Tudor'dan Zehir Zemberek Rapor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'dan Zehir Zemberek Rapor!

Yaptırılan haberler gosteriyor ki; seneye yerli çöpler bizi kanser etmeye devam edecek.

Neyse artık muslera'yi, juventus da izlemek zorunda kalacağız.

DURSUN İSTİFA!

Haber masa başı haber olduğu belli.Hadi değil diyelim her suç futbolcuda tudorun hiç mi suçu yok ? Kendi egosu yüzünden elde iyi dediğimiz oyuncuları da harcadı.Büyük oyuncu yönetemeyen büyük hoca olamaz.Tudor bu kafa ile karabükten öteye gidemez.

muslera ne alaka. yedek kaleci demis, adamın önünde stoper mi var?? bizim kaleye neuer-taffarel karısımı bir kalecide koysan boru olur.

fft226_mf9074420.Jpeg

Kasımpaşa maçının ardından Galatasaray’da olağanüstü günler yaşanıyor. 3-1’lik yenilginin ardından soyunma odasına inen ardından da Florya’ya çıkartma yapan Başkan Dursun Özbek, oyunculardan kendilerini bir an önce düzeltmelerini isterken Igor Tudor’a da ev ödevi verdi.

Hırvat hocadan, gördüğü sorun ve eksikleri tek tek yazmasını istedi. Takım içinde kendisine karşı bir yapılanma olduğunu düşünen Tudor, eline kalemi kağıdı aldı ve yanlış gördüklerini yazıp yönetime sundu. Kasımpaşa maçının ardından, “Alınan sonuçta hocaların payı vardı ama Galatasaray’ın sıkıntısı hoca değil” diyerek oyuncuları işaret eden genç hoca, Muslera’dan Sneijder’e sert ifadeler kullandı.

İşte Igor Tudor’un yönetime sunduğu ve çok ses getirecek o rapor:

-Muslera düşüşte. Çünkü arkasında iyi bir yedeği yok. Yeni kaleci istiyorum.
-Ahmet iyi niyetli ama asla bu takımda oynayamaz. Semih, Koray da öyle…
-Serdar sakatlık düşüncesini kafasından atamıyor.
-Sabri ile Selçuk İnan arasındaki kaptanlık çekişmesi takımı çok etkiliyor.
-Carole, Linnes ve Cavanda, G.Saray ayarında değil.
-Nigel de Jong’u bundan sonra antrenmanlarımda görmek istemiyorum.
-Yasin Öztekin’in kafası ücretinin az olmasında. Zam istiyor.
-Wesley Sneijder mi teknik direktör, ben mi? Bunun kararını siz vereceksiniz!
-Bruma, G.Saray’ı kafasında silmiş. Kendisine oynuyor.
-Garry Rodrigues de takımın havasına uydu.
-Sinan Gümüş gereksiz yere şımartılmış. Kendisini çok iyi zannedip çalışmıyor.
-Eren gitmek istiyor ve kendisini idmanlara veremiyor.

Aspor

Takımda hakan balta dışında herkese eleştiri var :D Bu da senin futboldan ne kadar anladığını ortaya koyuyor tudor futbol fakiri bile değilsin resmen açlık sınırında yaşıyorsun futbolun.

Selçuk ve Sabri hakkında daha fazlası var ama belirtilmemiş umarım böyle bir rapor yönetime ulaşmıştır , Muslera hariç hepsine katılıyorum , ha arkasına yedek kaleci olarak bir isim gerektiği aşikar zaten.

Ben musleradaki dusus konusunun yanlis degerlendirildigini dusunuyorum , 3 milyon 575 bin euro fazla dense bunu anlar katilirim ama dusuk performansa katilmiyorum

Yedigi gollerdeki vuruslar rahat rahat yapilan ip gibi vuruslar

Castrodan yedigi ilk golun , buffon un sneijder den yedigi golden farki yok . Bu tip ayak ici ile yerden hic kalkmayan ip gibi vuruslar cok yavas bile gitse celinmesi cok zor toplardir ,gecip gidiverir

Uzanamadigindan degil yatamadigindan yersin ... Belki ikinci gole reaksiyonu daha etkili olabilirdi .. Ama ben genel olarak yenen gollerde sucu oldugunu dusunmuyorum , josef in golunde onundeki defans yaniltti .

Ben kim giderse gitsin muslera nin tutulmasindan yanayim , cunku her yerde duses atip tamir edip kaleciden patlama riskini alamayiz su an elimizde muslera varken

Ayrica takimda en cok kazanmayi hala hak eden eleman musleradir

Ben musleradaki dusus konusunun yanlis degerlendirildigini dusunuyorum , 3 milyon 575 bin euro fazla dense bunu anlar katilirim ama dusuk performansa katilmiyorum

Yedigi gollerdeki vuruslar rahat rahat yapilan ip gibi vuruslar

Castrodan yedigi ilk golun , buffon un sneijder den yedigi golden farki yok . Bu tip ayak ici ile yerden hic kalkmayan ip gibi vuruslar cok yavas bile gitse celinmesi cok zor toplardir ,gecip gidiverir

Uzanamadigindan degil yatamadigindan yersin ... Belki ikinci gole reaksiyonu daha etkili olabilirdi .. Ama ben genel olarak yenen gollerde sucu oldugunu dusunmuyorum , josef in golunde onundeki defans yaniltti .

Ben kim giderse gitsin muslera nin tutulmasindan yanayim , cunku her yerde duses atip tamir edip kaleciden patlama riskini alamayiz su an elimizde muslera varken

Ayrica takimda en cok kazanmayi hala hak eden eleman musleradir
Tamamen katılıyorum. Tebrikler :005:

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üst Alt