Türk Futbolu Paranı Alıp Yatma Festivali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolu Paranı Alıp Yatma Festivali

Evet Arkadaşlar ligde 18 takım var bilmem 400 küsür oyuncu var bide bunlar var
Ben bu arkadaşların birlikte takıldığını düşünüyorum hayata nasıl farklı açılardan bakıyolardır ,
çok ilginç bi olay .
Ben bizim gereksizler fesh oldu sandım tff sitesinde bitiş tarihi vs'den dolayı onlarada değil diyo medyadakiler.
''4'' büyüklerden sadece bizden oyuncu var ekmegimizi yemis olanlarda var tabi

Takımından lisans almamış oyuncular:

-Aydın Yılmaz

-Umut Gündoğan
-Jem Karacan

-Endogan Adili
-Bakaye Traore
-Tissdel
-Bakary Soro
-İbrahim Sissoko
-Can Arat
-Kadir Bekmezci
-Lamine Diarra
+10'da genç oyuncu var.

Doğru yönetilmek burada başlıyor işte

Adamların bir suçu yok ne yapsın teklif yoksa sözleşmesini iptal mi ettirsin ? Ve ya daha az para ya mı oynasın ?

Biraz empati yaparsak bence haksız değiller

Oğluma büyüyünce ne olacaksın dediklerinde 3.kaleci olacağım demeyi öğretiyorum, henüz 3 yerine dört kaleci yerine gool diyor ama olsun öğrenecek.

Yabancı sınırından yararlanan yerli çöpler yaşadı hep sınır kalktı ekmek çıkmaz çöplere artık

doğru tespit kaldıki yeni alınan yabancılara bile milyon milyon sacılmıyor dikkat ediliyor sözleşmelere..

Türk Futbolcular evlat kontenjan torpille yeteneği bile olmasa senelerce özellikle büyük takımlarda çok para kazandılar.Yabancı sınırı bu yatma faslının artık önüne geçicek.

Oyunculara garanti ücreti yüksek vermeye devam ettikleri sürece yatarak para kazanalarin sayısı artacak.

Ingiltere deki sisteme benzer şekilde oyuncular ile haftalık veya maç başı olarak anlaşma yapacaksın ve garanti ücreti %25 seviyelerine çekeceksin.

Oyuncu bilecek ki; ilk 18' e giremez ise veya kadro dışı bırakılırsa ücretinin sadece % 25 i cebine girecek.

Bak bakalım o zaman köpek gibi nasıl idman yapıyorlar.

HELAK OL BECERİKSİZ HERİF!

performansa dayalı ücret sistemi getireceksin :) maç sonunda soyunma odasında para dağıtılacak maç kazanılmışsa adam başı atıyorum 20 bin euro fix ücreti alacak oynayanlar forvet gol başı extra 5 daha alacak asist yapanda extra 5 alacak kavga çıkmasın diye :) kaleci kurtardığı gol başı extra daha alacak bu örnekleri uzattıkça uzatırsın anca öyle futbolumuz adam olur :)

Dunyanin en basarili iki takimi real madrid ve barceloonada 15-18 arasinda ust duzey oyuncu bulunduruyor kadrosunda. Diger 6-8 arasi oyuncular hepsi alt yapidan.
Bizde ise 40 tane oyuncu var, rezervenin yedegi bile 29 yasinda :/

Üst Alt