Tunç Holding ile Galatasaray Kadın Futbol Takımımızın Forma Sırt Sponsorluğu Anlaşması Gerçekleştirildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tunç Holding ile Galatasaray Kadın Futbol Takımımızın Forma Sırt Sponsorluğu Anlaşması Gerçekleştirildi

FD52tolWUAAjQpw

Kulübümüz, Tunç Holding ile Galatasaray Kadın Futbol takımımızın forma sırt sponsorluğu için iş birliği anlaşması gerçekleştiriyor.

Galatasaray 2. Başkanı Ali Polat Bengiserp: “Bugün burada olmamızın ana nedeni yeni bir sponsorluk anlaşmasını sizlerle paylaşmak. Takımımızın oluşmasında çok önemli katkıları olan Rezan Epözdemir, Polat Kalafatoğlu ve Ural Aküzüm’e teşekkür ediyorum.”

Ali Polat Bengiserp: “Tunç Holding bu sene 4. sponsorluğuna imza atıyor. Çok önemli bizim için. Çok önemli bir destek. Tunç Holding’e teşekkür ediyorum.“

Ali Polat Bengiserp: “İlk senemiz. İlk sene kolay değildir. Yapılanmamız tamamlanıyor. Başarılı olmak istiyoruz. Aldığım bilgiye göre ligler Aralık ayında başlayacak.”

Tunç Holding YK Başkanı Dinçer Azaphan: “Bu mutlu günde bize Florya’yı açan Fatih Terim hocama teşekkür ediyorum. Tunç Holding’in Galatasaray ile yan yana olmasından onur duyuyorum. İnşallah devamı gelecek. Olimpiyatlara da hazırlanacağız kulüp olarak.”

Dinçer Azaphan: “Kulübümüz, Başkanımız, Yönetimimiz, Hocamız nasıl isterse o yönde ilerlemeye devam edeceğiz. Bütün iş adamlarına, bütün holdinglere sesleniyorum. Galatasaray’ımızı yalnız bırakmayalım.”

Dinçer Azaphan: "Futbol takımının göğüs sponsorluğuna da talibim."

Üst Alt