabul etti ve tıpkı 2002'de olduğu gibi başarısız oldu, ne olacak?

Dolayısıyla böyle saçma sapan şeyler beklemek Galatasaraylıya yakışmaz. Kimle olursa olsun yeter ki Galatasaray başarılı olsun. Kişiler geçici.

Kaybedilen hala bir şey yokken böyle gereksiz ve saçma söylemler bir şey kazandırmaz. Hep beraber başarılı olmalıyız.
çok doğru yazmışsın.

resmen kumar oynamak istiyorlar sanki tudor gidince otomatik şampiyonluk GS a gelecek. nerden biliyorsunuz ?

şampiyonluk kaçsın yine biz üzülecez bunlar dursun gitsin modunda takılacaklar umurlarında olmaz.

Galatasaray kaybetsin diyenin Galatasarayliligin dan şüphe ederim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt