Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı

Cevap: Turgay Kıran NTV Spor'dan Irmak Kazuk'un sorularını yanıtladı

ALLAH KORUSUN bülent kokmazdan

Hasan, Hakan baska ama Bülent cok ters.

Hic unutmuyorum "Eneramoyu cok iyi taniyorum, bayadir takip ettigim bir topcu, Sivas yönetimini burdan kutlamak istiyorum, müthis bir transfer yaptilar, kisaca özetlemek gerekirse Emenikenin daha teknik olani Eneramo, cok iyi bir is yaptilar"

Yerli adayimiz bünyemizden yetisti filan diyordu Kiran. Abdullah Avci da bu kategoriye girer mi ki? Abdullah Avci, Hitzfeld iyi adaylar. Ama Terim disinda bünyemizden yetisen basarili bir TD hatirlamiyorum.

Ottmar floryaya gelince nereye geldim diyebilir.Floryayı bilen birini tercih ederim..İşe oranın toparlanmasından başlatılması lazım.

Ünal Aysal 2700 oy

Helvacı 500-700 arası

Turgay Kıran 100-200 arası

O kadar

Kiran´in futbol projesi bu olabilir mi? Hitzfeld olmadi diyelim, yerli adayda karar kildilar mesela

TD: Abdullah Avci - Arif Erdem

Futbolu yönetecek efsaneler: Tugay Kerimoglu, Hasan Sas, Ümit Davala, Ergün Penbe, Bülent Korkmaz vs

?

Madem otorite getireceksin Hitzfeld'i getiriyorsun ne işi var eski oyuncuların yav..

Yeter vefa vefa diye bitirdiler kulübümüzü..

Önümüze bakalım artık geçmişi bir kenara bırakalım..

Eneramo hakkında çok çabuk karar vermemek geekiyor. Bence de biraz abarttı Bülent Korkmaz ama kötü bir topçu değil

Biz ne başkanlar görduk seçim öncesi salayan , secimde sonra dedigini yutan.

Bülent Korkmaz on numara kaptandı,efsanemdi falan ama mümkünse o da Hagi gibi bulaşmasın abi teknik direktörlüğe.Dışarıdan izlesin.Sakın oyuncu falan önermesin.Mustafa Sarp'ı beğenen futbol zihniyeti aman uzak dursun.

Hitzfield:

Bundesliga sampiyonluklari: 1995, 1996, 1999, 2000, 2001, 2003, 2008.

Sampiyonlar ligi kupasi: 1997, 2001.

Dünyanin en iyi antrenörü: 1997, 2001.

Bunlarin disinda bi ton daha kupa almisligi var.

Aciklamasindan cikardigim sunlar:

Yabanci aday: Hitzfeld

Yerli aday: Abdullah Avci ( Bünyemizden yetisti filan demisti cünkü. Bünyemizden yetisen basarili TD hatirlamiyorum Terim disinda. Avci altyapida calisti bizim)

+ 60 Milyon Euro transfer bütcesi :)

Asil Abramovich buymus yaw :D

Kiran´in futbol projesi bu olabilir mi? Hitzfeld olmadi diyelim, yerli adayda karar kildilar mesela

TD: Abdullah Avci - Arif Erdem

Futbolu yönetecek efsaneler: Tugay Kerimoglu, Hasan Sas, Ümit Davala, Ergün Penbe, Bülent Korkmaz vs

?

Böyle bir sistem imkanı yok başarılı olmaz. Çok seslilik bize göre değil. içinde çok fazla asparagas, medya için çok fazla malzeme barındıran bir yöntem.

Son yıllarda Daum, Terim, Lucescu, Şenol Güneş, Aykut Kocaman, Ertuğrul Sağlam. Bu adamlar hep tek başınaydı. Yanlarında antrenörleri vardı sadece. Geçen sene Aykut - Daum birlikteliği bile çok zorlandı. Aziz'in bol miktarda prim talebi

olmasa, ikincilik bile çok zordu.

Ama fazla oyuncu almayacağız diyor.4 oyuncuya 60 milyon euro bütçe fazla.Bir futbolcuya 15 milyon euro.Demek ki sağlam düşünüyor.Ama 4 oyuncu ile olmaz bu iş.Nerden baksan en az 10 oyuncu şart.Ve bir o kadar da gitmesi gerek.

4 cok kaliteli futbolcu alsan da kurtarmaz Sayin Kiran. Sorunlarimiz daha fazla. 10 futbolcu sart. Öyle olmaz. 4 futbolcuya 60 Milyon Euro mu vereceksin? :)

Böyle bir sistem imkanı yok başarılı olmaz. Çok seslilik bize göre değil. içinde çok fazla asparagas, medya için çok fazla malzeme barındıran bir yöntem.

Son yıllarda Daum, Terim, Lucescu, Şenol Güneş, Aykut Kocaman, Ertuğrul Sağlam. Bu adamlar hep tek başınaydı. Yanlarında antrenörleri vardı sadece. Geçen sene Aykut - Daum birlikteliği bile çok zorlandı. Aziz'in bol miktarda prim talebi

olmasa, ikincilik bile çok zordu.

Bende tutmuyorum bu modeli zaten. Bana da ters.

bence kongreden biraz daha fazla olacak 2000 miydi kongre

Kongre 1486 galiba. Ama o kongre bir ilk zaten. En fazla 200 kişi olurmuş daha önceleri. Şimdi zaten o kongreye katılan Polat karşıtları gelecek, bir de o kongreye gelmediğine pişman olan Polat yanlıları gelecek. Bir de her kongreye gelen üyeler var. Bir şeyi atlıyoruz. Bugün Demirkol'da söyledi. Haluk Ulusoy'a acayip baskı varmış hala aday ol diye.

Bence sebep şu, Polat'çılar Aysal'a oy vermezler. Helvacı'dan nefret ediyorlar. Turgay Kıran'a da oy vermek istemiyorlar. Bu durumda kime oy verecekler. Bu nedenle eğer Ulusoy kabul ederse birisi çıkıp yine dava açacak ve seçime tedbir koyduracak. Eğer bunu yapmazlarsa Polat'çılar mecburen Kıran'a oy verirler ve Kıran'ın oyları çok artar. Bence de yanlış yaparlar. Kim Galatasaray'a faydalı ise ona oy vermeliler.

Ama fazla oyuncu almayacağız diyor.4 oyuncuya 60 milyon euro bütçe fazla.Bir futbolcuya 20 milyon euro.Demek ki sağlam düşünüyor.Ama 4 oyuncu ile olmaz bu iş.Nerden baksan en az 10 oyuncu şart.Ve bir o kadar da gitmesi gerek.

Ne dediğini bilmiyor işte

Aciklamasindan cikardigim sunlar:

Yabanci aday: Hitzfeld

Yerli aday: Abdullah Avci ( Bünyemizden yetisti filan demisti cünkü. Bünyemizden yetisen basarili TD hatirlamiyorum Terim disinda. Avci altyapida calisti bizim)

+ 60 Milyon Euro transfer bütcesi :)

Asil Abramovich buymus yaw :D

revizyon icin 60 milyonun yeterli oldugunu düsünmüyorum :( 2 yildiz alsan 20'si gitti bile ve üstüne 8-9 oyuncu daha alinacak felan...

Üst Alt