Turgay Kıran'ın Seçim Şarkısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Turgay Kıran'ın Seçim Şarkısı

Cevap: Turgay Kıran'ın Seçim Şarkısı

Bu Şarkının offical şarkı olduğuna eminmisiniz ? alt yapı çok kalitesizde... dalga geçmek için olmasın ?

Turgay Kıran gibi naif bir insanla dalga geçilmesini anlamıyorum.Adamın hiçbir saygısızlığını görmedim şimdiye kadar.Ayrıca Başkan adayı olabilmek için 100 genel kurul üyesinin imzası lazımdı.Demek ki Turgay Kıran'ın da belli bir destekçisi var.Hiç kimse kaybetmek için seçime girmez.Hatta Adnan Polat'ın destekçilerinin hepsi kongreye gelirse,Turgay Kıran başkan bile olabilir. :)

Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran'ın seçimi kazanacakları varsada, bu yaptıklarından sonra kazanmaları imkansız.Birleşseler dahi, bu iş bu ikili için bitmiştir.Çocuk oyuncağına çevirdiler resmen.Kendi reklamlarını yaptıklarını davul zurna ile ilan ettiler,bu tip adamlar değil camia ,koyun sürüsü bile yönetemez.

Ben bu hareketlerden şunu anlarım;Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Gülermisin ağlarmısın!!!

Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran'ın seçimi kazanacakları varsada, bu yaptıklarından sonra kazanmaları imkansız.Birleşseler dahi, bu iş bu ikili için bitmiştir.Çocuk oyuncağına çevirdiler resmen.Kendi reklamlarını yaptıklarını davul zurna ile ilan ettiler,bu tip adamlar değil camia ,koyun sürüsü bile yönetemez.

Ben bu hareketlerden şunu anlarım;Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Gülermisin ağlarmısın!!!

Katılıyorum. İyice suyunu çıkardılar işin. Biri gider seçim otobüsü yaptırır diğer gider seçim şarkısı yaptırır :D

Gel cesur Turgay başkan gel aşkla

Sar yaralarını aslanımın bas bağrına.

<3

seçimde buluşucaz turgay Bashgannnnnnnn :)

bu adamin ne oldugu isminde sakliydi zaten simdi bu yumusacik parcayla tam su yüzüne cikti :D

abi ne guzel işte yaa super renkli bi kulup olduk :D biri secim otobusuyle gezer digeri mars yaptırır :D oldu olucak komur , beyaz esya falan dagıtsınlar :D

Bu ne arkadaş, bu şarkıdan sonra direk üyeliği iptal edilmeli, başkanlık seçimine girmesi engellenmeli sabah sabah güldüm valla bu son gelişmelerden sonra şuna karar verdim ki SS kuralı ile ünal aysal mutlaka başkan olmalı

Üst Alt