türk insanının bilmiyorum diyememesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

türk insanının bilmiyorum diyememesi

valla aga bilmiyosam bilmiyorum derim bilmediğim halde illa bişey diyeceksen ileride taksi durağı var bi ona soruver derim :D

hastanede kesinlikle önlük giymiyorum.
10 metrede bir soru soruyorlar , hayır kızmıyorum ama herşeyi de bilmiyorum yalan yere 60 yaşında amcayı 3.kata mı yollayayım.

bilmiyorum deyince zaten dövüyorlar o yüzden koridorlarda ninja usulü köşelerden süzülerek ilerliyorum.

sadece yol sorduğunuzda değil, her konuda geçerli.. :)

herhangi bir köy kahvesinde herkes profesördür ve herkes her şeyi bilir..

asıl sorgulamamız gereken bu ülke bu kadar einstein'a sahip olduğu halde nasıl bu kadar geri..

"çok kolay" deyip 8 kere döndüren yol tarif edenler .hayır 10 sn'de kafanda kroki mi çiziyorsun arkadaş..

bir de "çok yakın" cılar var, sana 50metre ilerde der ama 500 metre gidersin ,yok , üstelik her 50 metrede bir acaba kaçırdım mı paranoyası ve bir karmaşa..

Ben bazen bilsem de bilmiyorum diyorum. Soran kişiye ve ruh halime göre değişiyor. :D

Son düzenleme:
Yol soranlarda sen biliyormussun gibi soruyorlar ondan sonra bilmiyoruz diyince lan burada ne pok geziyon sen diyorlar oylesi ayri dert boylesi ayri dert.

Üst Alt