Tudor: "Sinan forvet olarak daha etkili olduğunu düşünüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Sinan forvet olarak daha etkili olduğunu düşünüyorum"

Sinan gibi fiziksel-mental-teknik yönden hiçbir mevkide istikrarlı katkı veremeyecek biri için kafa yoracağına, mesela önümüzdeki maç Ndiaye' yi Eren' in yanında 2. forvet gibi oynatmayı düşünsen, diyorum, İgor efendi!...Körün taşı bellediği gibi, adamı 6 numara bellemişsin nedense?!, gayret etse de olmuyor, olmayacağı belli, bir sen göremiyorsun...

Öküz değil ya son maçta kovulmasını engelleyen adamın nerde nasıl oynadığının farkına varmıştır artık

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Öküz değil ya son maçta kovulmasını engelleyen adamın nerde nasıl oynadığının farkına varmıştır artık

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

İyimser olamıyorum bu konuda; yine bildiğini (?!) okuyacaktır.

Kariyeri yüksek oyuncuların bir avantajı da bu durum işte. Baktı TD yanlışta ısrar ediyor, ''Hocam ben elimden geleni yine yaparım ama bu mevkinin oyuncusu değilim'' diyebiliyorlar. Ndiaye ise takımda tutunabilmek için verilen her görevi canhıraş bir mücadele ile yerine getirmeye çalışıyor; kendisi ve takım adına üzülüyorum...

Aylardir bagiriyorum. Gomis-Gumus Gomucu forvet hatti diye aylar once konusunu bile actim. Yemedigim kufur kalmadi.

Yavas yavas sindire sindire, gozunuze soka soka Gomis-Gumus Gomucu hatti kurulacak

Yine cacık hammaddesi muamelesi görmesi iki maç oynamasına bakar. Bunda fikir birliğine varılmıştı aslında da işler yolunda gitmeyince böyle olmadık adamlardan medet umulmak isteniyor. PAF takımında çoluk çocuğun arasında şov yapmaya benzemez, Galatasaray gibi takımın 11 inde oynamak...

Üst Alt