Tudor'un 11'i Netleşiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un 11'i Netleşiyor!

Hazır menajerini bulmuşken keşke Yasin'i bir avrupa klübüne kitleyebilseydik iyi para edebilecek birisi Yasin
Ahmet Bulut ile anlaştı Yasin yani büyük ihtimal bizimkilerden kontrat koparır o herif cin gibi. Ama satmazlar Yasini çünkü hem yerli (14 yerli zırvası) hem de yollarlarsa yerine mutlaka adam bakmaları gerekecek. Bu sıkıntıya girmek istemezler bu hainler.

sent via GSC

Lemina ve İmbula bence en iyi dönemimizde bile alamayacağımız ya da almamız çok çok zor adamlar. Hem oyuncuyu ikna etmek zor hem de maliyetlerini karşılamak zor. İmbula gibi oyuncuyu ikna etsen kulübü sıkıntı çıkarır, Lemina gibi Juve'ye tamam dedirtsen adam Türkiye'de ne işim var der. İmbula için yine Ağustos'un ortalarına kadar beklenebilir, kiralık düşünülüyor sonuçta ama ben olsam başka birileri araya girmeden Vanqueur ya da Leiva'dan birisini alırdım. Sonra yanına İmbula mı olur başka biri mi olur ona zaman ilerledikçe karar verilir.

Strinic'e zaten en başından beri soğuğum. Yıllardır düzenli oynamayan bir adamdan katkı sağlayamayız. Olsa olsa Hakan Balta gibi acaba stoper oynar mı bu adam diye oraya devşiririz. Sol kanattaki sıkıntı yine devam eder.

Feghouli inşallah biter bu arada, en kilit transferlerden birisi o.

Can seni bilmesem üflüyorsun diyeceğim kardeşim. :)

Oyunculara demedigimi birakmadigim icin yabancisever derler bana (ki bu dogru degil) sonra Yasin'in Garry den daha iyi oldugunu derim buna da kimse katilmaz hayret birsey :D

Beni bilen bilir burada, Yasin'i zerre sevmem hatta gitmesini dile getiririm hep ama adamin hakkini da veririm son 3 senede bu takima en fazla katki veren yerli oyuncu Yasin'dir. Aci bir gercek ama yüzlesmek gerek.

Garry de dümdüz herifin teki, sifir teknik sifir zeka. Yasin en azindan bazen istese de istemese de sapkadan tavsan cikarabiliyor ama bu Garry hiziyla adami gecti gecti yoksa beyin fatal error veriyor.

Yeni sezon öncesinde şu ana kadar kadrosunu Maicon, Gomis ve Belhanda ile güçlendiren sarı-kırmızılı yönetim sağ bek, sol bek ve kanat transferinde de sona yaklaştı.

Çok çok yanlış bir ifade. Güçlendirme falan yok. Güçlendirme olabilmesi için elindeki iyi topçuları göndermeden onlara ek yapman lazım.

Ayrıca Sneijder yedeğe bile konmamış. Bu kadar emin miyiz gideceğinden?

dGO5Jn.jpg

Orta sahadaki ikili gelmez. Oraya Selçuk inanı garanti yazmak lzm, ikinci kim olur bilmiyorum. Muhtemelen 30 yaş vasat bi topcu gelir

Orta saha ikilisi haricinde imkan dahilinde

Bence Vainquer+scout önerisi bir transfer yapalım (Cyprien'i de scout ekibi önermisti unutmayalım)

Tabii İmbula-Lemina olmuyorsa, tahminimce hala bu ikiliyi zorluyorlar, orta saha transferi o yüzden uzuyor.

Ama bence 10 gün falan daha sabretsinler en fazla sonra harekete geçsinler artık.

Üst Alt