Turcan Bolayır'dan Feghouli İçin Şok Sözler! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turcan Bolayır'dan Feghouli İçin Şok Sözler!

Yahu adam ogretmen . muhtemelen herkesin mantiksiz buldugu seyleri kendi salim kafayla dusunebiliyor olsa soylemez . buradan cikacak sonuc su , konusmasinin icerigi nasil anlamsiz ise , onu yapmaya karar veren bolum de ayni yipranmaya maruz kaliyor

yani sen ben dusunebiliyoruz bu sozleri soyleyecekse hic oraya cikmamasi gerektigini .. onun bunu dusunemedigini algilayamiyor musunuz ?

yani "benim bunu soylememin bir katkisi yok ,sacma olacak" dusuncesi gelmiyor aklina . yas butun karar mekanizmalarini koreltir

Sen neden her konuda milletin beyaz dediğine siyah demek zorunluluğu hissediyorsun kendinde.Ha herkes özgürdür istediğini konuşur fakat sende sıkıntı var.Dikkat ediyorum her konuda böle bilgiç tavırlar sergileyerek hani ben sizden farklıyım msajı vermek istiyorsun.Sonrada bana neden hakaret ediliyor diye ağlıyorsun.Bizde biliyoruz adamın yaşlı olduğunu.Fakat ne yaşlılar varki oturaklı ne dediğini bilen insanlar var çevremizde basında.Onlara bişey diyormuyuz.Bu adamın sorunu yaşlılık değil net gerizekalılık.

Son düzenleme:
21616394_10154669044817471_2675730635009916674_n.jpg
Dayı ölmüş ama kendisinin haberi yok.

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

TURK DİL KURUMU

[TD="bgcolor: #FFFFFF"][TABLE="width: 100%"]

[TD="class: tabll, width: 20%, align: left"][FONT=&quot] 2. mec. Gelişmelere ayak uyduramamış, çağın gerisinde kalmış veya mevcut durumu korumak isteyen kimse.[/FONT]

[TABLE="width: 651"]

[/TD]

[/TABLE]
[/TD]

[/TABLE]

Kisinin yasına hürmeten gösterilen saygının bir yere kadar sınırı vardır. Her seyi geçtim Galatasaray ın marka değerini düşürmeye yönelik, Galatasarayı bu sekilde gündeme getirmeye vesile olan kim varsa karşısında Galatasaray taraftarını bulacaktır.

XPERIA X

Üst Alt