Türk Futbolunun İrin Yuvası Fenerbahçe | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Türk Futbolunun İrin Yuvası Fenerbahçe

1524659423255.png1524659777070.png

Türk Futbolu'nun irin yuvası Fenerbahçe yine saha dışında kazandı.

Daha önce

Şampiyonluğu kaybedince stadyumu yakıp, bir gecede lig oynanırken icat edilmiş play-off finalinde söke söke aldığımız şampiyonluk kupasını karanlıkta kaldırmak zorunda bırakan

Şike yapıp dünyada ceza çekmeyen tek kulüp olan

2010'da Galatasaray takımına futbolcuları tarafından meydan dayağı atıp maçı devam ettirilen

Gerets'in, Terim'in ve Hasan Şaş'ın kafasını yaranlar

yine olayı sulandırıp kumpas kılıfına sığınarak futbolu terörize etme yolunda alınan skandal bir kararın tam odağında yer almıştır.

Bundan sonra stadyumlarda oynanacak müsabakalarda ev sahibi takım geride ise sahaya madde atıp tatil ettirirse taraftar, yine devam ettirirlerse ne olacak. Ev sahibi takım ,takımını dinlendire dinlendire 3 oturumda maç oynansın o halde.

Nerden baksan rezalet ötesi bir karar. Siyasi baskı sebebi ile bu karar alınıyorsa, UEFA tarafından 5 yıl men yersek bu TFF ve kurulları bunun hesabını nasıl verecek.

NOT: Saha da yaşananların inandırıcılığı vs tartışmıyorum. Hakem soyunma odasına gidip tatil ettim bu maç oynanamaz diyorsa onun kanun'da karşılığı bellidir.

Ekli dosyalar

• 1524659413906.png
    1524659413906.png
    341.4 KB · Görüntüleme: 124
Fenerbahce ulkenin en pis camiasidir, eger gercekten bir futbolcu veya antrenoru sakatlarlarsa attiklari maddelerle mac tatil edilmelidir

AMA

Bu seferlik baska bir durum vardi. Hakem hatasiyla tatil edildi.

Bunların ne olduğu her daim belliydi zaten. Bize o stadyumda yapılmayan kalmadı. Bize karşı ancak öyle namağlup kalabildiler. Ben asıl bjkli görgüsüzlüğünden, sonradan görmeliğinden irite oluyorum artık. Büyük bir kulüp olmayıp da büyüklük taslamaya çalışan ikinci bir camia daha görmedim ben.

Kesinlikle katiliyorum, hepimizin bildigi gibi cok enteresan bir taraftar kitlesine sahipler. Egitim seviyeleri, meslekleri, sosyo-ekonomik durumlari ne olursa olsun, objektif degerlendirme yapmalari mumkun degil. Bu konuda gercek bir defolari var. Oyle ki, siyasi ayak da oy kaybetme korkusuyla sike zamaninda bile yaptirim uygulayamadi. Tabi bizde adalet her zaman subjektif olarak uygulanir.

Burada sadece bir yanlis bilgiyi duzeltmek isterim. 2011-2012 sezonunda Super Final sezon ortasinda koyulmadi, sezon basindan bu karara varilmisti. Tabi ki, herhangi bir sekilde play-off uygulamasi sari-lacivertli takimin isine gelir, derbi performanslari ortada. Nitekim oyle de oldu ama geri donup bakinca sanki daha iyi oldu, yoksa normal sartlarda, o mac sampiyonlugu ilan etsen bile, son mac olmayacagi icin kupayi orada vermezler. Asagida 20 Agustos 2011 tarihli Fanatik haberini gorebilirsiniz.

Süper Lig'de Play-Off sistemi

Play off a tepki fb nin derbi basarisindan dolayi degil , sezon boyunca uzun maratonda sike surecinden dolayi zayiflayan kadrosu sebebiyle kotu performans sergileyecegi besbelli olan fb ye hem 2 inci bir sans verilecek olmasindan , hem de puanlarin yariya bolunerek tasinacak olmasindan dolayiydi

Kesinlikle katiliyorum, hepimizin bildigi gibi cok enteresan bir taraftar kitlesine sahipler. Egitim seviyeleri, meslekleri, sosyo-ekonomik durumlari ne olursa olsun, objektif degerlendirme yapmalari mumkun degil. Bu konuda gercek bir defolari var. Oyle ki, siyasi ayak da oy kaybetme korkusuyla sike zamaninda bile yaptirim uygulayamadi. Tabi bizde adalet her zaman subjektif olarak uygulanir.

Burada sadece bir yanlis bilgiyi duzeltmek isterim. 2011-2012 sezonunda Super Final sezon ortasinda koyulmadi, sezon basindan bu karara varilmisti. Tabi ki, herhangi bir sekilde play-off uygulamasi sari-lacivertli takimin isine gelir, derbi performanslari ortada. Nitekim oyle de oldu ama geri donup bakinca sanki daha iyi oldu, yoksa normal sartlarda, o mac sampiyonlugu ilan etsen bile, son mac olmayacagi icin kupayi orada vermezler. Asagida 20 Agustos 2011 tarihli Fanatik haberini gorebilirsiniz.

Süper Lig'de Play-Off sistemi

Bu bilgi cok önemli. Evet maalesef hala bu Playoff olayinin birden bire sezon ortasinda takimlar sampiyonluk yarisi icindeyken geldigini düsünenler var.

Sezon basinda alinmis bir karardi bu. Tabi hangi mantikla hangi motifler ile bu karari aldiklari ortada.

Üst Alt