# Turgut Doğan Şahin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Turgut Doğan Şahin

Cevap: # Turgut Doğan Şahin

Eğerki haber doğruysa bu oyuncuyu Haginin mi önermiştir..Veya böyle birşey olacağını düşenebiliyormusunuz...

Yahu nasıl bir anlayıştır bu..Hala burada turgut tartışılyor..Adnan Polat ve Adnan Sezgin yeter..yemin ediyorum yeter..

Karışmayın şu transfer işine ulan...Senelerdir şu karoyu gereksiz yere şişirmeyin deniliyor..Hala çok biliyormuş gibi turgut gibi oyuncuların peşinden koşuyorlar..Yahu alacaksanda bari orya sahaya alda, mantıklı bir tarafından bakalım..

Hiç izlemedim ama hakkında söylenenler gerçekten ilginç ve heyecan verici.

Bakıp görmek lazım, böyle transferlerden zarar gelmez. Bu çocuğu alıp forvet transferini kapamayı düşünmüyorlarsa tabii ki. :)

Turgut Doğan Şahin ayaklarına hakim ve takım oyununda yer alabilecek kapasiteye şu an itibari ile sahip olmasa da kendisini bu konuda geliştirebilecek yeteneklere sahip bir oyuncu.Mehmet Batdal ile kıyaslanamayacak kadar hızlı ve son vuruşlarda başarılı.

Yıldız forvetimiz hayırlı ugurlu olsun. Sanırım çoğu arkadasımız Mutu değil de, Turgut geldiği için sevinmiştir. :)

(Forvet transferini bu şekilde kapattıgımızı varsayıyorum tabiki)

Kamp bitti, Sami Yen'e veda ettik, bu gün Aslantepe açılıyor hala bir hareketlilik yok. Şahin, Doğan, Kartal fark etmiyor artık birini transfer edin.

Eğerki haber doğruysa bu oyuncuyu Haginin mi önermiştir..Veya böyle birşey olacağını düşenebiliyormusunuz...

Yahu nasıl bir anlayıştır bu..Hala burada turgut tartışılyor..Adnan Polat ve Adnan Sezgin yeter..yemin ediyorum yeter..

Karışmayın şu transfer işine ulan...Senelerdir şu karoyu gereksiz yere şişirmeyin deniliyor..Hala çok biliyormuş gibi turgut gibi oyuncuların peşinden koşuyorlar..Yahu alacaksanda bari orya sahaya alda, mantıklı bir tarafından bakalım..

Malasef yerli bakımından kadromuz yetersiz..Kadronun şişkin falan olduğunun düşünmüyorum..Her oyuncuda neden bir ön yargı gidiyor..Kime el atılsa birileri küfür yiyor..Turgut'u tvden değil.Satdyumdan bir çok kez izledim..Batdal ile alakası yok..Dribling yapar,Sprinter bir oyuncu..Mal mal vuruşları yoktur..Ligde yetenekli oyuncuları alıp yerli kalitesi artırmamız lazım..Yedek kulübesinden oyuncuyu kurtaracak adamımımız yok..Barış,Sarpmı kurtaracak..Bjk'de oyuna ernst ,Bobo falan giriyor;),Gelecek sezon hatta barış'ın yerine yasin pehlivan,taner gibi oyuncularda alınabilir.Türkiye liginde çoğu yerli oyuncudanda en az 5M isteniyor.Forvet yok hala ortasaha diyorsunuz herşeyin sırası gelecek;)

M.Batdal'ı o kadar kötü görmüyorum açıkcası iyi bir yedek, back-up oyuncusu. Maliyet ve yaşına göre iyi bir transferdi Batdal. İki şeyi karıştırılıyor bence, Batdal kötü değil ama bizim elimizde sadece Baros oldugu için, takımın acil ''as'' santrfora ihtiyacı var.

Tıpkı orta saha göbekte Sarp-Ayhan-Barış gibi ancak yedek olabilecek adamların yokluktan ilk 11 oynaması gibi. Kaldı ki orta saha da BAM mı, forvette Batdal mı? derseniz batdal daha iyi derim. Çunku hatırlayın buradaki Belgrad maçını 2-2'lik Batdal son derece yararlı oldu, hiç olmazsa orta yapıldıgında ileride savunmayı meşgul edebiliyordu.

Turgut da Batdal gibi iyi bir back-up oyuncusu, yaşı genç ve maliyeti dusuk. Ama özellik olarak farklı Necati gibi 2.forvet ya da sağ forvet.

Batdal, H.Kabze'nin çok aşagısında bir oyuncu değil. Fark ne niye Hagi oynatmıyor? bizim acil cift forvetli sisteme geçmemiz gerekiyor. 10 numaraya gerek yok.

Son Dakika! Turgut Galatasaray yolunda!

YsqW4.jpg

Ankaragücü'nde Samsunspor'dan büyük umutlarla alınan genç futbolcu Turgut, alacaklarının eksik ödenmesi nedeniyle Futbol Federasyonu'na başvurdu ve serbest kaldı.

Genç futbolcunun kulübe 137 bin TL'lik alacağı olduğunu bildirmesine karşın kulübün futbolcunun hesabına 99 bin 125 TL yatırdığı öğrenildi. Bu konuda alacaklarının tam olarak yatırılmadığını belirten genç futbolcu, Futbol Federasyonu'na başvurdu ve serbest kaldı.

Ankaragücü Kulübü Avukatı Emre Koçak ise futbolcuya vermeleri gereken paranın 100 bin TL olarak yatırıldığını ve söz konusu futbolcu hakkında kanuni işlem başlattıklarını belirtti.

Öte yandan genç futbolcunun Galatasaray ile anlaşma noktasına geldiği de belirtildi.

spor.milliyet.com.tr - 13:40 | 15 Ocak 2011

--------Baros---Pino-------

Arda---Culio---Biglia--Kazım

Çağlar--Servet--Neill--Sabri

-----------Zapata---------

Stad açılışını Zapata, Biglia ve Turgut'la yapacagız gibi hayırlı olsun.

İzlemesemde ben yerli oyuncuların hiçbirisinin bizi sırtlayacağını düşünmüyorum..

Mehmet Batdal Buca'da harikalar yaratıyordu,Yaser Yıldız Kartal'da fişek gibiydi..

Yok arkadaş Ankaragücü takımından gelen bir çocuk forma yüzü göremez..

Üst Alt