Turan - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turan

Yaşadığın yerlerden birinin adresi mezar taşı üzerinde paylaşılınca öyle düşünmüyor insan.

Kaldı ki söz konusu şahısta telefon numaram dahil olmak üzere benim vermediğim şahsi bilgiler de mevcut.
Niye sen nerede yaşıyorsun ki öyle çektim ben iftira atma yav dağ başımı ne yapabilirim ki sana ayrıca tüm gıcıklığına rağmen severim ben seni

Yaşadığın yerlerden birinin adresi mezar taşı üzerinde paylaşılınca öyle düşünmüyor insan.

Kaldı ki söz konusu şahısta telefon numaram dahil olmak üzere benim vermediğim şahsi bilgiler de mevcut.
Allah allah bugün paylaştığım hiçbirşeyde kimseyi irite edecek bir şey yok ki raporlansın sabah Ziya Gökalp’in kabrini ziyaret edip bunu paylaştım bence çok hoş oldu bir ara da Enver paşanın kabrinden foto atacağım sağ kalırsam
Mevzu adres verilerek ölümle tehdit edilmem.
???

Jb yaptığımı sanmayın ciddi ciddi soruyorum ne anlatıyonuz
Dediğim gibi mezar ve kitabesini paylaştım başka bir şey yapmadım takıldılar yine işim vardı müsait olunca Türk ocağı kabristanından bir foto daha attım iki ittihatçı kardeşin mezarıyla ilgili Alpay üstüne mi alındı yoksa dalga mı geçiyor anlamadım valla ki kendisi bu konu hakkında konuşalım demiş ben de olur demiştim

Ölümden korkan da adam değildir.

Gelecek ilk geldiği günden beri homo imasından tutun, liboşluğa kadar bilmem neye kadar her şeyim ile dalga geçecek.

Sadece ben değil herkesi hakir görecek. Sonra da böyle üstü kapalı tehditler.

Ki en başından beri herkese karşı uslubü bu zaten. Ben demedim diyerek kenara çekilmek.

Milletin sinirlerini laçka ediyor. Sabır taşı olsa çatlar be.

Başlarım böyle işe.

Bir forum keyfimiz vardı. O da kalmadı çok şükür.

Üst Alt