Tudor: "Oyuncularım maçın büyüklüğünden etkilendi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Oyuncularım maçın büyüklüğünden etkilendi"

Once yorumumu yazayim sonra fantazi olsun diye okuyup sovecem editleyerek sovecem hemde.

Edit:
Tanıdığım Galatasaray sahada yoktu."
"Basın toplantısında söylediğim sözlerin arkasındayım. Herhangi bir pişmanlık duymuyorum. Derbi maçlardaki puan kayıpları için; bir sonraki büyük maçta çözüm bulmaya çalışacağız."

Bu ne lan asdasd lan tamda tanidigin galatasaray vardi sahada dassak mi geciyon bilader 1 tane buyuk macta cesur oynayamadin neyi tanidigin galatasaray yoktu tamda bizim tanidigimiz tudorun derbi galatasarayi vardi.

Bu 8. Mac sanirim bir sonraki buyuk macta telafi edecek beyimiz.
Bi bakiyon milli mac arasini bahane ediyor bi bakiyon adebayoru obur mac bakiyon rakibe bok atiyor bekledigimiz oyunu niye oynamadi diye. Oglum kafa cok guzel yahu erismek icin binlerce lira verilir dert yok tasa yok. Yolda vitrinlerr bakip ayagin tasa takildi hmina gdugumun belediyesi tasi yere civilememis yerinden cikmis bak. Hayali bile efsane lan

Son düzenleme:
Biraz daha kalirsan sampiyonlugun yaninda formanin buyuklugunude kaybedecegiz. fener trabzon basak bjk bizim maclara direk kafadan 3 puan yaziyor.

Geçen sene hemen hemen ayni Bjk’ye beraberliği 2. yarıda kaptırdı. Üstelik daha kötü bir kadroyla, yok aga bunun antrenörlük lisansı olması bile rezillik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bizim başımızda olması felaket. iyi kadro kurdu oyuncudan anlıyor eyvallah ama taktik ve motivasyon olarak sıfır bile değil.

Hala aklım almıyor, yahu Riekerink bile bu deplasmanda, yerin dibine sokulan Kadro ile bir yarı kök söktürdü.

Tudorun tüm maç oynattığı oyunu ikinci yarı da skoru korumak için oynatmasa idi galip gelecektik, hatta son saniye fırsat bile gelmişti.

Bu arkadaş gelmiş Galatasaray gibi oynamadım diyor. Hayır oynadık, on dakika, diğer 80 dakika Tudor gibi oynadık.

"Bugün kendimiz değildik. Kaybedebilirsin, kazanabilirsin ama kendin olman lazım. Biz Galatasaray gibi oynamadık. Oyuncularımda stat, atmosfer, maçın büyüklüğünden etkilenen bir takım gördüm. Bu da oyunumuza etki etti..."

Bu sığıra biri Karabük'ün antrenörü olmadığını artık Galatasaray'ın hocası olduğunu söylesin. Kadroda oynayanların çoğu bundan kat ve kat büyük maçlar oynamışlar bu takımda büyük maçların altında kalan biri varsa oda bu şahıstır.

Son düzenleme:
DNaKlp5W4AEIJj6
...

Sanki bundan önceki derbilerde koyduk geçtik, bu maçta 3 fark yedikte, 'Tanıdığım Galatasaray sahada yoktu' demiş.

yalan degil ben dahil herkes savundu bu adamı pek cok sebebten ama bugun mac sonu resmen sıctı,linnesi neden aldınız deyince gol atmak icin demesi acık net bizi dikine bile taktıgı yok adamın.

"Bugün kendimiz değildik. Kaybedebilirsin, kazanabilirsin ama kendin olman lazım. Biz Galatasaray gibi oynamadık. Oyuncularımda stat, atmosfer, maçın büyüklüğünden etkilenen bir takım gördüm. Bu da oyunumuza etki etti..."

Bu sığıra biri Karabük'ün antrenörü olmadığını artık Galatasaray'ın hocası olduğunu söylesin. Kadro'da oynayanların çoğu bundan kat ve kat büyük maçlar oynamışlar bu takımda büyük maçların altında kalan biri varsa oda bu şahıstır.
Demek kadıköy'de 7 filan yeriz
Acil diyorum bak acil kovulmalı çok büyük bir facia yaşayacağız o stada bununla gidersek

TapaTalK

önümüzdeki büyük maç demişsin de senin önünde büyük maç kalmadı..sen en çok karabüğün hocası olursun.

Tudor bende bile kredin bitti Belhandayı da al git , gerçekten takımın gol yedikten sonra taktiği felan yok böyle birşey olamaz ben yönetsem daha mantıklı yönetirdim o derece karizman yetmedi reis

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt