Turgay Kıran: "Ünal Aysal kendisini Fatih Terim'e rakip gibi gördü" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Kıran: "Ünal Aysal kendisini Fatih Terim'e rakip gibi gördü"

844837.jpg

Galatasaray Spor Kulübü eski yöneticsi Turgay Kıran, sarı-kırmızılıların gündemine dair dikkat çeken açıklamalar yaptı. Başkanlık adayları hakkında konuşan Kıran çok çarpıcı ifadeler kurdu.

Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Kıran’ın açıklamalarından Ajansspor’un derledikleri şu şekilde;

'Sayın Ünal Aysal Kendisini Fatih Terim'e Rakip Gibi Gördü'

"Fatih Terim kafası rahat biçimde çalışıyor. Ünal Aysal dönemindeki gibi değil kendilerini teknik direktörlerin rakibi gibi görmemeleri gerekir."

"Sayın Aysal kendisini Terim ile rakip gibi gördü. Halbuki 25 senelik Fatih Terim ikinci planda olur mu? Başkan olunca her şey bir anda olacak sanılıyor. Saygı tabii Galatasaray başkanına o ayrı bir durumdur"

'Adaylık Konusunda Girişimim Olmadı'

"Öncelikle Eşref Bey'i tebrik ediyorum. Genç bir arkadaşımızın gelmesi bizi memnun etti. Eski Divan başkanımıza da teşekkür ederiz. Benim adaylık konusunda girişimim olmadı."

'Galatasaray'da Seçimler Hep Son Dakikada Belli Oluyor'

"Son bir iki senedir Galatasaray'da seçimler hep son dakikada belli oluyor. Bir anda Duygun başkan aday oldu kazandı daha sonra sayın Dursun Özbek oldu ardından şimdiki başkan sayın Mustafa Cengiz aday oldu ve sonra da kazandı."

'Ozan Korkut Aday Olacak'

"Benim yanımda uzun yıllar devam eden Ozan Korkut aday olacak. Onun bir çalışma yaptığı bilgisi var. Adnan Öztürk bey ikinci başkan konumunda olacağı duyumu var. Dursun Bey'in başkan adayı olacağını biliyoruz. Eski isimleri toparladığını biliyoruz. Bir tane de son dakika sürprizi olacağını düşünüyorum"

'Mustafa Cengiz'in Daha Tecrübeli Ve Daha Ciddi Bir Kadro Kurması Lazım'

"Galatasaray'da bir liseli gerçeği var. Burada Dursun Özbek için mücadele etmişlerdi kaybedince daha çok çalışıyorlar. Mustafa Cengiz'in daha tecrübeli ve daha ciddi bir kadro kurması lazım. Dursun Özbek ve arkadaşları buradan seçimi alabilirler. Eğer iyi bir liste yaparsa Cengiz kazanabilir ama liseliler daha ağırlıklıdır. Biat kültüre hizmet etmeyen liseliler oy verebilir.

'Burak Elmas'ı Faruk Süren Ve Altaylı...'

"Abdürrahim Albayrak önemli bir isim fakat Burak Elmas'ı kaybetmiş sanırım. Faruk Süren ve Fatih Altaylı aslında biraz ısınsın diye Burak Elmas'ı Mustafa Cengiz yönetimine verdiler ama sonra vazgeçtiler. "

'Faruk Süren Ve Arkadaşları Madem Burak Olmayacak Biz Neden Destekliyoruz Diyebilirler'

"Mustafa Cengiz'in Burak Elmas'a bir şey yapacağını sanmıyorum. Sevgili Faruk Süren ve arkadaşları madem Burak olmayacak biz neden destekliyoruz diyebilirler."

'Galatasaray Zaten Atatürk'ün Çizgisinde Gitmektedir'

" ‘Atatürk'ün Galatasaraylı çocukları' ifadesini sevmedim Ozan zaten böyle bir şey söylemez bana göre. Galatasaray zaten Atatürk'ün cizgisinde gitmektedir. Sadece onlara bu payeyi vermek yanlış olur. Bunun başkanlık seçiminde de bir anlamı yoktur. Genç bir ekip toplayıp var olmak istemişler"

Dursun başkan olsun da hadi bakalım o zaman seyret gümbürtü patırtıyı. Taraftar ile lisenin arası iyice açılacaktır.

Galatasaray Lisesi, Galatasaray Spor Kulübünün net olarak düşmanıdır. Faydadan çok zararı var. Bu net.

Üst Alt