Turan - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turan

ne diyon ula
o vakit
azer bülbül mü
orhan gencebay mı?
azer bülbül samimi orhan abi nakdi
azer bülbülün konserine mi gitmek isterdin
müslüm gürsesin mi?
müslüm baba popi azer abi harbi

Siz böyle şeyler mi konuşuyorsunuz bu ocakta? @İsmail Enver

Ben böyle bir organizasyonda olamam. Bu konuşulanların Turan'la ne ilgisi var? Charles Manson musun yoksa sen @İsmail Enver?

35f702db193c1ca926b06b2e3a947a6f.jpg

Siz böyle şeyler mi konuşuyorsunuz bu ocakta? @İsmail Enver

Ben böyle bir organizasyonda olamam. Bu konuşulanların Turan'la ne ilgisi var? Charles Manson musun yoksa sen @İsmail Enver?
Yok üstat bunlar hep başlığı trolleme girişimleri başlığı incelersen görürürsün ilk postlarda oldukça ciddi postlara yapılan saldırıları aynı ciddiyetle misli mukabeleyle uçurulmanın eşiğinden dönmüştük o yüzden biraz daha relax davranıyoruz ama sen buyur kendini siyasetten azade bu davaya bağlamak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız reis hürmetler???

Yok üstat bunlar hep başlığı trolleme girişimleri başlığı incelersen görürürsün ilk postlarda oldukça ciddi postlara yapılan saldırıları aynı ciddiyetle misli mukabeleyle uçurulmanın eşiğinden dönmüştük o yüzden biraz daha relax davranıyoruz ama sen buyur kendini siyasetten azade bu davaya bağlamak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız reis hürmetler???
Turan nedir? Turancılık nedir? Ne gibi gereklikleri vardır? Nasıl turancı olunur? Turan ideolojisini benimsemek için ne gibi şartlar var? KISACASI TURAN OLAYI NEDİR YA?

Şuan bunu okuyorum.
images

Okumayı düşündüğüm diğer kitap,
neokur_1511911125.jpg

Turan nedir? Turancılık nedir? Ne gibi gereklikleri vardır? Nasıl turancı olunur? Turan ideolojisini benimsemek için ne gibi şartlar var? KISACASI TURAN OLAYI NEDİR YA?

Şuan bunu okuyorum.
images

Okumayı düşündüğüm diğer kitap,
neokur_1511911125.jpg
Tanrı Dağı kadar Türk, Hira Dağı kadar müslüman"

Tanrı dağı yaklaşık 7500 m
Hira dağı yaklaşık 650 m

Ne anlatılmak isteniyor sence?

Üst Alt