Tudor: "Yeni oyuncuları bekliyoruz, kesinlikle toparlanacağız" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Yeni oyuncuları bekliyoruz, kesinlikle toparlanacağız"

Sneijder gibi assist yapan adamı niye göndermek istesin! Başarıyı düşünür, külübün parasını niye düşünsün?
Tudorun Sneijderi istemiyorum dediği bir röpörtajı varmı? YOK... Sneijderi yönetim yollamıştır. bunu aklınıza sokun!!!
Adam daha bu aksam ki basin toplantisinda yönetim ile ortak aldigimiz karar dedi, hani neyi nereme sokayim bu durumda?

Adam daha bu aksam ki basin toplantisinda yönetim ile ortak aldigimiz karar dedi.

mal herif, yönetimi koruyacam diye kendini yakıyor. 90 dakika selçuk'u sahada tutan adamda iq aramam zaten. Defolsun gitsin! yukarda "yönetim'in zamanında yapamadığı transferler nedeniyle elendik" diyip İSTİFA ETMESİ gerektiğini yazdım zaten.

mal herif, yönetimi koruyacam diye kendini yakıyor. 90 dakika selçuk'u sahada tutan adamda iq aramam zaten. Defolsun gitsin! yukarda "yönetim'in zamanında yapamadığı transferler nedeniyle elendik" diyip İSTİFA ETMESİ gerektiğini yazdım zaten.
hic öyle yönetimi korudugu icin bir hava yok artik ortada, öyle sorumlulugu üstüne alan biri degil, oyuncularim elinden geleni yapti ama olmadi diyen birisi.
Dün hazirirz bomba gibiyiz deyip bugün hazir deyiliz diyen biri.
Kimse bana sneijderin gönderilmesi konusunda bu adamin hic bir sekilde müdahil olmadigini anlatamaz.
Zaten mevzu da degil, duruma göre messi gelse zirva, duruma göre sneijder kolpaci.

Bu saatten sonra toparlansan ne olacak acaba, millet transfer nöbetinde kadrolar yapıp, bu kadro uefa' yı alır mı diye heyecan yaparken, temmuz ayında avrupa defteri kapamışsın. Neyi toparlayacaksın?

diyelim ki gönderildi. transfer gelmez ise bu oyuncu topluluğu ile mourinho bile başarılı olamaz. Önce transferler tamamlanmalı.

Dünkü turu geçeceğiz açıklaması gayet doğal bence bir teknik direktör olarak. Ne deseydi maçtan önce eleniriz mi deseydi. Takımı bi şekilde havaya sokması lazım kendiside farkında ne boktan oyunculara sahip olduğunun ama gazla taraftarla bi şekilde geçmeye çalıştı bu turu.

bu ağır antremanlar yüzünden futbolcular bilerek kötü oynadılar zaten. O beden hocası herkezle iyi geçinmeye çalışıyordu.
eee zaten hoca dedigin adamin bir tarafi öyle olur. Kocaman adamlari sadece disiplin ile yönetemezsin, saygilarini kazanmaktir önemli olan.
Kisla kurallari ile saygi degil icten ice düsman kazanirsin.

eee zaten hoca dedigin adamin bir tarafi öyle olur. Kocaman adamlari sadece disiplin ile yönetemezsin, saygilarini kazanmaktir önemli olan.
Kisla kurallari ile saygi degil icten ice düsman kazanirsin.

bu yeteneksizler topluluğu ile dünyada kimse başarılı olamaz. Başarı isteyen kişi bunları kadro dışı bırakmalı.

Bence de şu an Td değişimi çözüm değil, Selçuk gibi Yasin gibi heriflere hazır çok tepki alıyorken yollanmaya bu kadar yaklaşmışken

Üst Alt