Tudor'un Adanaspor Maçı İlk 11'i Belli Oluyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Adanaspor Maçı İlk 11'i Belli Oluyor!

Aliskanlik haline getirdiniz anasini satim hoca degistirmeyi... Bizim taraftardan cidden bi cacik olmaz...

Bastan anlasalim, her 10 haftada bi hoca degistirelim. Anlastikmi?

JOR a haksizlik edildigini bas bas bagirdik simdide Tudor hakkimda diyorum... Haksizlik ediyorsunuz yine arkadaslar!

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Öyle yağma yok. Şu rezil yönetim döneminde taraftarda az bir umut oluşmuşsa Riekerink döneminde olmuştur. Beyinsiz taraftar medyanında gazına gelerek faturayı Riekerink'e kesti. Beyefendi adam gibi adamdı Riekerink bunlara çok geldi. Kenarda el kol yaptı diye Tudor'u getirttiler Dursun başkanlarıyla. Şimdi hesaplaşma zamanı görücez Tudor'u dedik. Geldi ve şampiyonluk yarışından kopardı şu anda takımın içine etmekle meşgul. Tudor'u ve Dursun'u yerden yere vurucaz defolup gidecekler.

Öyle yağma yok. Şu rezil yönetim döneminde taraftarda az bir umut oluşmuşsa Riekerink döneminde olmuştur. Beyinsiz taraftar medyanında gazına gelerek faturayı Riekerink'e kesti. Beyefendi adam gibi adamdı Riekerink bunlara çok geldi. Kenarda el kol yaptı diye Tudor'u getirttiler Dursun başkanlarıyla. Şimdi hesaplaşma zamanı görücez Tudor'u dedik. Geldi ve şampiyonluk yarışından kopardı şu anda takımın içine etmekle meşgul. Tudor'u ve Dursun'u yerden yere vurucaz defolup gidecekler.

Sen yerden yere vursan ne olur lan kus

adanaya şov yaparız heralde. bişey sanırız takımı, sonraki hafta başakşehir bize gerçrkleri gösterir tekrar.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan ve arif konusu bakalim bu maca hakem hatalari ile yansiyacakmi kücük bir ceza olarak

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Kameralar nerede el sallasak :) şaka mı lan bu kadro.Biz bitikleri oynatmasın gerekirse budamayı kökünden yapsın dedik,adam budamayı bırak yürümeye hali olmayan ne kadar adam varsa doldurmuş içeri.Tamam hoca şu kadro çıkacaksa senden ne köy olur ne kasaba

4 sene önce Pazartesi günleri Real Madrid maçı, Schalke maçı kadroları belli oluyordu.

Şimdi ise Adanaspor maçı kadroları belli olmaya başlamış, heyecan mı yaratıyorlar nedir?

Dursun zaten şuan sokaktaki tinerci çocuk gibi Adanaspor maçını bile heyecanla izler, çünkü bulunduğu mevki 35 beden fazla kendisine.

bunun cozumu cok basit , tudor un karabukten alinis gunundeki basligi bulacaksin arsivden , cekeceksin screenshotlari , gelip bugun tam tersini konusanlari afise edeceksin

en guzeli .. ama onlar da su sacma yorumu yapacaklar "e tamam o gun istedik , futbol bu , dinamik , yapan kalir yapamayan gider.."

boyle aptalligin son derecesi bir yorum yapacaklarina adim gibi eminim

Sen yerden yere vursan ne olur lan kus

ardacim, adam kus mu kargami bilemem ama soyledikleri dogru .. riko konusunda katilmiyorum sozlerine , kondusyon veremedi takima , net belliydi , gidecekleri net sekilde organize edemedi

ama td degisikligi konusunda hakli

hamzadan beri herkese kufur bela okuduk , hepsi beceriksiz yeteneksiz capsiz vs oldu

eskiden de rijkaard skibbe bulent hagi capsizdi

yani butun TD ler mi kotu ya

ardacim, adam kus mu kargami bilemem ama soyledikleri dogru .. riko konusunda katilmiyorum sozlerine , kondusyon veremedi takima , net belliydi , gidecekleri net sekilde organize edemedi

hamzadan beri herkese kufur bela okuduk , hepsi beceriksiz yeteneksiz capsiz vs oldu

Sen sezona Riekerink ile giriyorsun, adamlar sezona Senol Günes ile giriyorlar. Her babayigit, kendi kümesinde kraldir. 10 yildir süren bir yerli Teknik Direktör Hegemonyasi var, Senol Günes´de bu konuda günümüzde tercih edilecek, en iyi iki isimden bir tanesi.

