Tümer Metin: "Yaşım 48. Yıllardır antrenman yapmıyorum. Şu halimle Taylan Antalyalı’dan çok daha iyi oynarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tümer Metin: "Yaşım 48. Yıllardır antrenman yapmıyorum. Şu halimle Taylan Antalyalı’dan çok daha iyi oynarım"

Eski futbolcu ve yorumcu Tümer Metin, ‘Yaşım 48. Yıllardır antrenman yapmıyorum. Şu halimle Taylan Antalyalı’dan çok daha iyi oynarım’ dedi.​

Eski futbolcu ve yorumcu Tümer Metin, NutSpor youtube kanalında Fuat Akdağ’ın moderatörlüğünü yaptığı ‘Dahası da Var’ programında çarpıcı tespitlerde bulundu.

Metin ‘Yaşım 48. Yıllardır antrenman yapmıyorum. Şu halimle Taylan Antalyalı’dan çok daha iyi oynarım’ dedi.

Tümer Metin’in açıklamaları şöyle;

Galatasaray’ın hocası Torrent projeden bahsediyor. Sen bana anlatma proje. Fenerbahçe derbisinde ne gördük Galatasaray adına. Hiçbir şey. Geldiğinden bu yana Taylan Antalyalı’yı oynatıyorsun. Fatih Terim de oynatıyordu. 48 yaşındayım ben. 10 nenedir antrenmanla ilişkim bilardo masasının etrafında adım sayısı kadar. Yemin ediyorum bugün sahaya çıkayım Taylan’ın yaptığı işi rahatlıkla yaparım. Berkan’ın, Cicaldau’nun yaptıkları işi yapamam ama Taylan’ın oynadığı kadar bugün şu halimle oynarım. Hatta daha iyi oynarım. Arada 2-3 tane forvete dikine pas atarım koşu yoluna. Taylan ne yapıyor? Topu al kaleciye ver, topu al sağ beke ver. Eğer Taylan oyuna akıl koyamıyorsa Torrent’in akıl koyması lazım. Ama da o da yapamıyor. O zaman Taylan’ı neden oynatıyorsun!’

Sporarena

Bu erkekliğinden gönüllülük temeliyle arındırılmış Aziz uşağı tinerci holiganın laflarının forumumuzda manşete taşınmasını pozitif değerlendirmem mümkün değildir.

Orta sahamız hakkında kararında ve isabetli eleştirileri yayıncı kuruluştaki camia temsilcimiz gerçek 1 class act olan Tugay Kerimoğlu'ndan dinleyiniz.

Kahvedeki dayı ağzı, bu yaşımda bile ondan daha iyi oynarım, boş beleş konuşmalar işte.

Senin oynadığın futbolu da biz biliriz.
Çelimsiz pembe pasaportlu asker kaçağı.

Lan aktif futbolcuyken yatan adam bunu söylüyor puhah. Ülke değil sirk, nasıl bir girdabın içindeyiz çok merak ediyorum

Sen en formda döneminde bile taylanın yaptığı defansif işleri yapamıyordun ki şimdi yapasın, sen iyisi mi yaranmaya çalıştığın takımlara uygun yorumlar yapmaya devam et.

Tümer'i hatırladığım kadarıyla, Beşiktaş'ta Sergen'in gölgesinde, Fenerbahçe'de Alex'in gölgesinde, Milli Takım'da da onun bunun gölgesinde kaldığı.

Onun dışında 3-5 jeneriklik golü var.

Haklı bile olsa, böyle normal bir taraftar gibi kahvehane ağzıyla yorum yapmaması lazım.

haklı herif. bazen düşünmüyor değilim emekli olmus oyuncuların bu adamlardan fazla katkı verebileceğini. oyuncu kosuyor diye övülüyor. oyuncu kosacak arkadas zaten kosmayacak olsa gitsin golf oynasın. sıfır oyuna katkısı taylan ın.

Birkaç rakibin arkasına gizlen, ikili mücdaleye girme maç içinde kendini unuttur tebrikler Cicaldausun. Bunu niye yapamıyosun ki Tümer.. Tümere koyayım sanane Galatasaraydan oda ayrı tabi.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

Üst Alt