Tudor: "Oyuncumun ıslıklanması hoşuma gitmiyor"


5191088.jpg
Galatasaray'ın teknik patronu Igor Tudor, takımdan ayrılmak istediğini açıklayan Sinan Gümüş'ün Sarı-Kırmızılı taraftarlar tarafından ıslıklanmasını yorumladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Kayserispor'u 4-1 yendikleri maç sonrası önemli açıklamalar yaptı.

Sarı-Kırmızılı teknik adam, sergilenen futbol, transfer çalışmaları, Sinan Gümüş'ün ıslıklanması ve yeni transferlerin performansına değindi.

Tudor şu ifadeleri kullandı:

"İyi başladık. Takım oyunu çok önemliydi. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum, iyi başlamak çok önemliydi. Gerçekten sahada iyi bir ruh ortaya koyan bir takım vardı Sadece yetenekli değil, aynı zamanda karakterli isimleri kadromuza kattık. Üzerime düşen görev futbola odaklanmak. Transferle ilgili sorular sportif direktör ve başkanı ilgilendiriyor. Transfer dönemi daha açık. Her şey olabilir. Ama bu konuyla başkanımız ilgileniyor. Taraftarların oyuncuları ıslıklamaları hoşuma gitmiyor. Sinan genç ve yetenekli bir oyuncu, takımda bulunması iyi. Golcülerin gol atması, psikolojileri için önemlidir. Gomis bunu başardı. Eren'e de Gomis'e de sezon içinde ihtiyacımız var."

Fanatik
 
aferin hocalığı öğrenmeğe başladı. oyuncusu ne olursa olsun koruması iyi hocalara has bir durum. biz taraftar olarak ana avrad söveriz oyuncuya o ayrı birşey.
 
hakli


ama taraftar da acik gitmek isteyen ve bu yüzden maclarda isteksiz oynayan oyunculara (bugünkü mac icin söylemiyorum) sicak bakmaz
 
Üst Alt