Tugay Kerimoğlu: "Fatih hoca Belhanda'ya 60 dakika nasıl dayanıyor?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tugay Kerimoğlu: "Fatih hoca Belhanda'ya 60 dakika nasıl dayanıyor?"

1523305615023.png

Tugay Kerimoğlu ve Ali Ece, Gençlerbirliği - Galatasaray maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Açıklamalardan Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Bunlar olağan şeylerdir şampiyonluk yolunda"

"Senelerdir Başakşehir'i kontratağı iyi oynayan takım demedik mi bu ülkede? Aynı şeyleri yine yaşayacak demek ki.
Bu sıkıntılar önümüzdeki hafta sonu da aynı şekilde yansıyacak diye düşünüyorum. Geçmiş olsun diliyorum. Bunlar olağan şeylerdir şampiyonluk yolunda. Ama buradan bir ders çıkarıp, tabii ki kendi aralarında oynayacakları maçlar var o maçların sonçları nereye yansıyacaktır hepsini bekleyip göeceğiz."

"Fatih hoca Belhanda'ya 60 dakika nasıl dayanıyor?"

"Bir artı parantez de Fatih hocaya. Eğer bu kadar tecrübeli bir teknik direktörseniz Belhanda'ya 60 dakika nasıl dayanıyorsunuz ben burada hayret ediyorum. Adam sahada yok! Bilmiyorum yani seyredenlerde benle aynı fikirdedir. Oyun içinde çok fazla etkili olamayan herkesin beklentisi olan bir oyuncudan çıkarken bile üzülür, kendine bir tepki verir. O da yok. Beklentisi yok demek ki bu ülkede kendinden. Olmadığı zamandan 60 dakika size burada sabrediliyor. Bu sabrın karşılığında siz hiçbir şey yapmıyorsunuz, etkili değilsiniz. "

"Hizmet ettiğim bir kulüpte bir insanların bu kadar duygusuzca olmalarını kabullenemiyorum"

"Galatasaray takımına baktığında biz her zaman ne diyoruz? Ayağa pası iyi oynayan, çabuk oynayan, hareketli oyunu iyi seçen. Sinirleniyorum. Şundan dolayı sinirleniyorum; Hizmet ettiğim bir kulüpte bir insanların bu kadar duygusuzca olmalarını kabullenemiyorum. Böyle bir düşünce olan futbolcu yani bana açıklayın. Size bir değer veriliyor, bu ülkeye geliyorsunuz, bir isminiz var, bir markanız var siz? 60 dakika sahada yoksunuz!"

Ajansspor

fatih hoca ne yapsın takımda başka 10 numara oynayacak adam yok. bu sincap belki bikaç kez ortadan oyun kurar diye sahada tutuyor işte mecburen

Ekran başında şov yapıp milleti gaza getirme ...Kulübede olduğun zamanı çok iyi hatırlıyoruz var mıydın yok muydun belli değildi...

Lan bos yapma belhanda 60 dakika kotu oynadiysa selcuk ve feghouli ne oynadi? Mariano ve nagatomo ne oynadi? Rodrigues ne oynadi? Belhanda cikti da ne oldu? Eren, Sinan ve Donk takima ne katti? Daha iyi hucum yapabildik mi? Daha hizli oynayabildik mi? Seni de zamaninda kenarda gorduk, robottan farkin yoktu gelmis yorum yapiyor.

Belhanda çıktıktan sonra 3 mü attık? Bence en büyük hataydı Belhanda ve Selçuk'un oyundan alınması. Zaten iyi oynamıyorken orta sahayı boşaltıp kalabalık defansa top şişirmeyi seçerek kendi ayağımıza sıktık.

Belhanda çıktıktan sonra 3 mü attık? Bence en büyük hataydı Belhanda ve Selçuk'un oyundan alınması. Zaten iyi oynamıyorken orta sahayı boşaltıp kalabalık defansa top şişirmeyi seçerek kendi ayağımıza sıktık.
Belhanda oyundayken de bişey yapamadık. 9 milyonluk varlığıyla yokluğu bir, bi tane maç kazandıramamış şut çekemeyen 10 numara.

sahada olduğu zamanları hatırla. adam futbolcuyu eleştirmiş formanın kıymetinden bahsetmiş.
Renkdaş sahada olduğu zamanları tabiki hatırlıyorum adam Türk futbol tarihinin en iyi birkaç orta saha oyuncusundan biri ...Benim eleştirdiğim yanı kulübede görev yaptığı zamanlardaki pasifliği...Ayrıca Belhanda yaklaşımı çok da doğru değil bugün sahada Serdar ve Fernando dışında iyi oynayan oyuncu yoktu...

Üst Alt