Türk Futbolunu Bekleyen Operasyon - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolunu Bekleyen Operasyon

yabancı kuralını tekrar getirin de biz de bizim ligi izleme külfetinden kurtulalım, la liga yı izlerken vicdan azabı çekmeden doya doya real real ole diye bağıralım

lütfen

Nasıl aldı darbeyi?

Hocam merhaba , bilmem hatırlar mısınız referandum süreci öncesinde bir mesaj yayınladı kendisi. Fakat herhangi bir siyasi iradeye sormadan kendi başına bu işe kalkışması halk tarafından yanlış algılandı. Bu hareketi sonrasında da hiç beklemediği bir şekilde tepki aldı kendisi. Eğer siyasi bir yakınlık aranıyorsa , burada bir numaralı isim Göksel Gümüşdağ idir.

Hocam merhaba , bilmem hatırlar mısınız referandum süreci öncesinde bir mesaj yayınladı kendisi. Fakat herhangi bir siyasi iradeye sormadan kendi başına bu işe kalkışması halk tarafından yanlış algılandı. Bu hareketi sonrasında da hiç beklemediği bir şekilde tepki aldı kendisi. Eğer siyasi bir yakınlık aranıyorsa , burada bir numaralı isim Göksel Gümüşdağ idir.

Hatırlamadım onun için sordum, merak ettim yani.

Galatasaray´in yerli transferlerini eger yabanci sinirina hazirlik icin yapmis olsaydi, bu sene takimi full yabancilastirmazdi...

Ben yaklasik bir yada iki sene önce yazmistim. Cogu Teknik Direktörler, hemde cok büyük isimler, yabanci sinirina karsi diye. Bunun bir nedeni elbetteki milliyetcidir, kendi ülkelerinde istemiyorlar onlarda yabanci serbestligi. Diger yandan Fatih Terim farki burada ortaya cikiyor, ülke genelinde. Yabanci kisitlamasi orta, yada uzun vadede fayda getirebilir, ama kisa vadede poolu kücülttügü icin faal teknik adamin isini zorlastirabilir. Terim yabanci sinirini, ülke futbolunun gelecegi icin kaldirdi. Lucescu ise su an kendi dönemi icin, sinirin yeniden getirilmesini istiyor. Birde buradan yak.

Son düzenleme:
Bu konudan belli oluyor hakan delikanli oldugun

Iyi forumlar

baelish-1-615x328.jpg

Yabancı sınırı zırt pırt değişen tek futbol federasyonu bızımkıdır heralde

Sonra ülke futbolu neden gelişmiyor. Daha çok beklersiniz.

feguliiiiii ?❤

Üst Alt