Turcan Bolayır'dan Feghouli İçin Şok Sözler! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turcan Bolayır'dan Feghouli İçin Şok Sözler!

21616394_10154669044817471_2675730635009916674_n.jpg

abi bunlar neden ölmüyorlar yaw.

Adam ölmüş hâla konuşuyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

birbucuk ayak ile mezara girmis hala neyle ugrasiyor

Gebermesi gereken dinozorların başında geliyor.Vizyonunu silkelediğim...

Adamin beyini olmus

Turcan nedir m..:asd22:.Herif bizim klupten daha once dogmus hala ahkam kesiyor bunak.

kim getirmiş bu amcayı öbür taraftan ,nasıl bir zombi büyüsüdür bu

Umarım ölürsün.

O yasa ulastiginizda hepiniz muhtemelen zehir gibi herseyi dogru yapan konusan insanlar olursunuz ,dilerim ki

En azından birşeyleri doğru yapamıyorsam da yapamıyor olduğumun farkında olup boş boş konuşmuyor olacağımdan eminim.Kaç yaşına gelirsen gel fikrin yoksa zikrin de olmayacak.

Yahu adam ogretmen . muhtemelen herkesin mantiksiz buldugu seyleri kendi salim kafayla dusunebiliyor olsa soylemez . buradan cikacak sonuc su , konusmasinin icerigi nasil anlamsiz ise , onu yapmaya karar veren bolum de ayni yipranmaya maruz kaliyor

yani sen ben dusunebiliyoruz bu sozleri soyleyecekse hic oraya cikmamasi gerektigini .. onun bunu dusunemedigini algilayamiyor musunuz ?

yani "benim bunu soylememin bir katkisi yok ,sacma olacak" dusuncesi gelmiyor aklina . yas butun karar mekanizmalarini koreltir

Boşa kendinizi yormayın yahu, kulüpte de kimse kaale almıyordur bunu zaten; yüz ifadesiyle söyledikleri de gayet örtüşüyor. Bu Dünyaya moron olarak gelmiş, moron olarak gidecek biri belli ki. Çok önemli tespitler yaptığı zannıyla konuşur konuşur susar, kimse dinlememiştir bile...

Yahu adam ogretmen . muhtemelen herkesin mantiksiz buldugu seyleri kendi salim kafayla dusunebiliyor olsa soylemez . buradan cikacak sonuc su , konusmasinin icerigi nasil anlamsiz ise , onu yapmaya karar veren bolum de ayni yipranmaya maruz kaliyor

yani sen ben dusunebiliyoruz bu sozleri soyleyecekse hic oraya cikmamasi gerektigini .. onun bunu dusunemedigini algilayamiyor musunuz ?

yani "benim bunu soylememin bir katkisi yok ,sacma olacak" dusuncesi gelmiyor aklina . yas butun karar mekanizmalarini koreltir
O zaman sağından solundan bir uyaranı olsun,yönlendirsinler.Bu kadar tepki çekmeye açık şeyler söylemesinler.Bu ülkenin en büyük problemi herkesin herşeyi biliyor olduğunu sanıp fikir beyan etmesi.Reaksiyon alması gayet normal bu adamın da.Çoluğu çocuğu varsa uyarsın.

Üst Alt