Tüm Forumun Dikkatine | Önemli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tüm Forumun Dikkatine | Önemli

Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere Mustafa kardeşimiz günde üç adet 70'liği deviren bir şahsiyet, alkol problemini yıllardır aşamıyor ve 31 yaşında bitme noktasına geldi. Kendisi içtikçe şiddet, arsızlık, utanmazlık, sadizm gibi özelliklerini aktif ediyor. Kendisiyle uzun süren müzakerelerim sonucunda şu tarz bir anlaşmaya vardım :

Pekala K.T. Madem rahatsızsınız büyük oynuyorum. Şu mesaja 100 beğeni gelsin alkollü foruma gelmek bir yana, alkolü bırakacağım. Hodri meydan. Saygılar...

Sizden tek beklentim bu mesaja like vermeniz, alıntıdaki "Mustafa Kaya" isminin yanındaki, yukarı yöndeki ok işaretine tıklayarak mesaja ulaşabilir ve like verebilirsiniz.

Bu süreçte like veren renktaşlarımıza çeşitli promosyonlarımız olacaktır, kampanya süreci @Doruk Ata TANRIVERDİ tarafından yürütülecektir.

Desteklerinizi bekliyorum.

Mobilden girenler için link :

Link: Real Madrid'den, Mohamed Salah İçin 200 Milyon Euro!

Son düzenleme:
Kendisi bırakmadığı taktirde büyük vaatte bulunmuştur.

Fenerbahçeli olsun!!!

Ama!

Ben şu forum pc işlerinden anlamam! Otomatik, robot beğeni vs. gibi düzenbazlıklar yapmayacaksınız. Hepsi canlı kanlı üye olacak! Bu konuda @Danyal Artemis @Alpay Asma @Talha Küllü @Melih Açıkgöz @Emrah Yıldırım ve hatta teknik ekipten @Erman Türker @Hakan Sarı bu iddianın teminatı olacaktır eminim. Bu arkadaşlar anlar.

(bu arada etiketlediğim arkadaşlar, etiketlediğim için beğenmenize gerek yok. hiç gerek yok (y)

Ben neymişim ulan.

Arkadaşlar abartı tamamen abartı. Kesinlikle abartıyor. Evet böyle bir iddiaya girdik ancak bu iddiayı Keramettin Bey'in anlattığı şekilde değerlendirmeyin.

Benim yazdıklarımdan rahatsızsanız beğenin. Yoksa alkolü bırakıp bırakmamam sizleri ilgilendirmez; değil mi? Beğenmeden önce iyi düşünün. Sonuçları herkesi etkileyecektir. Bunu unutmayın!

Ohoo kurallarına göre oyna oyunu K.T

Arkadaşlar demin de yazdım yineliyorum

Arkadaşlar abartı tamamen abartı. Kesinlikle abartıyor. Evet böyle bir iddiaya girdik ancak bu iddiayı Keramettin Bey'in anlattığı şekilde değerlendirmeyin.

Benim yazdıklarımdan rahatsızsanız beğenin. Yoksa alkolü bırakıp bırakmamam sizleri ilgilendirmez; değil mi? Beğenmeden önce iyi düşünün. Sonuçları herkesi etkileyecektir. Bunu unutmayın!

Ben neymişim ulan.

Bunun üstüne bir soğuk alkolsüz bira gider Mustafa

Şunca zamandır beni tanımamışsınız Danyal Bey. İnsanların fikirlerini kalabalık yapmadan en basit şekilde nasıl alabiliriz ki forumdan!

Oylama bittiği vakit hesabımdan 100 değil 150 beğeninin silinmesini istiyorum!!! (hoş gelmeyecek o ayrı bir konu zaten)

Sileriz rahat ol sen.

100 beğeni olduğunda evdeki şişeleri ne yapacağını düşünün siz sayın MK.

Tapatalk ile girdim ama like atacağım mesaji bulamadım ok işareti görünmüyor

Üst Alt