Tuncay Şanlı Wolfsburg'da ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuncay Şanlı Wolfsburg'da !

Cevap: Son Dakika | Tuncay Şanlı Wolfsburg'da

166423_143499395710889_114568821937280_256536_6525091_n.jpg

Cevap: Son Dakika | Tuncay Şanlı Wolfsburg'da

Hiç sanmıyorum.Mbokani'yi de almışlar.Forvet bölgesindeki rakipleri helmes, mbokani, grafite,mandzukic.Sonuncu alternatif olacaktır.

Hemen muhalefet olayım;

Monaco'daki Mbokani hiçbir halta yaramaz, kimse laf yetiştirmesin Monaco'yu bu sezon çok sık takip ettim izledim de biliyorum.

Helmes, Leverkusen'de bi parladı sonra sanırımbir sakatlık geçirdi çok uzun bir dönem oynamadı herhal.

Grafite, Dzeko yok hele hele onu gol krali yapan Misimovic de yok, onlar yokken Grafite'nin yaşını da hesaba katarsak eskisi gibi olamayacağı kanaatindeyim.

Mandzukic, sanırım yeni transferlerden birisi(Bakmaya üşeniyorum), yeni bir Dzeko da olabilir, fos da çıkabilir, zaman gösterecek.Bu durumda Tuncay sonuncu alternatif değil direkt oynayan eleman da olabilir bence.:D:)

Cevap: Tuncay Şanlı Wolfsburg'da !

Helal Tuncay dogru secim Bundesligada insallah basarili olur Nuri Sahin Hamit ile birlikte ismini duyariz

Cevap: Tuncay Şanlı Wolfsburg'da !

bunu kutlamalıyız beyler tuncay'ın hindisini bizzat kesip kargoya verip yollucam almanya'ya..

Üst Alt