Tudor: "Hiç kimse beni dinlemiyor, bırakıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Hiç kimse beni dinlemiyor, bırakıyorum"

terimin tek olumlu tarafimi?
su sekilde cevap veriyorum, tescillenmis onaylanmistir birzat gözlerimizle!

terim > galatasaray

tek kurtulusumuz oydu geldikce düzeliyor sampiyon oluyorduk yine o olacak!

lucescu cok daha kaliteli bir hoca ve topcudan anlıyor. terim transferde vasat, zaten anadolu topcularına hasta, bu sezon gelse ve 40 m euroluk bir bütce versek eminim 30'unu anadolu topcularına harcar.

Oturup sizde bu habere inandiniz yani. Hayat ne guzel yaptir haberi inansin kamiller yazinda buyuk baskan diye konvoy yaparsiniz

Keza diyelimki dogru bu olay futbolcular hakli kardesim mal mal kosturmaktan baska antrenman yaptirmayan bir adam var. Mactan bir gun sonra adamlari zorlayacak sakatlanacaklar geldiginden beri adam sakatlamaktan baska bir halt yemiyor

yuh
haber kolpa da senin antremanla ilgili yazdigin dogru mu yani
cmon

yuh
haber kolpa da senin antremanla ilgili yazdigin dogru mu yani
cmon
Hani ne calisiyor bu hiyarlar geldi defans caliscaz dedi daha fazla kafa golu yedik. Ne duran top organizasyonu var ne bi savunma stili. Herkesi biryerlerr kosturup enerjilerini olduruyor.

Yanildik pampa bu adamla iyi olacak sandik bi heveslendik ama cok yanildik

Bu oyuncu kadrosunun basina cok daha isimli bir yabanciyi tutup yarin getirsen , ve hazirlik kampini filan da onunla yapsalar, yine de bu oyuncu kadrosuyla basari hayal

Oyuncularin sadece beceri ve kabiliyeti ile ilgili de degil bu . Adamlarda gayet normal karsilanabilecek bir doymusluk ,bikkinlik ,tukenmislik var . Onemli olan bunlari ongorup adamlarin katiyen vazgecmeyecekleri rakamlarda sozlesmeleri onlerine koymamakti .

Chedjou maç kadrosunda bile yoktu. Ayrıca Bruma ve Sneijder Muslera'dan sonra takımın en iyi adamları. Hiç yerli oyuncu ismi geçmiyor ne hikmetse. Sabri, Hakan, Selçuk gibi rezillere destek çıkıyorlar medyada.

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

Onlarin taktigi kapasitem bu kadar deyip hocayla iyi gecinmek ama bir halt oynamamaya devam etmek

yerlilerin stratejisi hep buydu

terim > galatasaray

terim büyüktür galatasaray öylemi?O zaman burası senin için uygun bir yer değil dostum facebook üzerindeki fatih terim fan sayfalarında istediğini yazabilirsin.

Mantıksızlığa ve dingilliğe bakarmısın ya galatasaray olmasa terimi kim bilir kim şeyine takardı?

Şöyle aptal aptal yorum yapanları banlayın gitsin bu nedir ya.

''Soyunma odasında ertesi gün 18.00'e idman koyduğunu söyleyen Tudor'a; Sneijder, Chedjou, De Jong ve Bruma karşı çıktı.''
Bu olay doğruysa yazık bize

terim'in tek olumlu tarafı futbolcuları disiplin altına almasıydı. terim'in takımında futbolcuya dayalı düzen olmaz. tabi olumsuz tarafları daha fazla oldugundan bir daha gelmesin orası ayrı.

lucescu'da ısrar etmek lazım. suan gelipte bizi bu bataktan cıkartacak ve futbolcuları disipline altına alabilecek baska bir hoca göremiyorum (bize gelme ihtimali olan)
Artık terim içinde yüzde yüz geçerli bir durum değil, Avrupa Şampiyonasında olanlar net olarak açıklanmasa bile herkesin malumu.

terim > galatasaray

Galatasaray olmasa Terim şu an Adana'da kebapçı olurdu neyden bahsediyorsun sen?Seversin anlarım da Galatasaray'la bir kişiyi karşılaştırmak abesle iştigal olmuş.

Oturup sizde bu habere inandiniz yani. Hayat ne guzel yaptir haberi inansin kamiller yazinda buyuk baskan diye konvoy yaparsiniz

Keza diyelimki dogru bu olay futbolcular hakli kardesim mal mal kosturmaktan baska antrenman yaptirmayan bir adam var. Mactan bir gun sonra adamlari zorlayacak sakatlanacaklar geldiginden beri adam sakatlamaktan baska bir halt yemiyor
Dün bunu yazdım, Medya maşallah iyi çalışıyor diye. Sen, ben inanmayız belki ama inanan bir sürü taraftar vardır bundan eminim.

Tum bunlar olmamasi icin yazin adam gibi sportif direktor getirilmeli dedik. Sen 2 senedir floryayi ciftlik yap sonra vay efendim futbolcuya dayali sistem var.

bir an icin su sekilde dusunelim . tudorsunuz , karsinizdakiler orgutlenmis , ne rahatlarina karistiriyorlar , ne de cikip dogru duzgun futbol sergiliyorlar

ne yapabilirsin ? tudor u elestirirken "bana ne isin bu yap" demekten daha fazlasini soylemeniz lazim ama ... cunku onun da yapabilecekleri cok az

paralarini kesemiyorsun , kadro disi biraksan kalanlar da bir yemek yapamiyor , bu kez basin ve biz "neden sneijder bruma yok" diyoruz , bundan simaranlar artik hocaya atar gidere basliyor

transfer sansin yok , hakemlerin haksizliklarina mudahale edemiyorsun , yonetimin gucsuz

yani tudor suclu diyoruz da ne yapsin ? yuzune hasstr diyen oyuncusuna yarabbi sukur mu desin ? nasil ugrasacak bu kadar kaprisli adamla

tudor u bir sey icin suclarim , bu cendereye neden soktun kendini , kendin karabuk u birakip satafat vizyon vitrin pesinde kostun , simdi bedelini oduyorsun ... bunu diyebilirim en fazla
Bunu taraftar olarak benim söylememe gerek yok. Teknik direktörlük görevine getirilen Tudor, bu işten parayı kazanan Tudor, gelmeden önce az çok bu problemlerden haberi olan Tudor,büyük takımda ki ortamın başka olduğunu Futbolculuk kariyerinde az çok bilmesi gereken Tudor. Benim görevim değil, Tudorun görevi.

Kim Galatasarayı şampiyon yapacaksa iyi yerlere getirecekse o gelsin Aysal mı olur Terim mi olur farketmez ben orasıyla ilgilenmiyorum. Önce yönetimden ardında bu futbolcu topluluğundan kurtulmak şart görünüyor

Üst Alt