Simdi sen karsisina Riekerink´i cikartiyorsun... Bir beden egitimcisi. Daha da kötüsü, adami gönderiyorsun sezon ortasinda, ayni bir sene önce Hamza´yi da gönderdigin gibi. Yani ne adam gibi hoca getiriyorsun, ne de istikrarli bir sekilde hocana sahip cikabiliyorsun.

Daha önce de böyle oldu. Her sene TD degistirdik. Skibbe, Bülent, Rijkaard, Hagi, Bülent Ünder... Sonra Terim ile kisa bir istikrar dönemi, sonra devam... Mancini, Prandelli, Hamza, Riekerink, ve son olarak Tudor...

Bu is böyle gitmez...

Bu is boyle gitmeze kendimizden baslamamiz gerekiyor zaten .. cunku sampiyon olamamayi , 3-4 sene basarisizligi surekli birilerine yikma mecburiyetinde hissedersek , yonetimler de kendilerini kurtarmak icin antrenorleri ,antrenorlerin kimisi oyunculari yemeye calisir

insanlari rahat birakalim , su akar yolunu bulur , bu klup turkiyenin en basarili klubuyse yarinlarda yine toparlanacaktir

bir arkaniza yastlanip basarili olma olmamadan bagimsiz keyif alin ya

Ya beyler 3-5-2 olsa ne yazar 4-2-3-1 yazsa... Daha dün oyuncuların bildiğin şişko çıktı.

Tudor istediği oyuncuları alır ve Bir yaz kampı çıkartır .... Ondan sonra eliştiri vakti başlar.

Ben Tudor da o modern futbol ışığı gördüm.
Biraz sabır be insafiszlar

Son düzenleme:
bir arkaniza yastlanip basarili olma olmamadan bagimsiz keyif alin ya

Bu Türkiye´de neredeyse imkansiz gibi birsey... Her türlü neticede, takima destek olup, maclari heyecan ile takip etmeye devam edenlere, siyasi aliskanliklarindan edindikleri kel alaka, laflar ile saldirmaya baslaniliyor zaten. Burada civarda köy takimlari var, halkin bir kismi gider maclarini takip eder Kreisliga da. 1000 kisi felan olur, bunu da dünyanin en kaliteli futbolunu izlediklerinden dolayi degil, taraftar olduklarindan yaparlar. Futbol taraftari kültürüdür bu.

Spor kültürünü gectim, ciddi bir futbol kültürü yok. Su konuda seni takdir etmem gerekiyor Sinan bey kardesim. Futbol kültürünü yasayan ender taraftarlardansin bu forumda hatta ülke genelinde, böyle az vardir.

Basarili ise kulüp hersey güzel, rakip ile dalga gecip, onlara saldiriyoruz. Olmayinca illaki bir düsman profili gerekiyor icimizde, ve sonuc olarak bir birimizi yiyoruz, ve zevk aliyoruz bu olaydan.

Cünkü futbolun güzelligi özellik olarak Türkiye´de, futbolu yasamaktan ziyade, bir biri ile iddialasip, hakli olmak, dogru olmak, herkez aptal, bakin ben nekadar uyanigim olmaktan, bir yerde yine kazanan olmaktan geciyor.
Avrupa´da cogu taraftar farkli, adam gider macini izler, 4-5 tane birasini icer, sevinir, küfürünü eder, sarki söyleyeye söyleye evine döner. Ve bu her hafta tekrarlanir. Aksamlari hafta sonu diskoya gitmek gibi birseydir bu. Türkiye bundan cok uzak...

futbol kültürü vs vs bilmem ne

siz ne derseniz deyin bence şu an da taraftarı çileden çıkaran , lanet okutan şey sahada isyan etmeyen oyuncu grubu.

şampiyonluğa oynamadıkları zamanları da gördük ve bütün maçlarını takip ettik gittik izledik

ama bu kadar relax, kazanmak için yarıp yıkmayan,eli totosunda gezen bir oyuncu grubunu ben ilk defa görüyorum

futbol kulturu sadece seyirciye ait bir kavram degil ki , oyuncu da hakem de yonetimler de federasyonlar da bu bilincte olacak elbette

Td degisikligi ile ilgili birsey yazmamis ki

Onun yaptigi sirf tudor ve Galatasaray düsmanligi

Mesajlarini incelersen tahrik amacli yazdigini anlarsin

Yoksa her sezon Td degisikligine bende karsiyim ama o malin mesajinda oyle birsey yazmiyor

Üst Alt