Tuğberk Tanrıvermiş - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Neden olmasın gençlik gençlik diyoruz ha illa direk antrenör olarak değil yardımcı olarak gelebilir kabul ederse tabi okan buruk ile ikisi bu işi götürür .

Ben Galatasaraylı doğdum ve bu armayı her zaman kalbimde taşıyorum. Benim ne hissettiiğimi, Galatasaraylı olmanın gururunu sadece benim gibi sarı-kırmızı armaya gönül verenler anlayabilir. Maalesef 2017-2018 sezonunun sonunda kulübüm sözleşmemi yenilemedi ve ayrıldım. Kimse yuvasından ayrılmak istemez ancak bizim mesleğimizde bunlar var tabii ki.

bunu yollayanlar kulubün bugun bu halde olmasından sorumlu olanlardır aynı zamanda

Ben Galatasaraylı doğdum ve bu armayı her zaman kalbimde taşıyorum. Benim ne hissettiiğimi, Galatasaraylı olmanın gururunu sadece benim gibi sarı-kırmızı armaya gönül verenler anlayabilir. Maalesef 2017-2018 sezonunun sonunda kulübüm sözleşmemi yenilemedi ve ayrıldım. Kimse yuvasından ayrılmak istemez ancak bizim mesleğimizde bunlar var tabii ki.

bunu yollayanlar kulubün bugun bu halde olmasından sorumlu olanlardır aynı zamanda

Yollayan belli değil mi adam Tudor'un yardımcısıydı önce pasife çektiler sezon sonuda yol verdiler

Yine beden hocalari ovulmeye baslanmis adamin hicbir ligde tecrubesi yok gs td olsun deniyor sen ol daha iyi kardesim en azindan son 20 yilda butun gs maclarini izledin

64922240-53633240.jpg

Üst Alt