Tuncay Şanlı'ya Nasıl Bakarsınız? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tuncay Şanlı'ya Nasıl Bakarsınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tuncay Şanlı'ya Nasıl Bakarsınız?

Tuncay'a yan bakarım, önden bakarım,sıcak bakarım, fener formasıyla bakarım, dünya üzerinde bütün takımlarda forma giymesine olumlu bakarım ama bir takım hariç o da GALATASARAY...

yahu su tuncay topiclerini kapatin

zaten arda gitti moral sifir

iki de bir su yilbasi hindisini hatirlatmayin

Şahan Gökbakar'ım.

Şaka bi yana Tuncay bu takımda forma giyerse Tuncay gidene kadar askıyı alırım Galatasaray'lılığımı.Açık ve net söylüyorum.

Ayşegül hindisini de getirir mi acaba? Yapmayın Allah aşkına... Bize winner oyuncu lazım, al yanaklı ile ulaşılır mı büyük hedeflere?

Şahan Gökbakar'ım.

Şaka bi yana Tuncay bu takımda forma giyerse Tuncay gidene kadar askıyı alırım Galatasaray'lılığımı.Açık ve net söylüyorum.

Merak etme Galatasaray senin eksikliğini hissetmeyecektir.

Kazım'da bunun gibi birçok adama ettiği lafları birer birer yutturdu.Yerli sıkıntısının olduğu yerde Tuncay'a hayır demek saçmalıktır.

Kazım'da bunun gibi birçok adama ettiği lafları birer birer yutturdu.Yerli sıkıntısının olduğu yerde Tuncay'a hayır demek saçmalıktır.

Ruh gibi oynayan kaç sezondur ne yaptığı belli olmayan Tuncay'a mı hayır demek saçmalık?! Dünyanın en iyi futbolunu oynasa dâhi hayır! Bu bir onur meselesidir. Galatasaray eksikliğimizi hisseder, yanlışınız var. Forma almayız, maça gitmeyiz, gidersek Tuncay'ı ıslıklarız bu olur. Bu formaları, bu biletleri biz almazsak Tuncay hayranları mı alacak?

tuncaymı varsın o yok diye şampiyon olmayalım küme düşelim ama o troya gs forması giydirmeyelim

Ben taraftarım arkadaş.Benim eksikliğimi elbette hissetmeyeceklerdir ancak benim gibi düşünenlerin sayısı oldukça fazladır diye düşünüyorum.Tuncay kadar hiç kimse rakip takımın taraftarlarıyla bu kadar problem yaşamamıştı.Adamın çıkıp bi Galatasaray'a küfretmediği kaldı sen gelmiş neler yazıyorsun.Kazım'ın gelmesine de karşıydım Baliç'in gelmesine de karşıydım Tuncay'ın gelmesine karşıyım.

Benim tuttuğum takıma saygısızlık yapıp,kupa maçında bizi eledikleri maçın sonunda bizim sahamızda yaptıklarını unutmayız biz.Sadece o muhabbeti değil daha sonrada kullandığı kelimeler var.Benim tuttuğum takıma bu şekilde saygısızlık yapan bir oyuncuyu istememek benim taraftar olarak en doğal hakkım.

Ayrıca beğenmediğiniz yada sizle aynı düşüncede olmayan insanlara karşı illa düşüncelerinizi söylemek zorunda değilsiniz.Ben Galatasaray'lılığımı askıya alırım yada almam bu konuyla ilgili birşey.Hemen gelip de Galatasaray senin eksikliğini hissetmeyecektir diye mesaj yazıp egonuzu tatmin etmenize gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt