Tudor: "Sneijder'in bu takımda direkt oynaması mümkün değil"


AIz5FyNtmEWDwdch_knpnA.jpg

Tudor, Başkan Dursun Özbek ile toplantısında bu 2 fotoğrafı yan yana koydu: “Kendisi ekstra izinli sürecinde belli ki çalışmamış. Kampın en önemli periyodunu kaçırdı. Arkadaşlarının çok gerisinde. Artık onları yakalaması, bu takımda direkt şans bulması mümkün değil. Oynamaması da ayrıca sorun yaratacaktır.”


Galatasaray’da Sneijder krizinde perde yavaş yavaş aralanıyor. Geçtiğimiz günlerde apar topar Slovakya’ya giden ve 1 gece kalıp tekrar İstanbul’a dönen Başkan Dursun Özbek ile teknik direktör Tudor’un yaptığı görüşmenin detaylarına FANATİK ulaştı. Buna göre, Sarı-Kırmızılılar’ın patronu taraftar baskısını göz önünde bulundurarak Hırvat hocaya son bir kez daha, “Sneijder’i takıma kazandırman mümkün mü?” sorusunu yöneltti.

‘Haksızlık olur’

Ancak bu soruya Tudor bir kez daha olumsuz karşılık verdi. Takımın topbaşı yaptığı periyotta Hollandalı futbolcunun İbiza’da restoranıyla meşgul olduğunu hatırlatan Hırvat teknik adam, “Kendisinin ekstra izin periyodunda çalışmadığı da ortada. Kampın en önemli sürecini kaçırdı. Arkadaşlarının fizik-kondisyon olarak çok gerisinde olduğu da kesin. Onları yakalaması, dolayısıyla bu takımda direkt oynaması mümkün değil. Bu, sorunsuz ve çok yoğun bir tempoda çalışan arkadaşlarına da haksızlık olacaktır. Yedek kalması da onu hep huzursuz eder” ifadelerini kullandı.

Görüşmeler sürüyor

Hocasından Sneijder ile ilgili görüş alan Başkan Dursun Özbek’in de fikrinin böylece netleştiği öğrenildi. Galatasaray’ın patronunun Hollandalı’nın menaceriyle kapalı kapılar ardından her gün uzun süren temaslar kurduğu ve krizin gelecek haftaya sarkmadan biteceği belirtiliyor.

Fanatik
 
gecen riekerinkin komple röportajini uydurdular

bunlari hic inanmiyorum, yönetim 7-8 temmuz'a kadar izin vermisti

ayrica cok adaletli forma veriliyormus gibi davranilmasin
 
gecen riekerinkin komple röportajini uydurdular

bunlari hic inanmiyorum, yönetim 7-8 temmuz'a kadar izin vermisti

ayrica cok adaletli forma veriliyormus gibi davranilmasin
Bence o roportajin uydurma olmasi imkansiz. Onu ozamanda diger arkadaslarla tartismistik, Riekerink onu bir kacis yolu olarak kullandi (Muslera kismindan dolayi)
 
hep sneijderi göndertmeye çalışmalar, donk u yüceltmeler şu gazete haberlerini koymayın lütfen. Küfür ettirtmeyi çok seviyorlar.
 
Tamam Sneijder 'in yaptığı büyük yanlış bu saatten sonra hiçbir şey olmamış gibi takımda devam etmesini bende istemem ama "Sneijder'in bu takımda direkt oynaması mümkün değil" ne demek yav

Sanki orta sahamızda Kante-Pogba lar kaynıyor da
 
Fanatik gazetesine ait haberler bir ara yasaklanmıştı. Bence bu konu tekrar masaya yatırılmalı. Zira bu insan müsveddeleri masa başı haberi yapıyor. Yalan haber olduğu her halinden belli, maksat Galatasaray'ı yıpratmak.
 
Üst Alt