Tudor: "Sanki burası Nou Camp'mış gibi ve Barcelona'ya karşı oynuyormuşuz gibiydi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Sanki burası Nou Camp'mış gibi ve Barcelona'ya karşı oynuyormuşuz gibiydi"

Futbolcuların verdiği tepkiden bahsediyor yalnız.
Tudor un düşüncesi degil yani.
Ha hatalı mi sonuna kadar orası farklı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takim gittikce daha da berbat oynuyor

Bugun kaleye sut cekmedik

Zaten defansif acidan cok kotuyuz, hucum oyunumuz vardi onu da yok ettin

Hikaye anlatma, kaleye gidemiyoruz 2-0 olmuş ki ilk golden 5 dk önce oyundan almıştım ben Semih denilen kımıl zararlısını, hadi 2 oldu yine değişiklik yok Yasin amatör ligde bile 10 numara oynamaz. Sen cahil ve yıldız futbolcuya söz geçiremem korkusu ile onlara düşman olan küçük bir hocasın...
aykut-Hamza gibi yerlilerin yabancı olanı...

En iyi kadroyu çıkardım demiş birde 3 tane kanat oyuncusu ile çıkmak en iyi kadro mu oluyor.Riekerinkte aynı haltı yemişti zamanında kovuldu.3 tane kanatla çıkıp üstüne birde semih gibi bir canlı bomba ile çıkmak nedir ? Hadi sneijderi yedek bıraktın anladık geçen hafta canavar gibi oynayan podolskinin suçu neydi de yedek bıraktın ?

Ego kasmaktan başka birşey değil.Birisi tudora burasının karabük olmadıgının ve kafasına göre fantezi üretmemesi gerektiğini anlatması gerekte nerde o çapta yönetim.

korkaklıklarına vurgu yapmış orada,başakşehir i abartmamış ,aslında tam tersi küçük görmüş,"altı üstü başakşehir çıkın adam gibi oynayın" demek istemiş.

birbirine inanmayan , güvenmeyen ve mental olarak bitmiş oyuncu grubuyla olmaz bu iş

orta yapamadık,Bruma nın ilk dakika da geçtiği adam haricinde adam geçemedik,top kapamadık,kaleyi bulan şutumuz yok,ceza sahamıza yapılacak ortayı engellemek için ayağını uzatmaya üşenen bir yıldızımız var.

hani bazı insanlar vardır,hayatta çok şey başarmış gibi ortalıkta horozlanır dururlar ama aslında böcek kadar ağırlıkları yoktur,işte böyle adamlardan kurulu bir takımız(bir kaçı hariç,onlarda etkisizleştirildiler)

Be adam bir kac disli rakibe karsi oynadin hepsindede pres yiyince takimin dagildigini gördün buna karsi bir strateji neden gelistirmezsin. Ayrica bu presi kirabilecek usta ayaklarini kenarda oturtup, pas yapmasini bilmeyen tek bildigi kanatta oynamak olan adami on numarada nasil oynatirsin, ayaginda top tutamayan adami forvette nasil oynatirsin. Pres yapan, cok kosan, ikili mücadelelerden kacinmayan bir orta sahaya karsi nasil Selcuk ve Josue ile cikarsin. Bunlari yaparsan adami böyle kizaga oturturlar iste.

Iki cift lafimda burda millete playstation taraftari, futbol cahili diyenlere. Alin size Selcuk Josue orta sahasi, lafla kafaniza girmedi, belki bu mac ile girmistir.

Son düzenleme:
instagram_nisan_6310b_800.jpg

Takıma komple revizyon şart. Fatih Terimin 3.dönemi gibi. İlk onbirin tamamı değişmişti. Şimdi yine öyle birşey gerekiyor. Ama bu mali durumla çok zor. Takımdan yakın zamanda birşey olmasını beklemiyorum. Seneye ve ondan sonraki senede böyle olacak. 3-4 için oynarız.Şampiyonluk hayal artık.

at sahibine göre kişner tudor efendi bu takımı arenada şampiyonluk maçında tinercilere karşı sanki barcelona karşısına çıkar gibi korkak oynatan sendin,full defans yaptırmaya çalışan sendin.

Nostalji Maclar | Barcelona 2 - 2 Galatasaray ( 05.12.2001 ) - YouTube

Sn.Tudor sizin Juventus forması giydiğiniz ve takımınızın Ali Sami Yen'e gelmemek için siyasi kriz çıkarttığı dönemlerde bu kulüp Barcelona ile Nou Camp'ta oynuyor ve galibiyeti art niyetli hakem kararlarıyla kaçırıyordu. Başakşehir tarzı takımlardan 4 yemek bir yana dursun, çoğu kez top göstermeyip ezip geçiyordu.

Nerede olduğunuzu bilerek konuşun lütfen. Burası Karabükspor değil..

tamam, kötü oynadik. ama basaksehir'in kadrosu 2-3 pozision haric bizimkinden daha iyi.
emre b. mi selcuk mu?
adebayor'mu erenmi?
yalcin mi semih/chedjou'mu?
cengiz'mi yasin'mi?
...

Üst Alt