Tulun: "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok"


Sportif koordinatör Tulun, "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok" dedi

OLUMSUZLUK YAŞAMIYORUZ

SARI-kırmızılı kulübün sportif koordinatörü Bülent Tulun, son günlerin birinci gündem maddesi haline gelen Reyes, Ujfalusi ve Forlan'ın transferi konusunda herhangi bir olumsuzluk yaşamadıklarını söyledi. Her şeyin olması gerektiği gibi devam ettiğini vurgulayan Tulun, "İspanyol medyasının iddiaları gerçeği yansıtmıyor" dedi.BEKLEYİP, GÖRECEĞİZ

Taraftarı heyecanlandıran üç yıldızın Türkiye'ye gelmek istemedikleri yönündeki haberlerin doğru olmadığını dile getiren Tulun, "Biz bu transferler konusunda teklifimizi sunduk. Bizim açımızdan da, oyuncular açısından da bir sorun yaşanmadı. Sonucu hep birlikte göreceğiz" açıklamasını yaptı.fotomac
 
Cevap: Tulun: "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok"Kaynak fotomac, geciniz. Ha bence de herhangi bir sorun yoktur, prosedurler falan hallediliyordur ama Bulent Tulun'u boyle aciklama yaptigina inanmiyorum, hele fotomac'a.
 
Cevap: Tulun: "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok"Kaynağa baktıktan sonra, haberi okumaya gözüm yemedi.. :p
 
Cevap: Tulun: "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok"Sallama haberler genelde direk birinin ağzından yapılmaz, yapılırsa da yalanlanır.

Aslı vardır umarım.
 
Cevap: Tulun: "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok"Fotomaç yazısını görünce haberi okumadım bile.Heh yorumları da okumamıştım. Herkes aynı şeyi yazmış zaten :)
 
Cevap: Tulun: "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok"ben açıkcası çokda önemsemiyorum ünal aysalın vizyonu çok geniş.

madridin 3 starına aynı anda talip olacak bir başkana sahip olmak çok güzel
 
Cevap: Tulun: "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok"bu adamlar verebilir fotomaca röpörtaj neden mi?

çünkü bigün bu kulupden gittikden sonra işsiz kalmamak için,bakınız adnan sezgin adamın herkesle arası kötü yoksa muhakkak bi gazetede yazardı.
 
Cevap: Tulun: "Reyes, Forlan ve Ujfalusi transferinde engel yok"Özgür Pehlivan'a katılıyorum. Çok önemli değil isimler. Kalite-ne yaptığını bilen ve en uygun şartlarda isimler lazım. Bonservissiz abuk subuk isimler alınmadı bu bile birşeydir.
 
Üst Alt